وکیل طارمی: فسخ ماقانونی است؛ ازشکایت ریزه اسپور استقبال میکنیم

وکیل طارمی: فسخ ماقانونی است؛ ازشکایت ریزه اسپور استقبال میکنیم

21875
11:32
29 تیر 1395
وکیل مهدی طارمی گفت: هواداران مطمئن باشند که فسخ قرارداد طارمی و انتقالش به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - وکیل مهدی طارمی گفت: هواداران مطمئن باشند که فسخ قرارداد طارمی و انتقالش به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، بعد از مطرح شدن بحث شکایت باشگاه ریزه اسپور ترکیه از مهدی طارمی، در تماسی با وکیل وی آخرین وضعیت مهاجم پرسپولیس را جویا شدیم. 

صمد ابراهیمی درباره شکایت باشگاه ریزه اسپور از مهدی طارمی اظهار داشت: ما استقبال می کنیم. هر کس می تواند ادعایی داشته باشد و حقشان است که هر اقدامی انجام دهند. اگر این کار را انجام دهند شفاف سازی خواهد شد.

وی درباره سکوت مهدی طارمی در این باره خاطرنشان کرد: مهدی از مسائل حقوقی هیچ اطلاع و سر رشته ای ندارد و به همین دلیل صحبت نمی کند.

وکیل مهدی طارمی در ادامه خاطرنشان کرد: هواداران نگران نباشند. انتقال مهدی طارمی به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است. نمی دانم ادعای باشگاه ریزه اسپور چیست و حتی نمی دانم اصلا شکایت کرده اند یا نه. با این حال هر کسی که فکر می کند حقش ضایع می شده می تواند شکایت کند. ما هم از خودمان دفاع خواهیم کرد.

وی درباره وجود بندهای خاص در قرارداد مهدی طارمی با ریزه اسپور اذعان داشت: نمی توانم درباره بندها صحبت کنیم چون همین ها دفاعیات ما خواهد بود.

وکیل مهدی طارمی در ادامه تصریح کرد: ما دو اصطلاح در حقوق داریم. فسخ و اقاله. اقاله یعنی توافق. یعنی دو طرف موافق هستند و این معنی اش فسخ نیست. اگر یک طرف این کار را انجام دهد؛ می شود فسخ که ما هم همین کار را کردیم.

ابراهیمی در پایان گفت: هواداران مطمئن باشند که فسخ قرارداد طارمی و انتقالش به پرسپولیس کاملا قانونی بوده است اما طبق قانون فیفا بازیکنانی که فسخ می کنند و به باشگاه دیگری می روند و این انتقال با تخلف همراه بوده باعث می شود بازیکن مورد نظر 4 ماه محروم شود.  

 

2051

نظرات کاربران
محمد
کاش محرومش کنن با این وکیل دروغگوش
۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۳۲:۴۰
پاسخ
0
1
محمد
این ها که بهش فحش میدادند با چه رویی بهش میگند قاتل خدایی اینا تعادل ندارند
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۹:۳۲
پاسخ
1
1
ابراهيم
همچين كه طارمي محروم شد ديگه استقبال نميكني اقاي ابراهيمي باشگاه ریزه اسپور هم نكنه واسه تفريح رفته شكايت بكنه
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۲۹:۰۱
پاسخ
0
0
مكتب ناصر خان
خدا وكيلي چي چي ميگي واسه خودت همه ميدونند اگه يه بازيكن با يه تيم قرار داد ببنده ديگه نميتونه به تيم ديگه اي بره اقاي ابراهيمي فكر كرده ليگ تركيه هم مثل ليگ ايرانه كه با پارتي بازي بشه حل كرد
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵:۱۵
پاسخ
2
0
شایان
یه بازیکنه درجه دو اونم در سطح ایران نه آسیا اگر اونجوری حساب کینم درجه چهار و یا پنج همین
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۱:۰۲
پاسخ
0
0
انوشیروان خلیقی
یکی میگه ۴ماه...بعدی میگه ۶ ماه...بعد هم باشگاه جریمه میشه هم بازیکن محروم میشه...هم بازیها سه بر صفر اعلام میشه.بعدشم میان و میخندن که ما برای شما هواداران اینکارا رو کردیم.واییی بر ما که ب اسممون چه کارایی پشت پرده میکنن
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۹:۰۷
پاسخ
0
2
آرسن لوپن
عمو نه به او قانونی خطاب کردن قراردادت نه به او 4 ماه محرومیت آخر صحبتت نه به او نگفتن وسط حرفات چون دفاعیته فکر کنم این وکیلو آخرش یه جورایی سر تیم و بازیکن زیر آب میکنه.
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۵۸:۳۳
پاسخ
0
3
مجید
عزیزان من خودم وکیل حقوقی هستم .اینو بدونید باشگاهای اروپایی با باشگاهای ایرانی خیلی فرق داره قردادشون به هیچ وج نمیان تو قردادشون برا بازیکن بند یا مفاد قراربدن .طبق قانون فیفا درصورت شکایت باشگاه نامبرده .آقای طارمی مجاب به پرداخت چهار برابر پول قرارداد خود محکوم و بین یک یا دوسال محروم از حضور درزمینه ورزشی اونم بصورت حرفه ای میشه.باتشکر
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۷:۲۹
پاسخ
5
8
پاپک
من وکیل نیستم، مدرک درست حسابی هم ندارم ولی با یک سرچ کوچک تو گوگل دیدم ایشان درست میگن.
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۳۹:۱۹
1
4
قلب سرخ
واقعا چرا شفاف به هواداران اطلاع رسانی نمی کنید؟! آخه برا چی رفتی ؟!! چرا برگشتی؟!! مگه مشاور نداری!!! بعد انتظار دارید هوادار دلزده و دلسرد نشه؟!! برای این مدیریت متاسفم، خرید های خارجی هم که یکی بهتر از دیگری و دور ریختن سرمایه باشگاه ،چرا این باشگاه را به هواداران و پیشکسوتان عزیز واگذار نمی کنید؟ چرا خصوصی سازی این باشگاه به عمد فراموش شد،یادتون که نرفته!! چرا دولت دست از سر باشگاه پرسپولیس بر نمی داره؟کمکش را نمیخوایم دخالتش را هم نمیخوایم ، این باشگاه مردمیه و باید به دست افراد و مدیران کار آمد اداره بشه،با اینهمه هوادار همه کار میشه کرد،اینو همه میدونن
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۷:۵۲
پاسخ
1
5
مهدی 4+6
اگه ریزه اسپور شکایت نکنه استقلالیا شکایت میکنن.کدخدا میبخشه نوکر نمیبخشه
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸:۴۳
پاسخ
9
11
علی
مهدی 6+4 چه ربطی داره به استقلال.شما فعلا رضایت خاله ریزه رو کسب کن.طارمی با یه سواد چند کلاسه بدون وکیل رفته قرارداد با تیم خارجی بسته.اصلا نمیدونم چی رو امضا کرده،برا همینم حرف نمی زنه!!!!!
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۴۲:۵۸
5
5
علی
صبر کن دادا گندش در میاد حالا قمپوز در کن
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۸:۳۹
پاسخ
5
13
علیرضا
خدا کند که وکیل طارمی درست گفته باشد وخطری پرسپولیس وطارمی را تهدید نکند
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷:۴۶
پاسخ
6
8
امید
عالیه
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۷:۲۵
پاسخ
1
2
امیرعلی
این پسرک این فصل حسابی برای ما حاشیه ساز خواهد بود. اون از اول فصل که هی میر میرم کرد و رفت و دست برانکو رو گذاشت تو پوست گردو. این از الآن که معلوم نیست پسرک چه قراردادی با ریزه اسپور نوشته . اگر وسط فصل فیفا باشگاه و این پسرک رو محروم و جریمه کرد کی میخواد جواب بده. چرا باشگاه باید خسارت لوس بازی های این فرد رو بده؟!!!!!!
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۵:۰۹
پاسخ
2
15
مینا مینوندد ببخشید مهرداد میناوند
منطورش اینه از اینکه بیش تر از 4 ماه نباشه استقبال میکنیم زرشک گرون شنشه صلوات طارمی تو اخرین قهرمانی به دنیا اومده باشه صلوات ادمین خیلی مردی پس لطفا بچاپ
۲۹ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۴:۴۸
پاسخ
8
10