وکیل یکی از طلبکاران جهانیان: از سال 90 حکم جلبش را داشتیم!

وکیل یکی از طلبکاران جهانیان: از سال 90 حکم جلبش را داشتیم!

19039
21:31
24 مهر 1396
یکی از وکلای طلبکاران از حمیدرضا جهانیان با تأیید خبر بازداشت مالک باشگاه نفت طلائیه در کلانتری مرزداران گفت: جهانیان سال ۸۳ مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از شرکت نفت پارس برای خرید کالا و اجناس، پول دریافت کرده بود که این مبلغ را صرف خرید املاک در تهران و شمال ک

وب سایت رسمی برنامه نود- وکیل یکی از طلبکاران حمیدرضا جهانیان در گفت و گو با خبرگزاری فارس، از تأیید حکم جلب و بازداشت مالک باشگاه نفت در کلانتری مرزداران خبر داد.

به گزارش سایت نود به نقل از فارس، یکی از وکلای طلبکاران از حمیدرضا جهانیان با تأیید خبر بازداشت مالک باشگاه نفت طلائیه در کلانتری مرزداران گفت: جهانیان سال ۸۳ مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان از شرکت نفت پارس برای خرید کالا و اجناس، پول دریافت کرده بود که این مبلغ را صرف خرید املاک در تهران و شمال کشور کرد.

وی ادامه داد: شرکت نفت پارس پس از پیگیری شکایات برای دریافت مطالبات خود از جهانیان در سال ۹۰ موفق به دریافت حکم جلب وی می‌شود که این موضوع با اظهارات وی مبنی براینکه پولی برای پرداخت این بدهی ندارد 2 سال به طول می انجامد و در سال ۹۲ به نتیجه نمی‌رسد، اما از آن سال تا امروز پیگیر این موضوع بودیم که در نهایت موفق به دریافت حکم جلب شدیم. شدیداً  پیگیر این پرونده هستیم و امیدوارم با همکاری مراجع قضایی ذی‌صلاح بتوانیم پول‌های بیت‌المال را برگردانیم.

 

نظرات کاربران
افشین
این میخواس نمایندگی لالیگا رو بزنه
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۱:۰۷
پاسخ
0
1
سلمان کودشتی
ازهمون اول انگار میدونستم از بهنام پیش رو بدتره.کلی زبون باز کلی دروغ ...الان یک ماه نشد دستش روشد
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۹:۰۵
پاسخ
0
1
نادر
میگن این اقا بازی قایم موشک و گرگم به هواش خیلی عالیه و از کوچکی تو کوچه و محله اش جزع نفرات اول بود و در یارگیری همان اول میگرفتنش چون هیچکسی به سرعت پای ایشان نمیرسید در قایم موشک هم در جاهای کوچک و لانه موشی قایم میشد و اگر هم کسی میدید تا میامد بجنبه ایشان سوک سوک کرده بود ..ببینید چقدر عالی بازی میکنه که با این همه مصاحبه در رادیو و تلوزیون و جراید و گذاشتن وقت قبلی در تمام جاهای و با مشخص بودن مکانها ی این فرد این طلبکاران از سال 90 نتوانستند دستشون بهش برسه و به قولی سوک سوک کنند.من موندم معطل چه ریختی ماتش کرده اند.مگر اونجا ها هم مثل تیمها از میزهای بزرگ استفاده کنند..
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۵:۴۷:۴۸
پاسخ
0
2
ایلیا
۷۰۰تومن طلب داشتن خجم جلبم داشتن نمیتونستن بگیرنش خوبه والا کلاهبرداری اینقدر آسون هست و ما واسه ۴ تومن وام دنبال دوتاضامن کارمندیم که اونم کار کجا بود که کارمندش باشه.
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۳:۳۰
پاسخ
1
117
سرخ سرور
بااااع.... همش بخاطر چندرقاز، 700 تومن پوله مگه. واسه 700 تومن مونده اونوقت چجوری میخواد اینهمه طلب بازیکنا و هزینه های لیگ برتر ولیگ قهرمانان و بدهی سرورش علی آقا کریمی رو بده؟ ها؟
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۷:۲۷
پاسخ
6
85
تاج افتخار آسیا
مربی دو هفته ای مگه طلبم داره؟! جوری میگه طلب کریمی انگار داره در مورد اکبر میثاقیان حرف میزنه والا خخخخخ
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۰:۳۴
5
3
سام
700 ميليون سال ٨٣ اون موقع دلار ٨٠٠ ٩٠٠ ت بود
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۷:۲۵
0
5
علی
پسر خوب ۷۰۰ میلیون سال ۸۳ برده تا الان همون پول شده ۷۰۰ میلیارد
۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۳:۴۷
0
5