ویسی: اعتراض مربیان صبا در دنیا منسوخ شده است

ویسی: اعتراض مربیان صبا در دنیا منسوخ شده است

1903
19:44
22 اسفند 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اعتراضاتی که مربیان صبای قم در طول بازی انجام داند در دنیا منسوخ شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال صبای قم گفت: اعتراضاتی که مربیان صبای قم در طول بازی انجام داند در دنیا منسوخ شده است.

به گزارش وبسایت نود  عبدالله ویسی بعد از پیروزی 2 بر صفر تیمش در هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل صبای قم، گفت: این بازی  از جنبه روانی برای ما بسیار حساس بود. بچه‌های تیم در طول هفته با تمریناتی که انجام دادیم روحیه بالایی داشتند. آنها می‌خواستند به هواداران عیدی بدهند که این اتفاق افتاد.

وی افزود: به سید شریف حسینی نماینده ورزشی اهواز در مجلس تبریک می‌گویم او به ما روحیه داد. حسینی قبل از بازی به رختکن تیم آمد و با بازیکنان صحبت کرد و به تیم روحیه داد.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه خاطرنشان کرد: خیلی خوشحالم هواداران استقلال خوزستان به ورزشگاه آمدند. هواداران استقلال اهواز تیم ریشه دار اهوازی هم به ورزشگاه آمدند و از تیم شهرشان حمایت کردند. از آنها بسیار تشکر می‌کنم.

ویسی در رابطه با توان هجومی استقلال خوزستان تصریح کرد: خوشبختانه خط حمله ما خط حمله‌ای است که به همه تیم‌ها گل زده است. ما در حمله مشکل نداریم اما وقتی تمرکزمان بهم می‌خورد راحت گل می‌خوریم که باید این نقص را برطرف کنیم. صبا به خاطر شکست دور رفت برای نباختن به میدان آمد آنها خیلی‌ درگیرانه بازی کردند. کادرفنی حریف خیلی اعتراض می‌کرد در فوتبال روز دنیا این اعتراض‌ها منسوخ شده است و تیمی که عقب افتاده نباید حاشیه درست کند.

ویسی در مورد گل اول تیمش که مهدی تارتار روی گرفتن پنالتی اعتراض داشت، گفت: گل کاملا درست بود. پنالتی صحیح بود و بازیکن ما توسط مدافع حریف شارژ شد. پنالتی که برای صبا گرفته شد هم سخت‌گیرانه بود. در نیمه اول گلی زدیم که مردود شد. این صحنه را دوباره ندیدم اما فکر می‌کنم تصمیم داور سخت‌گیرانه بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به خاطر اعتراضی که 6 ماه قبل به جباری داور بازی ما مقابل پرسپولیس کردم دائم من را از کمیته اخلاق می‌خواهند و دائم به فدراسیون می‌روم به همین خاطر دیگر نمی خواهم در مورد داوری صحبتی انجام دهم.

 

کد/2020

نظرات کاربران