ویسی: اعتراض هواداران فولاد به دور از انصاف بود/چه من باشم چه نباشم، استقلال خوزستان در لیگ می‌ماند

ویسی: اعتراض هواداران فولاد به دور از انصاف بود/چه من باشم چه نباشم، استقلال خوزستان در لیگ می‌ماند

5146
19:19
20 بهمن 1396
سرمربی تیم فوتبال استقلا‌ل خوزستان گفت: اعتراض هواداران فولاد به دور از انصاف بود، چه من باشم و چه نباشم استقلال خوزستان در لیگ برتر باقی می‌ماند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلا‌ل خوزستان گفت: اعتراض هواداران فولاد به دور از انصاف بود، چه من باشم و چه نباشم استقلال خوزستان در لیگ برتر باقی می‌ماند.

به گزارش وبسایت نود، عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل مقابل فولاد خوزستان، گفت: از هوادارن هر دو تیم خوزستانی که تیم خود را تشویق کردند تشکر می‌کنم. مربیانی که از بیرون به استان می‌آیند را تحمل می‌کنیم. فولاد خوزستان که در حال رقابت برای سهمیه است چرا باید برای یک مساوی این کار را انجام دهد.اعتراض هواداران فولاد دور از انصاف است.

ویسی در ادامه عنوان کرد: برای هواداران خوزستانی خیلی ارزش قائل هستم خود من اگر اینجا حضور دارم بدون یک ریال دریافتی به خاطر مردم خوزستان است. ما دو سرمربی در لیگ ایران و هزار مربی داریم. الان فقط دو سرمربی خوزستانی در لیگ برتر هستند از ما حمایت که نمی‌کنند هیچ و اگر بخواهند ما را این طرف و آن طرف هم بکنند که دیگر وضع بدتر می‌شود این به دور از انصاف است و انتظار دارم هواداران فولاد آن طور که مربیان دیگر را حمایت می‌کردند مربیان بومی را هم حمایت کنند. امیدوارم اتفاقات خوبی برای فولاد در آینده بیفتد.

سرمربی استقلال خوزستان خاطرنشان کرد: ما با این همه مصدوم با همین یک امتیازها هم می‌توانیم در ادامه شرایط را بهتر کنیم. برای ماندن نیاز به ۲۸ امتیاز داریم ما باید از هفت بازی آینده هشت امتیاز را بگیریم که این اتفاق می‌افتد و تیم می‌ماند. حالا چه به ما پول بدهند و چه اینکه بی‌تیم باشیم. این تیم با خاطر مردم خوزستان مثل امروز جانانه بازی خواهد کرد.

وی در مورد مسائل مالی تصریح کرد: من دیگر در مورد مسائل روحی و روانی و شرایط مالی هیچ کاری ندارم. مسئولان خودشان در این مورد بررسی می‌کنند ما با بازیکنان صحبت کردیم با تمام توان کار کنند و تمرکزشان را برای کار تیم بگذارند.

ویسی در ادامه تأکید کرد: چه من باشم و چه تیم مربی نداشته باشد استقلال خوزستان در لیگ برتر می‌ماند. ما تمام تلاش‌مان این است که با یک بازی خوب راهی فینال جام حذفی شویم و آنجا بتوانیم مردم خوزستان را شاد کنیم.

 

1004

نظرات کاربران
vm
من ماندم همه (سیاه جامگان استقلال خوزستان ....) در لیگ برتر قطعا می مانند پس احتمالا پرسپولیس باید به لیگ پایین سقوط کند
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۹:۱۱
پاسخ
10
36
ANZAN
جناب ویسی مامردم ایذه ازتو حمایت میکنیم
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۳۸
پاسخ
6
26
یلدا
آفرین به آقای ویسی و تیم خوبش به امید قهرمانی در جام حذفی و موندن در لیگ برتر...
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۳:۴۴
پاسخ
9
28