ویسی: این هفته مشکلات حل نشود به تیم بازنمی‌گردم

ویسی: این هفته مشکلات حل نشود به تیم بازنمی‌گردم

2163
23:17
19 مرداد 1397
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که در صورت حل نشدن مشکلات از این تیم خواهد رفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت که در صورت حل نشدن مشکلات از این تیم خواهد رفت.

به گزارش وبسایت نود، عبدالله ویسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: بسیار خوب و باشهامت بازی کردیم اما متاسفانه گلی نداشت و نتوانستیم تماشاگران مسجدسلیمان را خوشحال به خانه بفرستیم.

وی با انتقاد از اینکه مهاجمان تیمش نتوانستند از موقعیت‌های خود استفاده کنند، گفت: از رقم خوردن نتیجه مساوی می‌ترسیدم. 10 سال است که مربیگری می‌کنم و نزدیک 300 بازی در کنار زمین حضور دارم، اما ندیدم که یک تیم اینقدر موقعیت ایجاد کند و نتواند از آنها استفاده کند. فولاد هم در دفاع و حمله عملکرد خوبی داشت، اما ما بهتر از حریف بودیم. ای کاش بازی گل داشت و پیروز می‌شدیم. با این نتیجه، رقبا خوشحال شدند. امیدوارم در دیدارهای بعدی نتایج خوبی کسب کنیم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این پرسش که تیمش در چه سطحی قرار دارد، تصریح کرد: حریف امروز ما فولاد خوزستان بود که دو قهرمانی در لیگ برتر دارد، در لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و بازیکنان و ساختار خوبی در اختیار دارد. با این حال ما عملکرد خوبی داشتیم، اما در گلزنی خوب نبودیم. تیم ما به خاطر مسائل آزاردهنده‌ای که در مجموعه باشگاه وجود دارد، تمرکز خوبی ندارد و امیدوارم مشکلات حل شود.

ویسی با تمجید از فرشید مهمدی مهاجم جوان نفت خاطرنشان کرد: این مسابقه اولین تجربه لیگ برتری این بازیکن بود که بازی خوبی ارائه کرد. او اگر باتجربه‌تر بود، در صحنه‌ای که مدافع فولاد روی او تکل زد، می‌توانست پنالتی بگیرد. با این حال مهمدی بازیکن آینده‌داری است.

وی درخصوص مامادو سیدیبه بازیکن اهل مالی که گفته می‌شود قرار است هفته آینده به ایران بیاید، گفت: هر هفته می‌گویند این هفته وارد ایران می‌شود، اما نمی‌آید! من واقعاً از این بابت خیلی ناراحت هستم. ابتدای فصل یک تاریخ اعلام کرد و گفتم که اگر تا تاریخ معینی مشکلات حل نشود، دیگر به تمرینات نمی‌آیم. با این حال مردم ناراضی بودند و من به تیم بازگشتم. اگر این هفته مشکلات حل نشود به تیم بازنمی‌گردم. دوست دارم کار کنم، چون مربیگری شغل من است. تیم ما عالی است و اگر من هم در نفت نباشم، این تیم سقوط نمی‌کند. اما اگر قرار است بالای جدول باشیم، قول‌ها باید عملی شود. اگر این اتفاق نیفتد، من دیگر نیستم.

سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سوالی درمورد تیمش اظهار داشت: من از کل مجموعه تیم راضی هستم و امروز عملکرد خوبی داشتند.

 

1004

نظرات کاربران
Asad
تو هم که یه بار با اشتباهات بسیار داوری تونستی با تفاضل گل بشی قهرمان حالا هی بیا ناز کن و زمین و زمان رو مقصر بدون
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵:۳۳
پاسخ
11
7