ویسی: تمام امتیازها برای ما حیاتی هستند

ویسی: تمام امتیازها برای ما حیاتی هستند

579
14:22
21 اسفند 1393
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است بازی‌های تیمش دیگر جنبه روانی دارند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است بازی‌های تیمش دیگر جنبه روانی دارند.

به گزارش وب سایت نود،  عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از بازی با صبا اظهار کرد: تمام بازی‌های آینده ما حساس و قابل اهمیت هستند و تمام امتیازها برای ما حیاتی اند. تیم ما از نظر روحی – روانی نسبت به هفته‌های گذشته بهتر شده است و تمرین‌های شاداب و بانشاطی داشته‌ایم. بازیکنان‌مان هم‌قسم شده‌اند که در دیدار فردا مقابل صبا سه امتیاز بازی را کسب کنند تا بتوانیم جایگاه‌مان را در جدول بهتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استثقلال خوزستان خاطرنشان کرد: ما یک بازی نسبتا خوب مقابل پدیده داشتیم که این دیدار تیم‌مان را از نظر روانی بالا آورد و اگر همان جنگندگی که در نیمه دوم بازی با پدیده داشتیم در دیدار با صبا نیز داشته باشیم، فکر می‌کنم یکی از بازی‌های خوب فصل ما در بازی مقابل صبا رقم بخورد.

وی بیان کرد: بازی‌های زیادی انجام شده است و تمام تیم‌ها و بازیکنان شناخت خوبی از همدیگر دارند و نمی‌توانیم بگوییم حریف را آنالیز نکرده‌ایم ولی بحث تاکتیکی یک طرف و بحث روحی و روانی طرف دیگر موضوع است. بازی‌های ما دیگر روانی هستند و باید از این نظر خیلی بالا باشیم تا این استرس را که تقریبا از ما فاصله گرفته است دورتر کنیم و امتیازات بازی‌ها را بگیریم. ما دیگر برنامه تاکتیکی خاصی نمی‌توانیم برای بازی‌هایمان داشته باشیم؛ چرا که تمام بازی‌های ما روحی – روانی است.

ویسی درباره غایبان تیمش در دیدار مقابل صبا عنوان کرد:‌در این دیدار موسی کولیبالی به دلیل سه اخطاره بودن محروم است و خوشبختانه مصدوم نداریم.

وی در پایان گفت: هر بازی برای ما حکم فینال دارد و تک امتیازها هم برای ما حیاتی هستند و باید با یک برنامه‌ریزی خاص و روحیه بسیار بالا مقابل حریفان قرار بگیریم. واقعیت این است که ما در حال حاضر برای نیفتادن جنگ می‌کنیم و باید هرچه سریع‌تر خودمان را جمع کنیم و جایگاه‌مان را بهتر کنیم.

 

2051

نظرات کاربران