ویسی: حس جنگندگی بازیکنانم افزایش یافته است

ویسی: حس جنگندگی بازیکنانم افزایش یافته است

617
12:22
24 اسفند 1393
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با بردی که مقابل صبا به دست آوردیم فکر می‌کنم بتوانیم این روند را ادامه دهیم و همین‌ که از منطقه خطر کمی دور شده‌ایم، بسیار خوب است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: با بردی که مقابل صبا به دست آوردیم فکر می‌کنم بتوانیم این روند را ادامه دهیم و همین‌ که از منطقه خطر کمی دور شده‌ایم، بسیار خوب است.

به گزارش وب سایت نود،  عبدالله ویسی در ابتدا درباره دیدار تیمش برابر صبا اظهار کرد: مقابل صبا یک بازی واقعا خطرناک و سختی داشتیم؛ چرا که هفته‌های قبل از آن پیروز نشده بودیم و تیم​مان از نظر روحی – روانی پایین بود. البته پس از تساوی مقابل پدیده یک هفته روی مسایل روحی – روانی بازیکنان کار کردیم تا روحیه بازیکنان برگردد و بتوانیم بازی با صبا را ببریم.

وی افزود: بازی با صبا را از نظر روحی خیلی خوب شروع کردیم. تیم ما پنج هفته متوالی بود که تا دقیقه 10 مسابقه گل دریافت می​‌کرد و بر همین اساس روح و روان تیم ما به هم ریخته بود و در بازی با صبا، همین که در این زمینه استرس نداشتیم و در دقیقه یک بازی یک گل هم زدیم که البته کمک داور آن را آفساید اعلام کرد، باعث شد بر بازی مسلط شویم. ضمن این‌که توانستیم بر جنگ‌​های روانی‌ای که حریف به راه انداخته بود، تسلط پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان افزود: در این دیدار بازیکنان ما مسایل تاکتیکی را در هر گوشه از زمین انجام دادند و باید بگویم خواستن در تمام بازیکنان ما موج می‌​زد و توانستیم سه امتیاز بسیار مهم را به دست آوریم تا هم با یک روحیه خوب وارد تعطیلات شویم و هم برای بازی بعدی​‌مان که خارج از خانه است، آماده شویم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برد مقابل صبا می‌​تواند نوید خوبی برای ادامه راه صعودی تیمش باشد، گفت: فکر می‌کنم بتوانیم این روند را ادامه دهیم. همین که در این بازی گل نخوردیم از نظر روحی – روانی برای ما خیلی خوب بود و امیدوارم بتوانیم ساختار دفاعی​‌مان را هم بهتر کنیم. حس جنگندگی بازیکنان​مان خیلی بالا رفته است و خیلی خوب بودیم.

ویسی درباره گله‌​مندی تاتار، سرمربی صبا از داوری این بازی عنوان‌ کرد: بارها گفته‌​ام درست نیست تیمی بازنده شود و بخواهد باخت خود را لوث و برد حریف را کمرنگ کند و یا به مسایل تاکتیکی حریف بی​‌احترامی داشته باشد. درست نیست که پیش از بازی به یکدیگر دست دهیم و خوش و بش کنیم ولی پس از آن مسایل دیگری را بگوییم.

وی افزود: صبا از هفته گذشته گفته بود که یک بازیکنش را که می​‌خواهد به اردوی تیم‌ امید برود در اختیار ندارد و درخواست تغییر زمان بازی را داشت. باید بگویم قانون فیفا این است هر تیمی که سه بازیکن خود را در اختیار نداشته باشد، آن موقع آن بازی لغو می‌شود ولی آن​ها یک بازیکن در تیم‌ ملی داشتند که باشگاه ما هم موافقت نکرد. ما هم در این بازی موسی کولی‌بالی را به دلیل سه اخطاره بودن و رضا کاردوست را به دلیل مصدومیت نداشتیم. حریف پس از آن هم جو داوری را درست کرد که گفتند داور در هتل ما بود ولی پس از آن از آنجا رفت که باید بگویم فدراسیون این‌طور خواسته بود.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان خاطرنشان‌ کرد: ما در دقیقه یک گل زدیم که کمک داور آن را آفساید اعلام کرد و مطمئن هستم که گل​مان صحیح بود ولی حرفی نزدیم و احترام گذاشتیم. بعد داور برای ما پنالتی گرفت که به نظرم درست بود و باید بگویم پنالتی‌​ای که برای آن​ها گرفته شد، پنالتی نبود و همین موضوع باعث شد بازیکن ما اخراج شود و در بازی آینده او را در اختیار نداشته باشیم که این موضوع به ضرر ما شد. ما هفته‌​های گذشته از داوری آسیب دیده بودیم ولی این‌ که بیاییم این‌گونه حرف بزنیم، درست نیست و این دیگر قدیمی شده است.

وی درباره صعود تیمش به رده دوازدهم جدول گفت: حتی اگر در جدول صعود هم نداشتیم ولی همین که بازی را بردیم، این برای ما عالی بود. به هر حال این‌ که در جدول بالاتر آمده‌​ایم و کمی از منطقه خطر دور شده‌​ایم، خیلی خوب است.

ویسی در ادامه درباره روند تمرینی تیمش با توجه به در پیش بودن تعطیلات عید نوروز خاطرنشان‌ کرد: تیم ما تا 27 اسفند تمرین دارد و پس از آن تمرینات​مان تا چهارم فروردین‌ تعطیل می‌​شود و پس از آن از سر گرفته خواهد شد. ما 14 فروردین‌ نیز مهمان تراکتورسازی هستیم که بازی سختی در پیش داریم.

 

2051

نظرات کاربران