ویسی در شاهین ماندنی شد

ویسی در شاهین ماندنی شد

1130
15:16
06 مهر 1398
صبح امروز جلسه هیات مدیره و مسئولان باشگاه شاهین بوشهر با سرمربی این تیم برگزار شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه شاهین شهرداری بوشهر،  نادر مظفری نژاد در گفتگویی از نشست هیات مدیره و مسئولان باشگاه با سرمربی تیم خبر داد و اظهار داشت : باتوجه به اهمیت موضوع و نتایج کسب شده تا هفته پنجم مواردی در بعد فنی و اتفاقات و حواشی بوجود آمده و همچنین پیرامون رسانه ای شدن موارد مصاحبه سرمربی جلسه ای با حضور عبدالله ویسی و سرپرست مدیریت باشگاه و اعضاء هیات مدیره به جهت ارائه توضیحات برگزار شد.

دبیر و عضو هیات مدیره باشگاه اشاره کرد : پس از بررسی وتبادل نظر مقرر شد تصمیمات نهایی در خصوص بازیکنان و همچنین آرامش در تیم لازم توسط سرمربی تیم اعمال شود و همچنین در ادامه کار وی همچنان به عنوان سرمربی باقدرت ادامه کار بدهد.

مظفری نژاد در ادامه خبر داد : بر اساس تعهدات باشگاه  ۱۰  درصد دیگر قراردادهای کادر فنی، بازیکنان وعوامل اجرایی دردستور کار پرداختی قرار گرفت که تا این لحظه ۲۰ درصد پرداخت شده است.

این مقام مسئول اذعان داشت : برای رسیدن به آرامش و کسب موفقیت نیازمند اتحاد و همدلی هستیم و امیدواریم با تلاش ، درایت و اتحاد به روزهای خوب و آنچه هواداران انتظار دارند برسیم.

2051

نظرات کاربران