ویسی: وقتی گفتند مبلغ قرارداد ویسی مجانی است، به من برخورد

ویسی: وقتی گفتند مبلغ قرارداد ویسی مجانی است، به من برخورد

1013
14:47
02 آذر 1397
سرمربی فصل قبل تیم فوتبال استقلال خوزستان،‌گفت: چون رویم نمی‌شد رقمی بگویم، قراردادم را سفید امضا کردم اما بعدا شنیدم گفتند چون بیکار بوده مجانی کار می‌کند و اگر تیم را بالا آورد 500 میلیون پاداش می‌گیرد که این حرف به من برخورد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی فصل قبل تیم فوتبال استقلال خوزستان،‌گفت: چون رویم نمی‌شد رقمی بگویم، قراردادم را سفید امضا کردم اما بعدا شنیدم گفتند چون بیکار بوده مجانی کار می‌کند و اگر تیم را بالا آورد 500 میلیون پاداش می‌گیرد که این حرف به من برخورد.

به گزارش وبسایت نود، عبدالله ویسی در برنامه فوتبال یک در مورد شرایط همکاری‌اش با باشگاه بادران گفت: من از باشگاه بادران پیشنهاد داشتم اما شرایط همکاری وجود نداشت، با مسئولان این باشگاه نشست داشتم و آنها انسان‌های بسیار خوب و شریفی بودند که از جیب شخصی در فوتبال هزینه می‌کنند.

وی افزود: من با آنها صحبت کردم از من مبلغ خواستند و گفتم من یک مربی لیگ برتری هستم که امسال تیم ندارم و مبلغ‌ام مشخص است چون رویم نمی‌شد رقمی بگویم، سفید امضا کردم اما بعداً شنیدم گفتند او چون بیکار بوده مجانی کار می‌کند و اگر تیم را بالا آورد 500 میلیون پاداش می‌گیرد که این حرف به من برخورد. جا دارد از پاشازاده هم به خاطر تیم خوبی که درست کرده، تشکر کنم.

سرمربی فصل قبل استقلال خوزستان در ادامه افزود: همانطور که پاشازاده گفت، مشکل این تیم با تعویض مربی حل نمی‌شود. آنها مشکل دیگری دارند که 4 سال است در حال تلاش هستند اما به اهدافشان نرسیدند. 

ویسی در مورد وضعیت مالی بادران عنوان کرد: بادران وضعیت خوبی دارد، آنها حدود 25 درصد دریافتی داشتند و شاید کمتر گرفته باشند اما تا به الان 25 درصد پرداخت شده و بخشی از بدهی قبلی به برخی از بازیکنان باقی مانده که کم‌کم به آنها پرداخت می‌شود.

وی در ادامه تأکید کرد: برخی از مردم شرایط را نمی‌دانند و می‌گویند ویسی رفت و برگشت، این اتفاق برای شخصیت من خوب نیست اما مردم باید بدانند چه اتفاقی رقم خورده است. من به احترام آنها سفید امضا کردم ولی وقتی این دست‌کاری صورت می‌گیرد آزاردهنده است. بادران تیم خوبی است از آنها بابت این اتفاق عذرخواهی می‌کنم و همین که با همدیگر صحبت کردیم، جای تشکر دارد.

 

1004

نظرات کاربران