ویسی: وینگادا چیزی که فوتبال ما می‌خواست نبود

ویسی: وینگادا چیزی که فوتبال ما می‌خواست نبود

693
11:54
06 آبان 1393
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تغییر مربی برای تیم ملی امید بد نیست. نلو وینگادا آن چیزی که فوتبال ما می‌خواست نبود.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تغییر مربی برای تیم ملی امید بد نیست. نلو وینگادا آن چیزی که فوتبال ما می‌خواست نبود.

به گزارش وب سایت نود، عبدالله ویسی در مورد مسائل مختلف استقلال خوزستان و شرایط این تیم صحبت‌های زیر را انجام داد.

*چه شد که در جام حذفی مقابل ذوب‌آهن شکست خوردید؟

جام حذفی همین است و در یک بازی تنها یک تیم صعود می‌کند. دو تیم برای برد به میدان آمدند که ذوب‌آهن در نهایت برنده شد. در نیمه اول بازی خوبی انجام دادیم اما در نیمه دوم دچار اشتباه شدیم. پنالتی که داور در شروع نیمه دوم گرفت. شیرازه تیم ما را بهم زد. سپس با اخراج بازیکن ما 10 نفره شدیم اما در همان شرایط دو گل به ثمر رساندیم. ذوب‌آهن هم تیم بسیار خوبی است که توانست در این بازی برنده شود.

*قضاوت داور در این مسابقه مشکل داشت؟

داوری در این بازی خوب نبود در هر صورت به ذوب‌آهن این برد را تبریک می‌‌گویم اما در نتیجه بازی داور نقش تعیین‌کننده‌ای داشت. اخیرا شنیده‌ام  مثل اینکه بازیکنی که در جام حذفی اخراج شده نمی‌تواند در لیگ برتر بازی کند. این چه قانون عجیبی است. مگر می‌شود چنین تصمیمی بگیرند. اگر اینطور است باید برعکس این اتفاق هم مشاهده شود. نمی‌دانم این مسئله چقدر صحت دارد اما مثل اینکه بازیکنی که در جام حذفی اخراج شده نمی‌تواند در لیگ برتر بازی کند.

*این هفته با سپاهان بازی دارید این مسابقه را چطور ارزیابی می‌کنید؟

سپاهان در هر شرایطی تیم بزرگی است آنها تیم ریشه‌داری هستند. اگر در بازی پیش رو دو سه مهره این تیم حاضر نباشند سپاهان دچار مشکل نمی‌شود چراکه به اندازه کافی بازیکن دارد. ما هم کمتر از سپاهان مصدوم و محروم نداریم. موسی کولی‌بالی هنوز محروم است، مجید حیدری مصدوم است و با این قانون جدید احتمالا محمد طیبی هم نمی‌تواند برای ما به میدان برود بدین ترتیب مشکلات ما از سپاهان کمتر نیست.

* سه جلسه محرومیت شما هم که تمام شد و نه بخششی در کار بود و نه تعلیقی؟

اشکالی ندارد ما هم خدایی داریم کافی بود این اتفاق برای یک مربی دیگر بیفتد تا برخوردها به صورت دیگری باشد خدای ما هم بزرگ است و وضعیت اینطور باقی نمی‌ماند. خدا را شکر محرومیتم تمام شد و از این پس می‌توانم کنار تیم باشم. وقتی روی سکو قرار می‌گیری برای انتقال دستورات به نیمکت کار سخت است.

* مثل اینکه جواد کاظمیان در لیست استقلال خوزستان برای نیم فصل قرار دارد؟

بله کاظمیان در لیست ما است. البته در لیست اولویت بندی داریم و بر اساس اولویت‌هایمان مذاکرات را دنبال می‌کنیم.

*گزینه‌های مربی‌گری تیم ملی امید مطرح شد و نامی از شما در آن قرار نداشت در این مورد چه نظری دارید؟

به هر حال این تصمیم کمیته فنی است. هر کسی که هدایت تیم ملی امید را برعهده می‌گیرد امیدوارم موفق باشد. باید مربی توانا و کاربلدی انتخاب کنند که بتواند با جوان‌ها ارتباط برقرار کند. این مربی باید انگیزه زیادی داشته باشد. انتخاب گزینه‌ها دست من نیست و این نظر کمیته فنی است.

* آیا تغییر سرمربی تیم ملی امید را دراین مقطع مفید می‌دانید؟

فکر می‌کنم موثر باشد. شاید خیلی‌ها بگویند که نباید در کادر فنی تغییری پیدا کند اما وینگادا چیزی که تیم ملی امید می‌خواست نبود.

 

2051

نظرات کاربران