ویسی پس از انتخاب مرفاوی به عنوان سرمربی استقلال خوزستان: خواستند آخرین ضربه را هم بزنند

ویسی پس از انتخاب مرفاوی به عنوان سرمربی استقلال خوزستان: خواستند آخرین ضربه را هم بزنند

9855
15:58
15 اردیبهشت 1397
سرمربی برکنار شده تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اصلا از این موضوع ناراحت نیستم زیرا من یک مربی حرفه‌ای هستم.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی برکنار شده تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: اصلا از این موضوع ناراحت نیستم زیرا من یک مربی حرفه‌ای هستم.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی درباره کنار گذاشته شدن از تیم استقلال خوزستان، اظهارکرد: اصلا از این موضوع ناراحت نیستم زیرا من یک مربی حرفه‌ای هستم. تنها از مسئولان این باشگاه می‌خواهم که حق و حقوق من را پرداخت کنند چرا که تاکنون یک ریال هم دریافت نکرده‌ام.

وی با ابراز ناراحتی نسبت به صحبت‌ها و عملکرد مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: بعد از این که با آن همه مشکلات و بدبختی‌ها توانستیم استقلال خوزستان را از سقوط به لیگ یک نجات دهیم حتی مسئولان باشگاه تماس نگرفتند تا به ما تبریک و خسته نباشید بگویند. بازیکنان من بدون هیچ چشم‌داشت و بدون این‌که مطالبات خود را دریافت کنند، تنها برای حفظ سهمیه استان و عشق به خوزستانی‌ها مردانه جنگیدند.

ویسی تاکید کرد: من به هیچ عنوان دیگر با سلطانی کار نمی‌کردم و به نظرم او با مصاحبه‌هایی که درمورد من داشت، تنها می‌خواست خودش را معروف کند و به مردم بشناساند. در هر صورت از این که من را کنار گذاشته‌اند، ناراحت نیستم و به نظرم اگر بروم و کشاورزی کنم، بهتر است تا با سلطانی کار کنم. به نظر من سلطانی در حد نام فوتبال خوزستان نیست.

وی خاطرنشان‌کرد: بدون این که حق و حقوق من را بدهند، به من گفته‌اند که خانه‌ای که در آن هستم و متعلق به باشگاه است را تخلیه کنم و می‌خواهم بدانم بر چه اساسی این گونه به من می‌گویند و پیش خودشان چه فکری کرده‌اند که این‌گونه با من رفتار می‌کنند.

ویسی گفت: با توجه به این که خود مدیرعامل و اعضای هیات مدیره ماندنی نیستند، تصمیم گرفتند با برکناری من و این که خانه‌ را تخلیه کنم، آخرین ضربه را به من بزنند ولی نمی‌دانند که ویسی پا پس نمی‌کشد و مرد روزهای سخت است.

وی گفت: من در حال حاضر چهار پیشنهاد دارم ولی واقعا دوست داشتم تنها به خوزستان کمک کنم و تاکید می‌کنم از رفتار مسئولان باشگاه استقلال خوزستان و تصمیم‌های این چنینی آن‌ها متعجب هستم.

 

2051

نظرات کاربران
محمد
امثال این سلطانی فقط اومدن تا تیم های خوزستانی رو بدبخت کنند. این سلطانی باعث سقوط استقلال خوزستان میشه ببینین کی گفتم. اونا با انتخاب مرفاوی دقیقا استارت سقوط تیم رو زدن. مرفاوی توی لیگ یک هم بهش پیشنهاد نمیدن اونوقت اینا اومدن تیم لیگ برتری دادن بهش، این چه معنی داره؟ به والله این سلطانی دنبال بدبخت کردن استقلال خوزستان بود و این کارم کرد با انتخاب مرفاوی متخصص سقوط تیم ها
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۱۰
پاسخ
7
41
arya pad
تو هم اشتباهات زیاد داشتی ...سر بازی به اون مهمی بدون هماهنگی با مدیریت تیم دلفی رو فرستادی خارج تست بده و صددرصد عمدا اینکارو کردی ..من اگه مدیر بودم همون روز اخراجت میکردم
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۵:۳۱
پاسخ
49
13
کهنه سوار سرخپوش
انتخاب هوشمندانه ای نبود البته پنج سهمیه خوزستان در فصل اتی باید به دو کاهش یابد. نفت، پارس و مسجد به زعم این کهنه سوار سرخپوش و باتجربه باید محذوف شوند فجرسپاس، مس کرمان و ابومسلم باید جایگزین شوند در پایان پدیده نیز از لیگ اخراج شود
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۳:۱۶
پاسخ
133
9
Mohammad
خوشم میاد یه دونه لایک هم نداشتی
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
6
54
علیرضا م.
کهنه جان، لطفا تکلیف قهرمان و تیم های صعودکننده به لیگ قهرمانان رو هم مشخص کن فصل بعد رو دنبال نکنیم دیگه :))))
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۱:۲۵
0
71
safa
در بالا بودن تجربه و شناخت حضرت عالی از فوتبال و جغرافیا همین بس که بوشهر را بخشی از خوزستان میپندارید. باشد که تراکتور اصفهان و سپاهان شیراز نیز محذوف و پیکان کرمان و صبای قزوین به لیگ برتر مشغول گردند
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۸:۴۲
1
84
Ebi
جغرافی را پاس بداریم پارس جنوبی متعلق به شهرستان (جم) و استان بوشهر است نه خوزستان
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷:۳۶
1
84
امیرحسین
چند نفر هم که صادقانه و با عشق کار می کنند این میشه حاصل دست رنج شون واقعا حیفه
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۲:۳۴
پاسخ
5
97