ویلموتس: سن و سال ملاکی برای نبودن در تیم ملی نیست/ با امکانات لوکس برای تیم ملی موافق هستم

ویلموتس: سن و سال ملاکی برای نبودن در تیم ملی نیست/ با امکانات لوکس برای تیم ملی موافق هستم

22685
22:24
16 خرداد 1398
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت:با آقای ساکت صحبت کردم و او قول داد اردویی داشته باشیم که بازیکنان مختلف از زیر ۲۳ سال هم باشند تا در یک رقابت سالم بازیکنان مختلف را جذب کنیم.

به گزارش وب‌سایت نود، ویلموتس بعد از پیروزی ۵ بر صفر مقابل سوریه در دیداری دوستانه در نشست خبری گفت: ( او ابتدا به زبان فارسی به خبرنگاران سلام کرد.) امروز بازی خوبی را شاهد بودیم و تیم منسجمی را در زمین دیدم و توانستیم در همه خطوط دفاعی، میانی و حمله خوب کار کنیم. البته در بازگشت ها در خط دفاع انطور که انتظار داشتم نبودیم. ابراهیمی خیلی خوب بازی کرد و توپ را خوب پخش کرد و گل های زیبایی زدیم که باعث زیباتر شدن بازی شد. از تماشاگران هم تشکر می‌کنم که بین آنها چند بازیکن سابق تیم ملی هم بودند و خیلی خوب است که بازیکنان سابق تیم ملی هم کنار تیم باشند و به تیم کمک کنند.

* انصاری فرد خیلی خوب دوید

سرمربی تیم ملی افزود: بحث دیگری که خیلی مهم بود خیلی از بازیکنان ما چند هفته بود که پابه توپ نشده بودند اما من از همه آنها راضی هستم از همه بازیکنان راضی هستم و آنها خیلی خوب تلاش کردند بخصوص انصاری فرد که خیلی خوب دوید اگرچه گل نزد اما قرار نیست که بازیکنان همیشه گل بزنند. ما در فاصله چند روز دیگر با کره جنوبی بازی داریم که مسافت سفر و خستگی سفر را هم داریم. با همین سیستم که سیستم خوبی هم بود بازی بعدی را انجام می دهیم.

* از کل بازی راضی هستم

ویلموتس در مورد اینکه خط دفاع ما تمرکز زیادی نداشت و خود شما هم به این مساله اشاره کردید گفت: البته این که به تناسب بازیکنانی که در اختیار داریم می توانیم سیستم را بچنیم  سعی کردیم هافبک ها نفوذ کنند و به مهاجمان کمک کنند به همین دلیل می گویم انصاری فرد خوب بازی کرد زیرا او پرسینگ می کرد و وینگر های ما هم خوب می توانستند به خط حمله اضافه شوند، فاصله بین شماره ۹ و ۴ ما فاصله ۴۰ متری بود. نکاتی در این بازی بود البته من از کل بازی راضی هستم و باید فیلم بازی را ببینم و آنالیز دقیق تری داشته باشم.

*فی البداهه کسی را خط نمی زنم

وی در مورد اینکه باید منتظر باشیم که بعد از این دو بازی با برخی از بازیکنان تیم ملی خداحافظی کنید زیرا برنامه بلند مدت برای حضور در جام جهانی دارید گفت: مسلما کسی را کنار نخواهم گذاشت به این دلیل که در قبل در تیم ملی بوده بلکه به سطح بازی و کارایی آنها نگاه می کنم که ببینم چه کسی کنار می گذاریم و چه کسی را نگه می داریم در بلژیک هم در مقعطی ۹ بازیکن مصدوم داشتم و یکی از بازیکنان مسن را به میدان فرستادم که عملکرد خوبی داشت و فی البداهه کسی راخط نمی‌زنم، بنابراین سن و سال ملاکی برای نبودن در تیم ملی نیست.

*در پست چپ دستم خیلی باز نیست

ویلموتس در مورد اینکه درخواست یک اردو از فدراسیون فوتبال کرده است گفت: از آنجایی که ما وارد کشوری می شویم و پتانسیل بازیکنانش را نمی‌شناسیم باید از همه امکاناتش بهره بگیرید تا بهترین ها را دعوت کنیم به همین دلیل می خواهیم بازیکنان زیر ۲۳ سال را هم ببینم حتی امروز یک بازیکن ۱۸ ساله را به میدان فرستادم و با اقای ساکت صحبت کردم و ایشان قول دادند که اردویی داشته باشیم که بازیکنان مختلف از زیر ۲۳ سال هم باشند تا در یک رقابت سالم بازیکنان مختلف را جذب کنیم. در پست چپ دستم خیلی باز نیست و فقط محمدی را دارم و دوست دارم بازیکنان بیشتری داشته باشم و این اردو می تواند به تیم ملی کمک کند و من با امکانات لوکس برای تیم ملی موافق هستم.

4416

نظرات کاربران
hadi tk
چپ نادری رو داری حاج ممد رو داری .. صبر کن و ببین
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۸:۰۴
پاسخ
77
317
من ایرانیم
خدایی دست چپ محمدی تنها بود نمیتونست جلو بره سانتر کنه
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰:۰۵
پاسخ
8
225
احسان
ببینیم با کره چی کار می کنی
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۴۳
پاسخ
7
274
احسان
سیستم تیم خوب بود...بعد از آنالیز بازی ضعف ها رو هم آقای ویلموتس خواهد دید..‌بازیه با کره محک خوبی خواهد بود..الان نظر درباره عملکرد کلی تیم زوده...ولی مثبت بود
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۱:۴۵
پاسخ
7
268
۲۴ابدی
با این ک بازی اول بود ولی اتوبوس کیروش بای بای
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۵:۲۳
پاسخ
64
315
پرسپولیس اعتبار آسیا
بعد از 8 سال توانستیم یک بازی خوب از تیم ملی ببینیم و البته بعد از 8 سال سوریه را ببریم کجایند یاران پر ادعا
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۴:۵۶
پاسخ
88
310
هوادارسرخ
نادری انصاری چپ های کلاسیک
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۷:۰۰
پاسخ
62
237
محمد
با آقای ساکت صحبت کردم و او قول داد...... ی چند ماه ک بگذره خودش کامل شناخت پیدا میکنه...
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۰۷
پاسخ
5
328
آریا
پست تخصصی حاج صفی همون جاییه ک میگی دستم باز نیس. اگه اونجا ب دردت نمیخوره جاهای دیگم بی کیفیته. هافبک وسطای تاپی داریم ک حاج صفی ذخیرۂ سومشونم نمیشه.
۱۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۰۱
پاسخ
37
256