ویلموتس: مقابل هنگ‌کنگ با حفظ توپ به دنبال گلزنی هستیم/آمده‌ایم 3 امتیاز را بگیریم

ویلموتس: مقابل هنگ‌کنگ با حفظ توپ به دنبال گلزنی هستیم/آمده‌ایم 3 امتیاز را بگیریم

5910
16:34
18 شهریور 1398
سرمربی تیم ملی ایران گفت: به هنگ کنگ آمده‌ایم تا با پیروزی 3 امتیاز را بدست آوریم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی در نشست خبری پیش از بازی مقابل هنگ کنگ عنوان کرد :اول به همه سلام می‌گویم.ما به این دلیل زودتر به هنگ کنگ آمدیم که با جو و شرایط آب و هوایی آشنا شویم و این اتفاق هم رخ داد. شرایط آماده سازی در تهران و هنگ کنگ خیلی خوب بود.

وی درباره روند تیم ملی ایران پس از حضورش گفت: در ابتدا سعی کردم بنا را بر قابلیت‌های بازیکنان تیم بگذارم.ما سعی می‌کنیم حفظ توپ کنیم و فرصت گلزنی به دست بیاوریم. بازی سوریه و کره جنوبی در این مسیر خیلی کمک کرد تا با بهره بردن از این روش حفظ توپ کنیم و موقعیت گل بسازیم.

سرمربی تیم ملی در پاسخ به این پرسش که شرایط امنیتی هنگ کنگ را چگونه ارزیابی می کند و آیا مشکلی از این بابت وجود داشته یا نه، گفت: ما اینجا چیز خاصی ندیدم. به هنگ‌کنگ آمدیم که فوتبال خوبی بازی کنیم‌ و سه امتیاز را بگیریم. موضوعی که به فوتبال ربطی ندارد به ما ارتباطی ندارد.

ویلموتس در پاسخ به پرسش خبرنگاری که گفته بود داور بازی فردا در یکی از مسابقات لیگ ژاپن دچار اشتباه فاحشی شده عنوان کرد: صادقانه بگویم که هم روزنامه نگاران هم داوران و هم مربیان می‌توانند دچار اشتباه شوند.

4416

نظرات کاربران
مزروعی
مهم سه امتیاز بود که گرفتیم.بقیه ش حاشیه س! امیدوارم این برچسب‌هایی که از روی حسادت به عالیجناب کی‌روش میچسبوندیم را به ویلتموس نچسبونیم و اجازه بدیم کارش را انجام بدهد.
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹:۳۴
پاسخ
0
3
جواد
با اینکه از ویلموتس خوشم میاد ولی از اینکه دست به ترکیب بازیکنان کیروش نمیزنم حالم ادم گرفته میشه و خوشم نمیاد به نظر مربی ترسویی هست نصف تیم سنشون بالاست تو این بازی ها هست باید بازیکن جدید و جوان بیاری
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۶:۰۵
پاسخ
1
0
بهار
نمیدونم ولی ی حسی بهم میگه مربی امیدوار کننده ای هست
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۳:۲۸
پاسخ
0
2
من ایرانیم افتخارمه
بعد از بازی میفهمیم آیا بدونبال گل هستین یا نه مخصوصا بازی با عراق
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۱:۴۱
پاسخ
1
0
P A R S A M
دیدار دوستانه و یا فیفا دی برای تیم ملی مفهومی دارد اصلا ؟ چه مسابقات دوستانه ای برای آمادگی و هماهنگی تیم ملی فوتبال ایران جهت موفقیت در مسابقات مقدماتی جام جهانی پیش رو برنامه ریزی شده است ؟؟؟ !! ؟؟؟
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۲۰
پاسخ
0
0
نادر
نه تو رو خدا، می خوای مالکیتو بده هنگ کنگ
۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۴۶:۱۲
پاسخ
0
0