ویلیان: هازارد هیچ وقت در خصوص رئال مادرید حرف نزده است

ویلیان: هازارد هیچ وقت در خصوص رئال مادرید حرف نزده است

1375
10:20
24 اسفند 1397
ویلیان بورگس وینگر برزیلی چلسی ابراز امیدواری کرد که ادن هازارد ستاره بلژیکی این تیم سال های بیشتری در استمفورد بریج توپ بزند.

به گزارش وب‌سایت نود، مدت هاست که خبر علاقه رئال مادرید به ادن هازارد به گوش می رسد و حتی این هافبک 27 ساله نیز تایید کرده است که به رئال مادرید علاقه مند است و دوست دارد روزی در سانتیاگو برنابئو بازی کند. با این حال ویلیان در خصوص هم تیمی‌اش گفت: "اول از همه، امیدوارم که ادن با ما بماند. اما در فوتبال همیشه اتفاقات غیرقابل پیش بینی رخ می دهد و شما از آینده بی خبر هستید. پرواضح است که هازارد بازیکن فوق العاده‌ای است و یکی از بهترین بازیکنان دنیا و همچنین دوست صمیمی من به شمار می رود."

ویلیان در ادامه نیز افزود: "او فعلا روی چلسی تمرکز کرده است و می خواهد به ما در این فصل کمک کند. او هیچ وقت در تمرینات درباره رفتن به رئال مادرید و یا چیزهایی شبیه به این، حرفی نزده است."

4416

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ب نظرم ک محترمه .. بعضی از بازیکنا ..بدرد تیمای بزرگ‌نمیخورن و‌ فقط در تیمای کوچیک ..ستارن ..و هازارد و امباپه ..از اون‌دسته بازیکنان:-P بنظرم ک‌ محترمه .وینیسیوس با اینک سنش کمه .. از هازارد بهتره و‌ بی شمار میتون ‌در یه بازی موقعیت درست کنه ‌در دو الکلاسیکو‌ دیدیم ک‌ چقد دفاع بارسلونارو‌ اذیت کرد و چقد موقعیت در چنین بازی سختی درست کرد ..اونم با اینک سنش کمه و تجربه بازی در اروپا و‌مخصوصا الکلاسیکو‌ نداشت :-P
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۵:۵۹
پاسخ
16
4
A.a.m
بنظرم که محترمه نظرت محتدم نیست بچه ای بچه .موفق باشی
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷:۱۹
1
7
morteza
چون تو از برزیل و بازیکنان برزیلی خوشت میاد این رو میگی ولی خودت هم میدونی هازارد خیلی خیلی سرتر از نیمار و بازیکنان برزیل نما هستش جام جهانی رو یادت نرفته که برزیلی بازی کردن رو هازارد به برزیل یاد داد باز میگی ونیسیوس بهتره شما فعلا پی اس جیت رو جمع کن صحبت از فوتبال نکن.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۶:۳۵
1
10
محمود
حرفی نزده چون میخواسته سوپرایزتون کنه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۱۶
پاسخ
3
12
6*4
ولی ما اخبار ۹۰ رو ک دنبال میکنیم از ۵ تا مصاحبه توی ۴ تا علاقه به رعال نشون میده:)
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶:۲۵
پاسخ
0
16