وینگادا: فدراسیون نسبت به عدم همکاری باشگاه‌ها، عکس‌العمل جدی نشان می‌دهد

وینگادا: فدراسیون نسبت به عدم همکاری باشگاه‌ها، عکس‌العمل جدی نشان می‌دهد

886
14:45
16 مهر 1393
سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران گفت: اگر باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار ما نگذارند مطمئن هستم فدراسیون عکس‌العمل جدی از خود نشان خواهد داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم ملی امید فوتبال ایران گفت: اگر باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار ما نگذارند مطمئن هستم فدراسیون عکس‌العمل جدی از خود نشان خواهد داد.

به گزارش وب سایت نود، نلو وینگادا در مورد حضور بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران، گفت: برای این اردو 25 بازیکن را دعوت کردیم که 7بازیکن بدون اطلاع رسانی باشگاه‌هایشان به فدراسیون در اردو حضور ندارند. از بین باشگاه ها تنها باشگاه راه آهن نامه کتبی مبنی به لازم داشتن مهدی پور را به فدراسیون ارسال کرده و همینطور مدیرعامل سایپا طی تماس تلفنی اعلام کرد که اخباری را نمی توانند در اختیار تیم ملی بگذارند و به جز این 2 باشگاه هیچ درخواست رسمی یا صحبتی نسبت به عدم حضور بازیکنان نشده است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این اردوها با هماهنگی سازمان لیگ انجام شده بود و در روزهای فیفا قرار داریم نمی‌توانم دلیل عدم همکاری باشگاه ها را درک کنم. به دلیل اینکه ما پنجشنبه و شنبه  2 بازی دوستانه با باشگاه‌های تراکتورسازی و راه آهن داریم و برای جایگزینی بازیکنان، 4بازیکن را دعوت کرده ایم. با باشگاه های پرسپولیس، سایپا، پیکان و مقاومت تهران هماهنگی های لازم انجام شده و نامه رسمی به باشگاه‌های مورد نظر ارسال شده است تا بازیکنان درخواستی در این 2بازی حضور داشته باشند.

سرمربی تیم ملی المپیک در پاسخ به این سوال که درصورت ادامه عدم همکاری باشگاه‌ها تا پیش از مسابقات مقدماتی المپیک آیا نتیجه بازی های قهرمانی آسیا تکرار خواهد شد، اینگونه توضیح داد: باید بازی های اینچئون را فراموش کنیم چرا که آن تیم، تیم المپیک حاضر در این اردو نیست. اگر باشگاه‌ها بازیکنان را در اختیار ما نگذارند مطمئن هستم که فدراسیون عکس العمل جدی از خود نشان خواهد داد اما با توجه با قوانینی که وجود دارد و همکاری‌هایی که بین باشگاه‌ها و فدراسیون وجود دارد امیدوارم تا مشکلی در آینده به لحاظ عدم حضور بازیکنان نداشته و شانس تمرین و آماده‌سازی با همه بازیکنان را داشته باشیم. بار دیگر تکرار می کنم که در فوتبال ایران نباید هیچ چیز مهمتر از تیم ملی باشد.

وینگادا بازی‌های دوستانه پیش روی تیم ملی المپیک را اینگونه ارزیابی کرد: همانطور که می‌دانید هدف ما بازی با تیم ملی عمان در این اردو بود و تدارکات لازم در این خصوص انجام شده بود اما حضور تیم ملی المپیک عمان برای این دیدار از سوی فدراسیون فوتبال این کشور لغو شد. ما هم برای اینکه بازیکنان را در شرایط بازی نگه داریم و به این دلیل که بازیکنان در شرایط بازی محک جدی می خورند 2 دیدار دوستانه با تراکتورسازی و راه آهن را برنامه‌ریزی کردیم که بازیکنان جدید اضافه شده به تیم طی این بازی‌ها به هماهنگی بیشتری برسند.

 

2051

نظرات کاربران