وینیسیوس جونیور و برابری با رکورد ایکر مقدس

وینیسیوس جونیور و برابری با رکورد ایکر مقدس

3737
17:00
17 آبان 1397
زندگی وینیسیوس بعد از آمدن سولاری به کلی متحول شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - زندگی وینیسیوس بعد از آمدن سولاری به کلی متحول شده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، بازی رئال مادرید مقابل ویکتوریا پلژن، گام دیگری در جهت تطبیق وینیسیوس جونیور، پدیده 18 ساله و برزیلی رئال مادرید با ترکیب تیم بود. شاید جولن لوپتگی او را مورد استفاده قرار نمی‌داد اما وینیسیوس حالا تبدیل به بازیکن مهمی برای سانتیاگو سولاری شده است.

سرمربی آرژانتینی در سه دیداری که هدایت رئال را به عهده داشته 135 دقیقه از وینیسیوس بهره گرفته است؛ در حالی که جونیور در دوران لوپتگی تنها برای 12 دقیقه پیراهن تیم بزرگسالان رئال را به تن کرده بود. 

وینیسیوس در دقیقه 62 بازی مقابل ویکتوریا پلژن به میدان آمد و تنها 5 دقیقه بعد گل پنجم رئال مادرید را برای تونی کروس ساخت تا در اولین تجربه خود در لیگ قهرمانان اروپا مشارکت مستقیمی روی گل ایفا کند. البته این تجربه برای او با یک رکورد جالب هم همراه بود.

جونیور در این مسابقه با 18 سال و 118 روز سن مشترکا به سومین بازیکن جوان تاریخ رئال در زمان تجربه نخستین بازی در لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شد. او جایگاه سوم را به همراه ایکر کاسیاس، دروازه بان اسطوره ای رئال در اختیار دارد. ایکر مقدس اولین بازی خود در لیگ قهرمانان را برای رئال در روز 15 سپتامبر 1999 مقابل المپیاکوس انجام داد، آن هم در حالی که دقیقا مانند وینیسیوس 18 سال و 118 روز سن داشت.

در تاریخ رئال تنها خوزه رودریگز (17 سال و 354 روز) و رائول گونزالس (18 سال و 78 روز) به هنگام تجربه اولین بازی لیگ قهرمانان سن کمتری نسبت به وینیسیوس و کاسیاس داشته اند.

7712

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اینده فوتبال برزیل و عشقه ایندمه !!! :-)
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۹:۲۲
پاسخ
33
11
ناصر
لقب مقدس که به کاسیاس نسبت میدن از کجا دراومده؟ خیلی لقب بی خودیه
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۰۲
پاسخ
75
6