ویژه/ وینگادا در آستانه اخراج/ کار نلو در تیم ملی امید تمام شد!

ویژه/ وینگادا در آستانه اخراج/ کار نلو در تیم ملی امید تمام شد!

4592
11:55
28 مهر 1393
تا دیروز خبرهای غیر رسمی از اخراج او حکایت می کردند اما ظاهرا از دیشب اخراج وینگادا رنگ و بوی جدی تری به خود گرفته است.

وب سایت برنامه نود- همانطور که می دانید عصر دیروز جلسه کمیته فنی تیم امید برگزار شد و ظاهرا در آن مباحث مهمی درباره ماندن یا نماندن نلو وینگادا مطرح شده است.

به گزارش وب سایت برنامه نود،  حبیب کاشانی، مدیر تیم امید بعد از این جلسه مهم گفت: «کارنامه وینگادا را مورد بررسی قرار دادیم و قرار است ظرف 48 ساعت آینده در مورد ماندن یا برکناری یا تقویت کادر فنی تیم امید تصمیم‌گیری لازم را به عمل آوریم.» او در ادامه از تمایلش برای همکاری با یک مربی ایرانی حرف زده است:« با توجه به فرصت کمی که داریم راهی نداریم جز اینکه با مربی ایرانی کار کنیم. البته چارچوب‌ها مشخص است و هر مربی‌ای که بیاید در آن چارچوب کار خواهد کرد.» کاشانی درباره شایعه حضور علی دایی روی نیمکت تیم ملی امید هم گفت: «طبیعی است که با حضور من، دوستانی که با من کار کرده‌اند گزینه تیم امید می‌شوند، مربیانی مثل قطبی، دایی، استیلی و کرانچار اما هنوز فرصتی پیش نیامده و منتظریم ابتدا کمیته فنی تکلیف را روشن کند.» به نظر می‌رسد کار وینگادا در تیم امید تمام است و حتی خبرهایی شنیده شده که اسپانسر تیم ملی خسارت فسخ قرارداد با او را می‌دهد. در هر حال شنیده شده همه اعضای بلند پایه فدراسیون فوتبال، برای برکناری وینگادا به توافق رسیده اند و تنها علی کفاشیان مانده که همه منتظر بازگشت وی از مالزی هستند تا نظر نهایی را درباره اش اعلام کند. هر چند با توجه به هجمه های زیادی که وجود دارد، علی کفاشیان برای کاهش فشارها، به اخراج وینگادا رضایت می دهد. در جلسه دیروز کمیته فنی شنیده شد علی دوستی مهر از تیم ملی جوانان و مصطفی قنبرپور از تیم ملی نوجوانان کنار گذاشته شده اند اما آیت اللهی به صورت رسمی در این باره اظهارنظر رسمی نکرد و فقط از تغییرات بنیادین در کمیته جوانان و تیم های ملی خبر داد.

در هر حال تا دیروز خبرهای غیررسمی از اخراج او حکایت می کردند اما از دیشب خبرهای رسمی هم حاکی از اخراج وینگادا هستند. جانشینان او هم هنوز مشخص نشده اند اما حضور هومن افاضلی در جلسه کمیته فنی، برخی شایعات را درباره اینکه وی سرمربی تیم ملی امید شود را گسترش داد. در هر حال نامهایی چون افشین قطبی و کرانچار و برانکو هم برای تیم ملی امید مطرح شده اند. هر چند گفته می شود برانکو و قطبی مشکلات مالیاتی دارند و نمی توانند وارد ایران شوند.  باید دید کفاشیان پس از بازگشت به تهران درباره تیم ملی امید چه تصمیمی خواهد گرفت. وینگادا روز چهارشنبه هفته گذشته به پرتغال برگشت و شاید دیگر به ایران برنگردد.

نظرات کاربران
هوادار
تورو خدا تیم رو بدید به آقای مایلی کهن (شاید) ببرمون المپیک !!!
۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۳۱:۰۰
پاسخ
5
3
mahdi
فقط وینگادا بره بهتر است
۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۱۰:۲۴
پاسخ
2
4
Dark Knight
قطبی قطبی قطبی .........
۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۰۲:۳۸
پاسخ
2
4
علیرضا م.
باز هم هومن افاضلـــــــــــــی! :( ای خداااااااااااااااااااااا! :|
۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۵۳:۵۹
پاسخ
1
5
mhd
کرانچار خوبه
۲۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۶:۱۶
پاسخ
11
6