ویژه/ چرا کی‌روش به رونالدو رای نداد؟ کینه پرتغالی یا رای عادلانه؟

ویژه/ چرا کی‌روش به رونالدو رای نداد؟ کینه پرتغالی یا رای عادلانه؟

22811
11:47
22 دی 1394
سایت رسمی برنامه نود- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران رای امسال خود را به فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا اختصاص داد. موضوعی که باعث شده سایت گل به دنبال پیدا کردن دلیل آن باشد.

سایت رسمی برنامه نود- سرمربی تیم ملی فوتبال ایران رای امسال خود را به فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا اختصاص داد. موضوعی که باعث شده سایت گل به دنبال پیدا کردن دلیل آن باشد.
به گزارش سایت نود، سایت گل در انتهای خبری که درباره رای ندادن کارلوس کی‌روش به هموطنش کریس رونالدو در انتخاب بهترین بازیکن سال 2015 فوتبال دنیا تنظیم کرد، از کینه سرمربی جنجالی از مرد سال سابق دنیا نوشت.
این سایت معتبر دلیل ترجیح داده شدن مسی به رونالدو به عنوان انتخاب اول کی‌روش را دلخوری سرمربی ایران از ستاره رئال‌مادرید بابت مقصر دانستن او در حذف زودهنگام پرتغال از جام‌جهانی 2010 دانسته است. کی‌روش ادعا کرده از آن زمان با رونالدو حرف نزده و در حال حاضر هم روابط طرفین به سردی گذشته است.
البته موضوع اینجاست که اگر قرار باشد ادعای سایت گل را منطقی قلمداد کنیم، باید به انتخاب سال گذشته سرمربی تیم ملی ایران برگردیم. او سال گذشته رای اول خود را به کریس رونالدو اختصاص داد و بعد از او به لیونل مسی و مانوئل نویر رای داد. اگر گزارش گل درست باشد، کی‌روش سال گذشته هم نباید به رونالدو رای می‌داد اما او این کار را کرد و ستاره پرتغالی در نهایت با کسب اکثر آرا به عنوان مرد سال فوتبال جهان در سال 2014 انتخاب شد.
سرمربی تیم ملی ایران دو سال قبل هم به مسی، رونالدو و ریبری رای داد و در نهایت مسی چهارمین توپ طلای خود را در سال 2013 به دست آورد.
با این شرایط شاید تحلیل منطقی‌تر درباره آرای سرمربی تیم ملی ایران تلاش او برای دادن عادلانه‌ترین رای باشد، نه براساس آنچه سایت گل مدعی شده، تسویه‌حساب شخصی با ستاره هموطنش.
31980

نظرات کاربران
حامد استقلالی
حتما رونالدو هم مثله رحمتی باید بیاد ازش عذرخواهی بکنه بابا معلومه که کینه داره
۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۳۵:۳۵
پاسخ
1
3
هوادار پرسپولیس
رای عادلانه...خدایی از حق نمی شه گذشت...مسی از رونالدو بهتر بود...خود کی روش سر مربیه ....از نظر فنی خیلی چیزا رو ملاک قرار می ده...اگر می خواست کینه ورزی کنه چرا سال قبل به رونالدو رای داد؟؟؟ کسی که کینه ای باشه این کار رو نمی کنه...مگه نمی گید روابطشان سرده؟؟؟؟ اگر می خواست این رابطه ی سرد رو ملاک قرار بده اصلا سال قبل هم رای نمی داد...
۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۵۲:۱۰
پاسخ
34
118
reza
who does really care if he voted to Ronaldo or not!!!
۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۵:۲۸
پاسخ
193
63
farzad
وااااات؟؟؟؟
۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۴۳:۵۲
8
60
مهدی
کاملا مشخصه که کیروش شخص کینه ای هست. پارسال دیگه نمیتونست به مسی رای بده
۲۲ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۲۳:۲۰
پاسخ
347
149
بی نام
میگن کیروش هر دو سال به علیرضا حقیقی رای داده خخخخخخخخخخخخخخخخخ
۲۴ دی ۱۳۹۴ ساعت ۱۸:۲۹:۱۹
2
6