ویژه/ گزینه‌های آبراموویچ برای جانشینی مورینیو مشخص شدند

ویژه/ گزینه‌های آبراموویچ برای جانشینی مورینیو مشخص شدند

18269
11:01
25 آذر 1394
سایت رسمی برنامه نود- منابع نشریه بریتانیایی تلگراف اعلام کرده‌اند؛ مالک متمول باشگاه چلسی پس از شکست اخیر تیمش مقابل لسترسیتی و بحرانی‌تر شدن اوضاع چلسی، در حال انتخاب گزینه‌های در دسترس برای جانشینی فوری مورینیو در صورت ادامه روند فعلی است.

سایت رسمی برنامه نود- منابع خبری نشریه بریتانیایی تلگراف اعلام کرده‌اند؛ مالک متمول باشگاه چلسی پس از شکست اخیر تیمش مقابل لسترسیتی و بحرانی‌تر شدن اوضاع چلسی، در حال انتخاب گزینه‌های در دسترس برای جانشینی فوری مورینیو در صورت ادامه روند فعلی است.

به گزارش سایت نود، تقریبا همه می‌دانند که پپ گواردیولا، دیگو سیمئونه و آنتونیو کونته در مدت اخیر به عنوان جدی‌ترین گزینه‌های جانشینی ژوزه مورینیو در چلسی معرفی شده‌اند اما ماجرا اینجاست که هیچ‌کدام از این سه مربی لااقل تا تابستان آینده در دسترش نیستند و چلسی در مقطع فعلی که بحران این باشگاه وخیم‌تر از همیشه شده، نمی‌تواند روی حضور آنها حساب کند. به  همین دلیل آنطور که منابع خبری تلگراف اعلام کرده‌اند، آبراموویچ سراغ گزینه‌های در دسترس رفته تا اگر مورینیو نتوانست تیمش را از بحران ایجاد شده خارج کند، سراغ آنها برود. لیستی که تلگراف منتشر کرده، این‌ها هستند: اونای امری، سرمربی سویا؛ رونالد کومن، سرمربی ساوتهمپتون به همراه گاس هیدینگ و کارلو آنچلوتی که در حال حاضر بدون تیم هستند.

البته آن‌طور که تلگراف نوشته، آبراموویچ همچنان قصد دارد به حمایت خود از مورینیو ادامه بدهد تا شاید آقای خاص بتواند خودش چلسی را از بحران عجیبی که گرفتارش شده خارج کند اما این سیاهه، محتمل‌ترین مربیانی هستند که ممکن است در صورت ادامه این روند روی نیمکت چلسی بنشینند.

31980

نظرات کاربران
انجلوتی
انجولوتی که عمران نمیره همچین تیمی انجلوتی ب رئال مبره
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۲:۲۶
پاسخ
31
10
مجيد محبي
انجلوتي به بايرن ميره
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۴۶:۱۶
2
6
چلسی
صد درصد گاس هیدینگ میتونه گزینه عالی باشه برای چلسی همونطورکه قبلا هم ثابت کرده,مورینیوبایدزودتراخراج بشه وموندنش توتیم جزاینکه وضع چلسی خرابتر بکنه سودی نداره امیدوارم تاقبل ازنقل وانتقالات هیدینگ جایگزین بشه تا بتونه بازیکنای موردنظرشو جذب کنه و تیم به یه جایی برسونه
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۴:۵۳
پاسخ
26
16
چلسی
همشون گزینه های خوبی هستن.ولی ایشالا ک کارلتو میاد
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۰۲:۲۸
پاسخ
34
20
دانیال
مورینیو رو نگه دارن بهتره.خیلی خدمت به چلسی کرده خودشم میتونه این تیم از بحران خارج کرده. بعد از اون گاس هیدینگ میتونه خوب کار کنه.چند سال پیش یه نیم فصل اومد چلسی با ختلاف نیم فصل رو قهرمان شد..
۲۵ آذر ۱۳۹۴ ساعت ۱۵:۳۷:۱۹
پاسخ
13
50