َشروع مزایده باشگاه تراکتورسازی + عکس

َشروع مزایده باشگاه تراکتورسازی + عکس

6048
11:42
22 اردیبهشت 1397
آگهی مزایده باشگاه تراکتورسازی تبریز امروز منتشر شد و متقاضیان خرید این باشگاه می‌توانند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

وبسایت رسمی برنامه نود - آگهی مزایده باشگاه تراکتورسازی تبریز امروز منتشر شد و متقاضیان خرید این باشگاه می‌توانند اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی تبریز، بعد از حضور عباس الیاسی به عنوان سرپرست باشگاه تراکتورسازی، بحث حسابرسی و انجام کارهای مالی و کارشناسی آغاز شد و سرپرست باشگاه با توجه به شرایط باشگاه تراکتورسازی با تلاشی مضاعف به دنبال فراهم کردن بستر واگذاری بود.

بعد از انجام حسابرسی‌های مالی و کارشناسی‌هایی که لازم به انجام بود، در نهایت امروز الیاسی به وعده اش درباره خصوصی سازی عمل کرد و آگهی مزایده باشگاه تراکتورسازی در روزنامه رسمی(دنیای اقتصاد) به چاپ رسید تا متقاضیان کسب مالکیت باشگاه تراکتورسازی اقدامات لازم را در این راستا انجام دهند.

سرانجام وعده واگذاری باشگاه تراکتورسازی امروز عملی شد و آگهی فراخوان مزایده این باشگاه صبح امروز (شنبه 22/2/1397) در روزنامه دنیای اقتصاد به شماره 4325 به چاپ رسید.

در این فراخوان آمده است:

"شرکت تراکتورسازی ایران (سهامی عام) اصالتاً و وکالتاً در نظر دارد صد درصد سهام شرکت فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز (سهامی خاص) را واگذار نماید.

از متقاضیان محترم تقاضا می‌شود درخواست کتبی خود را از تاریخ درج آگهی به مدت 7 روز به آدرس: تبریز، جاده سردرود، شرکت تراکتورسازی ایران، ساختمان مرکزی – دبیرخانه تحویل یا به صندوق الکترونیکی شرکت به آدرس E-mail: info@itmco.ir ارسال نمایند.

در این فراخوان قید شده که صد درصد از سهام باشگاه تراکتورسازی به فروش می رسد و ضمناً شرکت تراکتورسازی در رد یا قبول پیشنهادات مختار است.

20441

نظرات کاربران
محسن
به نظرم اگه این باشگاه سهامش وارد بورس میشد خیلی بهتر بود .چون که اونجا ملزم به شفاف سازی مالی بودن واز طرفی دیگه سهامداران خود مردم میبودن.این خصوصی سازی برای کوتاه مدت خوبه ولی یک نگاهی به سابقه تیم هایی خصوصی بودن ویا اینکه در سالهای گذشته خصوصی شدن بکنیم متوجه میشیم که هنوز شرایط خصوصی سازی (تک مالکی)باشگاهها ازخیلی جهات فراهم نشده است.انشاالله هراتفاقی که رخ میده برای این تبریزی خیر برکت داشته باشه.
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۱:۰۸
پاسخ
0
15
مسعود
یاشاسین تراختور
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰:۰۲
پاسخ
6
22
تیم شهرستانها
الان اینا آمدن آگهی دادند ولی در آگهی شرایط واگذاری و قیمت پایه باید باشه که خریدار بتونه قیمت بده الان من خریدار باید بدونم که شرایط و قیمت پایه واگذاری چیست تا برحسب آن درخواست خود را بدم، از الان مشخص هستش که همه چیز یک نمایش از پیش تعیین شده هستش. ادمین چاپ کن دیگه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۳:۳۷
پاسخ
4
21
مهدی
تا این سه باشگاه واگذار نشن به بخش خصوصی,فوتبالمان ازین جلو تر نمیره.البته پرسپولیس و استقلال که دولت پشتشونه،ولی ما چی؟! کاش درستو حسابی واگذار کنند
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱:۲۳
پاسخ
9
56
علی بارسا
وحیدخان واقعا که مثل کبک سرتونو کردین تو برف واقعا این ضرب المثل خیلی برازنده طرفدارای پرسپولیسه که دیگ به دیگ میگه روت سیاه... بابا حداقل شما از دردسر و فحش و فحش کاری چیزی نگین که ادم خندش میگیره .از بدو تاسیس باشگاهتون این کارا جزیی ازفرهنگ شما بوده و خواهد بود . افتخاراتتونم که خدا میدونه چجوری بدست اومده نمونشم همین قهرمانی های دوسال اخیرتون که با تضعیف دیگر تیم ها و انواع جعل ها و حمایت های همه جانبه بدست اوردین حتی پای رییس جمهوری هم به پرونده طارمی جون باز شد و توصیه هایی به همتای ترکیه ای خودشون کردن .
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۹:۵۶
8
29
سعیدم
خطاب به وحید٦٦٦٦٦٦ : همین بازیکنای اسطوره تون از کدوم خطه فوتبالشون رو شروع کردن ؟؟؟؟ بله از اتاق فرمان اشاره می کنن اسامی رو نام نبرم که خیلی طولانی میشه. عاشقتم ادمین.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۴:۱۰
7
31
سولدوز تراختور
وحید دیگه کل مقامتان جعلیه و با پول بیتالمال دیگه اینا که پز دادن نداره.افتخارات شما.جعل.درگیری.نژاد پرستی.استفاده ناحق از بیتالمالو ... هست.همون بازیکنان ملی با اون همه پول مفت ملت و گرونترین مربی و بهترین امکانات الان دست سیاه جامگان بود به نظرت چی اتفاق میوفتاد؟؟
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۱:۵۵
13
43
وحيد٦٦٦٦٦٦
من به كل كل پرسپوليس استقلال كاري ندارم ولي خدايي با چه متر و معياري تراكتور با پرسپوليس و استقلال مقايسه ميكني؟؟؟شماها بجزء دردسر و فحاشي و نابود كردن بازيكنهاي جوان تيمهاي ديگه و رقابت ناجوانمردانه كار ديكه اي مگه كرديد كه الان خودتون هم رديف اين دو تا تيم ميدونيد؟؟؟ ادمين خواهشأ
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۴:۴۷
50
13
تیـــــم مــــلی 99
جنجال سازان به لیگ یک سلام کنید دیدار ما در فرودگاه تبریز یاشاسن پرسپولیس خلیج همیشه فارس
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۳۱
پاسخ
87
27
علی بارسا
شما فعلا به فکر تیم خودتون باشین که بدون چون و چرا از اول تاسیس باشگاهتون تو همه جنجال های فوتبالی ایران دست داشتین . از کور شدن چشم سرباز بیچاره بگیر تا بازی های نیمه تمامتان جلوی استقلال (بعلت فحاشی و هجوم طرفداران عزیز پرسپولیس). پرتاب نارنجک تو استادیوم ها که اتفاقا بدترینشم جلوی همین تراکتور پرتاپ کردین. محروم شدن تماشگرانتون از اسیا بازم به دلیل نارنجک و لیزر و دعوا . بازتاب جهانی حرکات بازیکناتون بعد از گل ( خوشحالی شیث جون با نصرتی) . انواع جعل ها و دستکاری ها و گل سرسبدشون پارسال فحاشی هماهنگ و برنامه ریزی شده قومیتی تون به ترک ها و هزاران جنجال دیگر که در صدرشون نام شما به شدت میدرخشد . فعلا اینا را داشته باش، باشه ماهم به اون 20 نفر میگیم ازین به بعد فرودگاه نرن
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۷:۲۶
17
58
وحید
به قشقایی که اومد لیگ یک سلام کردی؟
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۴:۴۷
24
74
وحید
همه چیز باید با شفافیت و روشنی انجام بشه. مثل خصوصی سازی سرخابی نشه و تهش بگن نمیشه واگذار کرد. باید تضمین های کافی هم گرفته بشه که به روز بقیه تیم های خصوصی شده مث نفت و راه آهن نیوفته. تبریز از نظر تجاری و اقتصادی پتانسیل بالایی داره و از بخش خصوصی تبریز خریدارای خوبی پیدا میشه.
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۷:۰۶
پاسخ
1
62
من
اگه بعدا مثل مزایده سرخابی ها نگن خریدار اهلیت نداشت
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۹:۴۷
پاسخ
0
71
فانتاس
انشالله خیر باشه/
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۶:۲۰
پاسخ
2
59
ایرانی
سه تیم پرطرفدارایرانی باید سهامشون به مرد عادی هم فوخته باشه مثل بارسلون اینطوری انتخاب مدیرعامل به دست مردمه
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۱:۳۸
پاسخ
3
64
پرسپولیس محبوب دلها
همون هوادارها خطیبی دایی و علی منصور انتخاب کردند ثمرشو دیدیم
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۹:۴۳
5
11