پاداش هنگفت برای قدوس و یارانش در لیگ اروپا

پاداش هنگفت برای قدوس و یارانش در لیگ اروپا

2555
22:24
01 آبان 1396
بازیکنان تیم استرشوندس با درخشش در مرحله گروهی لیگ اروپا پاداش هنگفتی دریافت خواهند کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکنان تیم استرشوندس با درخشش در مرحله گروهی لیگ اروپا پاداش هنگفتی دریافت خواهند کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سایت آفتون‌‌بلاد سوئد اعلام کرد تیم استرشوندس با کسب 7 امتیاز از 3 بازی و صدرنشینی در گروه J لیگ اروپا تاکنون بالغ بر 37.5 میلیون کرون درآمد فقط به عنوان پاداش از سوی یوفا کسب کرده است. مقدار زیادی از این پاداش میان بازیکنان تیم استرشوندس تا پیش از آغاز سال نو میلادی تقسیم خواهد شد.

در این بین مدیر باشگاه استرشوندس سوئد با اشاره به تغییر نظام پرداخت پاداش که پیش از این تفاوت‌های میان بازیکنان اصلی و ذخیره ایجاد کرده بود اظهار داشت: برای من احساس بسیار بدی بود که برخی از بازیکنان پاداش بهتری را نسبت به سایر اعضای تیم دریافت می‌کنند، زیرا ما به صورت گروهی وارد رقابت‌های لیگ اروپا شدیم. ما سیستم دقیق برای پرداخت پاداش‌ها نداشتیم که طبق آن برخی از بازیکنان بابت درخشش تیم استرشوندس در لیگ اروپا حتی یک کرون هم دریافت نمی‌کردند.

تیم استرشوندس سوئد که از سامان قدوس، ملی‌پوش ایرانی بهره‌مند است با درخشش در مرحله گروهی لیگ اروپا مورد توجه بسیاری از رسانه‌های ورزشی اروپا قرار گرفت. احتمال انتقال یک یا 2 بازیکن این تیم از جمله سامان قدوس به تیم‌های مطرح اروپایی در فصل نقل و انتقالات زمستانی وجود دارد.

 

 

2081

نظرات کاربران