پاداش ویژه برای فولادی ها پس از غلبه بر پرسپولیس

پاداش ویژه برای فولادی ها پس از غلبه بر پرسپولیس

1866
20:16
21 بهمن 1397
تیم فوتبال فولاد خوزستان با نتیجه 2 بر یک پرسپولیس را در اهواز شکست داد و با مشارکت بسیار خوب هوادارانش اولین شکست فصل را تقدیم شاگردان برانکو کرد.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، مهدی زبیدی و لوسیانو پریرا گلزنان فولاد خوزستان در این دیدار بودند و این در حالی است که گل سالم این تیم در نیمه نخست به اشتباه آفساید اعلام شد.

در پایان این بازی که دومین پیروزی فولاد در سه دیدار اخیر محسوب می شود، استاندار خوزستان، فرماندار اهواز، نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی، رئیس هیات مدیره باشگاه، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره این باشگاه ضمن حضور در رختکن فولادمردان به آنها خسته نباشید گفتند و از زحماتشان تقدیر نمودند.

همچنین هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان نیز پاداش یکصد میلیون تومانی برای این پیروزی ارزشمند تعیین کرد و آن را به شاگردان افشین قطبی هدیه داد.

تیم فولاد خوزستان با این نتیجه بسیار خوب 22 امتیازی شد و به رده ششم جدول صعود کرد و در مقابل پرسپولیس اولین باخت خود در لیگ برتر این فصل را نیز متحمل شد.

گفتنی است، سیامک کورشی، عارف غلامی و مسی بوولی؛ سه خرید جدید فولاد خوزستان در این بازی برای اولین بار در ترکیب فولاد خوزستان حضور داشتند.

1004

نظرات کاربران
محمد
امیدوارم بهتر شوند فولاد تیم خوبیه
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۴:۱۱
پاسخ
10
37
حمید
بیا این هم با پنجره باز له شد آقای پروفوسور قلابی تازه یک گل فولاد رو داور سوزوند سپید رود رو هم با اشتباه داوری بردین آقای پروفوسول
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۰:۳۷
پاسخ
2
72
شمالِگان
تیم قلدر و سرسختی بود این فولاد پرسپولیس آنچنان موقعیت نداشت امروز، خیلی عصبی بودن، شاید نگهداری و ثبت رکورد این فضا رو ایجاد کرده بود، این باخت شاید بار روانی رو از روی تیم برانکو برداره
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۴۳:۰۳
پاسخ
39
5
عشقممم نیمار
واقعا پیروزی بر تیمی ک همه ازش حمایت میکنن.. خیلی سخته ..‌و این برد نشون‌میده‌ک‌ افشین امپراطور چقد باهوش و‌با دانشه ..و این پاداش ..حق افشین امپراطور و‌بازیکنای فولاده :-)
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۸:۴۲
پاسخ
2
56
alinzaghi9
مگه هرجوری بردن پاداش هم داره ؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۷:۴۴
پاسخ
53
2
هامان
همه جوره نه ولی خوب بردن پاداش داره
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۸:۵۶
8
23
زانیار
به هرحال بهترین تیم ایران رو بردن
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۱:۰۰
پاسخ
59
4