پارس جنوبی جم 1-2 ماشین سازی تبریز/ صعود شاگردان مهاجری با گل برتری در وقت های اضافه

پارس جنوبی جم 1-2 ماشین سازی تبریز/ صعود شاگردان مهاجری با گل برتری در وقت های اضافه

1939
19:55
14 مهر 1397
دیدار تیم‌های پارس جنوبی و ماشین‌سازی با تساوی با برتری شاگردان محمدرضا مهاجری در وقت های اضافه به پایان رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار تیم‌های پارس جنوبی و ماشین‌سازی با تساوی با برتری شاگردان محمدرضا مهاجری در وقت های اضافه به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، تیم های پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز در سری رقابت های مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 17:15 امروز در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار پس از پایان 120 دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه دو بر یک به سود تیم تبریزی به پایان رسید. 

شاگردان مهدی تارتار و محمدرضا مهاجری در وقت های قانونی به نتیجه تساوی رضایت داده بودند که در نهایت تیم میهمان در وقت های اضافه گل برتری ر به ثمر رساند. 

گل‌های این دیدار توسط سیداحمد موسوی در دقیقه 57 و محمد خرم الحسینی در دقیقه 116 برای ماشین سازی و حامد نورمحمدی در دقیقه 92 برای پارس جنوبی جم به ثمر رسید.

ترکیب دو تیم:

پارس جنوبی جم

احمد گوهری، ️مجتبی لطفی ( از دقیقه 110 - محمد نوری)، ️حامد نورمحمدی، شهرام گودرزی،حسین پورامینی، ️امیر میربزرگی (از دقیقه 82 - محسن بنگر)، ️محمد ستاری، میثم نقی‌زاده، ابراهیم صالحی، عماد میرجوان (از دقیقه 82 - محسن بنگر) و مجید علیاری

سرمربی: مهدی تارتار

ماشین سازی تبریز

فرناندو دخسوس، محمد‌کنعانی‌ زادگان، رضا خالقی‌فر (از دقیقه 86 - عرفان افراز)، سیداحمد موسوی، محسن‌ یوسفی (از دقیقه 77 سعید مهری)، فریدبهزادی‌ کریمی، سیداحمد مهدی‌زاده، توحید غلامی (از دقیقه 100 - محمد خرم‌ الحسینی)، مسیح‌ زاهدی، عزیز معبودی و احمدرضا زنده‌روح

سرمربی: محمدرضا مهاجری

دقایق حساس:

دقیقه 24: امیر میربزرگی توپ را به روی دروازه تیم میهمان ارسال کرد که در ادامه توپ با ضربه سر عماد میرجوان در اختیار فرناندو دخسوس قرار گرفت.

دقیقه 46: کارت زرد داور به سیداحمد موسوی از تیم ماشین سازی تبریز

دقیقه 48: ضربه محمد ستاری از پشت محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز با اختلاف کمی از کنار دروازه فرناندو دخسوس راهی بیرون شد. 

دقیقه 57: کارت زرد داور مسابقه به امیر میربزرگی از تیم پارس جنوبی جم

دقیقه 57: حسین پور امینی پشت محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز صاحب موقعیت حساس شد که شوت پرقدرت و دیدنی این بازیکن با واکنش زیبای دخسوس دفع شد.  

دقیقه 60: (گل اول ماشین سازی تبریز) توپ با ارسال محسن یوسفی از داخل محوطه جریمه تیم میزبان در اختیار سید احمد موسوی قرار گرفته و توپ با شوت زمینی این بازیکن وارد دروازه تیم پارس جنوبی جم شد.

دقیقه 71: کارت زرد داور به فرید بهزادی کریمی از تیم ماشین سازی تبریز

دقیقه 76: کارت زرد داور به مسیح زاهدی از تیم ماشین سازی تبریز

دقیقه 83: توپ با پاس فرید بهزادی کریمی از داخل محوطه جریمه در اختیار بازیکن تیم پارس جنوبی جم قرار گرفت که توپ با شوت این بازیکن از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه 90: مهری در میانه های زمین توپ را در اختیار گرفته و پس از طی چند متری به سمت دروازه فرناندو دخسوس شوت زد که توپ از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه 90+5: (گل تیم پارس جنوبی جم) بازیکن تیم پارس جنوبی جم توپ را از فاصله نسبتا دوری به سمت دروازه فرناندو دخسوس ارسال کرده و توپ با اشتباه دروازه بان تیم ماشین سازی و ضربه سر حامد نورمحمدی به زیبایی وارد دروازه تیم میهمان شد. 

دقیقه 115: ( گل دوم ماشین سازی تبریز) ارسال بازیکن تیم ماشین سازی تبریز در داخل محطوه جریمه با اشتباه محسن بنگر همراه شده و در اختیار محمد خرم الحسینی مقابل دروازه قرار گرفته و توپ با شوت این بازیکن تبدیل به گل شد. 

دقیقه 121: کارت زرد داور به عزیز معبودی از تیم ماشین سازی تبریز

گفتنی است، تیم ماشین سازی تبریز با این نتیجه به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کرده و در این مرحله حریف صنعت نفت آبادان خواهد بود. 

20441

نظرات کاربران
علی
آفرین. دست و پای تان درد نکند. بردن پارس جنوبی جم در خانه اش کار راحتی نبود و بسیاری از تیم های سرحال و آماده این فصل موفق به شکست جم در این شهر نشده بودند. به گمانم بازی بعدی باید میزبان باشیم و با حمایت هواداران فوتبال آذربایجان میتوانیم یک مرحلۀ دیگر هم پیش برویم . بازگشت بازیکنان مصدوم و تقویت تیم در کنار اتّفاقات می تواند ماشین سازی را تا فینال پیش ببرد. داشته باشیم.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۶:۱۴
پاسخ
0
15
سولدوز تراختور
یاشاسین ماشین.... ایشالا قشقاییم به لیگ برتر صعود میکنه.
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۷:۰۶
پاسخ
4
24
تهران تراختورچیلاری
ماشاالله
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵:۱۰
پاسخ
3
20
رامین
محسن بنگر بدترین مدافعیه که پارس به خودش دیده یک تنه پارس جم رو حذف کرد ، هیچ سودی تا به حال برای پارس نداشته ای کاش همه ی دفاع ها مثله جلال حسینی بودن
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۴۰
پاسخ
5
12
تراختور
یاشاسین ماشین سازی
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴:۱۳
پاسخ
3
23