پارس جنوبی 0-1 ماشین سازی/ برتری خارج از خانه شاگردان مهاجری

پارس جنوبی 0-1 ماشین سازی/ برتری خارج از خانه شاگردان مهاجری

980
19:40
24 اسفند 1397
شاگردان محمدرضا مهاجری مقابل میزبان خود با نتیجه یک بر صفر به برتری رسیدند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های پارس جنوبی جم و ماشین سازی تبریز در سری رقابت های هفته بیست و دوم لیگ برتر از ساعت 17:45 امروز در ورزشگاه تختی جم به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود شاگردان محمدرضا مهاجری به پایان رسید.

گل تیم میهمان توسط فرشاد سالاروند در دقیقه 64 به ثمر رسید. 

داور: رضا کرمانشاهی - کمک‌ها: رضا سخندان و رضا قیم - داور چهارم: سید محمد هاشمی نسب - کمک داوران خط: پیام حیدری و کوپال ناظمی - ناظر داوری: سعید بطحایی

داور این دیدار به حسین پورامینی( دقیقه 27) سعید محمد فرد( دقیقه 34) از پارس جنوبی و مسیح زاهدی( دقیقه 74) از تیم ماشین‌سازی کارت زرد نشان داد. 

ترکیب دو تیم:

پارس جنوبی جم

رحمان احمدی، حامد نورمحمدی، میثم نقی‌زاده( از دقیقه 69- محمد نوری)، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، کیوان امرایی( از دقیقه 58- مجید علیاری)، فرزاد حاتمی ( از دقیقه 12- میرهادی میرجوان)، امیر شبانی، شهرام گودرزی، روح‌الله سیف‌اللهی و سعید محمدفرد

سرمربی: مهدی تارتار

ماشین سازی تبریز

فرناندو دخسوس، محمد اهل‌شاخه، رضا خالقی‌فر( از دقیقه 50- جای کویتونگو)، فرید بهزادی، سید احمد مهدی زاده، مسیح زاهدی، فرشاد سالاروند( از دقیقه 83- محسن یوسفی)، عزیز معبودی، احسان تاییدی، احمدرضا زنده روح و سعید مهری( از دقیقه 1+90- رضا عبدی)

سرمربی: محمدرضا مهاجری

دقایق حساس: 

دقیقه2: بازیکن تیم پارس جنوبی جم از سمت راست زمین مسابقه توپ را ارسال کرد که پس از ضربه سر ابراهیم صالحی با احمد زنده روح برخورد کرد و در اختیار دروازه بان تیم ماشین سازی تبریز قرار گرفت.

دقیقه 5: بازیکن تیم پارس جنوبی جم از سمت چپ زمین مسابقه توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد تا فرزاد حاتمی صاحب توپ شود و در ادامه شوت زمینی این بازیکن را فرناندو دخسوس برگشت داد.

دقیقه 12: شوت از راه دور رضا خالقی فر از کنار دروازه تیم میزبان راهی بیرون شد.

دقیقه 31: پاس به عقب اشتباه عزیز معبودی موقعیت خطرناکی را پارس جنوبی جم ایجاد کرد که سیف اللهی صاحب توپ شده و در اختیار میرجوان قرار داد ولی نتوانست تبدیل به گل کند تا توپ با ضربه سر این بازیکن را مدافعان تیم ماشین سازی از خط دروازه بیرون کشیده و راهی کرنر کنند. 

دقیقه 32: روح الله سیف اللهی توپ را به داخل محوطه جریمه تیم میهمان ارسال کرد که در ادامه توپ با ضربه سر شبانی از بالای دروازه راهی اوت شد. 

دقیقه 43: سیف اللهی توپ را از طریق ضربه ایستگاهی به داخل محوطه جریمه تیم ماشین سازی ارسال کرده و بازیکن ماشین سازی برگشت داد که توپ در اختیار ابراهیم صالحی قرار گرفته و ضربه زیبای این بازیکن را فرناندو دخسوس مهار کرد.  

دقیقه 62: شوت مجید علیاری از پشت محوطه جریمه تیم ماشین سازی در اختیار فرناندو دخسوس قرار گرفت. 

دقیقه 64: (گل تیم ماشین سازی تبریز) فرشاد سالاروند از طریق ضربه ایستگاهی توپ را به زیبای به سمت دروازه ارسال کرد که پس از عبور از روی سر خط دفاعی تیم میزبان وارد دروازه رحمان احمدی شد. 

دقیقه 77: علیاری با استفاده از اشتباه خط دفاعی تیم ماشین سازی صاحب توپ شد که با حرکت سریع وارد محوطه جریمه تیم میهمان شده و شوت زنی کرد ولی توپ با تکل اهل شاخه راهی کرنر شد.

دقیقه 80: ارسال بازیکن تیم ماشین سازی از سمت راست زمین مسابقه وارد محوطه جریمه تیم میزبان شد ولی تعلل کویتونگو باعث شد تا رحمان احمدی صاحب توپ شود. 

دقیقه 2+90: جای کویتونگو با حرکت سریع وارد محوطه جریمه تیم پارس جنوبی جم شد که رحمان احمدی با خروج به موقع توپ را در اختیار گرفت. 

20441

نظرات کاربران
هتریک یا پاس؟؟؟
اون دفاع چپ ماشین واسه ی بازی با تراکتور امتحان شد فقط؟؟؟؟؟
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۳:۰۵
پاسخ
25
5
جووونم کیروش
ماشالله یاشیل ماشین
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۴۹
پاسخ
5
22
علی
خیلی خوب بود. ماشین روان معقول و منطقی بازی کرد. بعد از گل هم خود به دفاع روی نیاورد و بازی زببا و پایاپایی انجام داد و موقعیت های خوبی خلق کرد. به امید موفقیت های بیشتر.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۳:۳۵
پاسخ
2
21
آرش
ماشین یکی از تیم های خوب لیگ امسال هست ارزوی موفقیت دارم براش
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۹:۲۰
پاسخ
4
19
محمد تی تی
یه فکری به حال زمین فوتبال جم بکنید اینجوری ریه بازیکنا نابود میشه از گرد و خاک
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۸:۳۰
پاسخ
0
17
bm
ماشین مطمئنم باشین یقه تیم های بالای جدول رو خواهد گرفت،خیلی خوب بازی میکنن،مهاجم جدیدیشون هم عالی بود
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۷:۰۶
پاسخ
5
44
آیهان
ماشین به خاطر تراکتور برنده شده و این سه امتیاز طبق منطق و هوچی گری سرخابیا، به حساب تراکتور واریز میشه.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۳۲
پاسخ
20
62
احسان
اگ تراکتور میذاشت الان 6 امتیاز بحساب ماشین بود
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۱:۴۰
39
18
تهرانتراختورچیلاری
بهترین گل هفته بی شک
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۶:۰۳
پاسخ
4
58
سهیلا تهرانی
ما شا الله ماشین
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۵۰
پاسخ
2
54
پرسپولیس
عجب گلی زد
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۳۶
پاسخ
0
58
حسین آقازاده شنداباد
تبریک میگم ب ماشین سازی بازی خوبی کردومدیریت کرد برد
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۲:۲۵
پاسخ
1
53