پاریسن ژرمن برای استخدام کونته با این سرمربی ایتالیایی وارد مذاکره شد

پاریسن ژرمن برای استخدام کونته با این سرمربی ایتالیایی وارد مذاکره شد

1813
13:10
05 فروردین 1397
کونته یکی از چهار گزینه پاریسن ژرمن برای هدایت این تیم است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کونته یکی از چهار گزینه پاریسن ژرمن برای هدایت این تیم است.

به گزارش وبسایت نود، پاریسن ژرمن مذاکرات برای استخدام کونته را آغاز کرده و گفتگوهای اولیه بین دو طرف صورت گرفته است. گاردین در گزاشی مدعی شده است که اونای امری در پایان فصل از پاریسن ژرمن کنار گذاشته می شود و کونته در کنار مورینیو، سیمئونه و آلگری، یکی از چهار گزینه ناصر الخلیفی برای هدایت پاریسن ژرمن محسوب می شود.

اگرچه مورینیو در هفته های اخیر زیر فشار زیادی بوده ولی جدایی وی از یونایتد محتمل نیست. سیمئونه و آلگری هم فعلاً شرایط خوبی در باشگاه های خود دارند و بعید است که یووه و اتلتیکو راضی به جدایی مربیان موفق خود شوند. در چنین شرایطی به نظر می رسد کونته سرمربی ایتالیایی چلسی محتمل ترین گزینه برای پاریسن ژرمن است.

کونته در ماه های اخیر بارها به درهای خروجی استمفوردبریج لینک شده و پاریسن ژرمن می داند که این سرمربی 48 ساله از شرایط کاری اش در لندن راضی نیست. آن ها آماده اند که به او سالیانه 10 میلیون پوند دستمزد پرداخت کنند و امیدوارند بتوانند کونته را متقاعده به حضور در پاریس کنند.

1878

نظرات کاربران
عماد
مربیای دفاعی کلا محبوب نیستن و جز اتوبوس پارک کردن هیچ تاکتیکی ندارن کونته هم جز همین مربیاس پاریسن با این مربیا به جایی نمیرسه اگه اینو بیارن بی شک نیمار از پاریسن زرمن خواهد رفت دی متئو با سیستم اتوبوسی چلسی رو قهرمان اروپا کرد الان کجاس؟
۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۳:۵۷
پاسخ
10
5