پاریسن ژرمن به جذب امباپه نزدیک تر شد

پاریسن ژرمن به جذب امباپه نزدیک تر شد

6501
01:55
31 مرداد 1396
کیلیان امباپه می تواند تبدیل به خرید گرانقمیت دیگر پاریسن ژرمن شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کیلیان امباپه می تواند تبدیل به خرید گرانقمیت دیگر پاریسن ژرمن شود.

به گزارش وبسایت نود، پس از یک فصل درخشش در ترکیب موناکو، کیلیان امباپه مهاجم جوان فرانسوی در آستانه انتقال به پاریسن ژرمن قرار گرفته است. رسانه های فرانسه مدعی شده اند که مسئولان پی اس جی پیشنهاد جدیدی شامل 140 میلیون یورو + لوکاس مورا را برای جذب امباپه به موناکو پیشنهاد داده اند.

از سویی دیگر گفته می شود که پاریسن ژرمن می خواهد فابینیو هافبک دفاعی موناکو را هم وارد این معامله کند. جذب همزمان فابینیو و امباپه در مجموع 220 میلیون یورو برای پاریسن ژرمن هزینه دربرخواهد داشت. طبق ادعای جیانلوکا دی مارتزیو، موناکو قصد دارد برای جانشینی امباپه برای جذب آندرآ بلوتی مهاجم تورینیو وارد عمل شود. بلوتی بند خروج 100 میلیون یورویی در قراردادش دارد و موناکو با توجه به فروش هایی که در این تابستان داشته به راحتی می تواند این مبلغ را پرداخت کند.

 

7899

نظرات کاربران
Morteza
به نظر من امباپه اونجوری که تعریف میکنن خوب نیست . درسته تو این سن آمار خوبی داره اما باز هم نمیتونه پا جای بزرگان فوتبال بزاره . به نظر من پائولو دیبالا از اون خیلی بهتره .
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۵۳:۰۲
پاسخ
5
2
محمدرضا
چرا پاریس برو منچستر یونایتد یا رئال مادرید
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۰:۵۶
پاسخ
7
21
فرزام تاجی
یا خدا.... این عرب ها دارن چیکار میکنن. راحت دارن پول تزریق میکنن به لیگ های اروپایی
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۶:۲۱
پاسخ
1
28
ميلاد
حالا جدا از فيرپلي و اين چيزا اين پول رو اگه بزنه تو يه كاسبي ديگه بيشتر سود نداره؟ ٤٤٤ ميليون يورو بدون دستمزدشون تازه خيلي زياده
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۹:۱۴
پاسخ
1
29
M7
آینده و جوونیش به فنا رفت ... اگه بره پاریس خواب بزرگ شدنو باید ببینه رئال و بارسا و منچستر واسه ایندش بهترن چون یکی از دلایلش اینه که حداقل لیگ بهتری نسبت به فرانسه دارن و ... ولی واسه پول و خراب شدن پاریس بهتره Hala Madrid
۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۳۹:۰۴
پاسخ
9
29