پاریسن‌ژرمن مصمم به جذب مهاجم برزیلی رئال مادرید

پاریسن‌ژرمن مصمم به جذب مهاجم برزیلی رئال مادرید

5682
21:13
21 آبان 1398
وینیسیوس جونیور هدف پاریسن‌ژرمن در تابستان 2020 است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فوتبال اسپانیا، آاس خبر داده پاریسن‌ژرمن قصد دارد در تابستان 2020 برای جذب وینیسیوس جونیور، مهاجم 19 ساله باشگاه رئال مادرید تلاش کند.

لئوناردو، مدیرورزشی برزیلی پاریسن‌ژرمن جدی ترین هوادار وینیسیوس در پایتخت فرانسه است و هر دو طرف انتظار دارند گفت و گوهایی پیرامون یک انتقال احتمالی در تابستان 2020 شکل گیرد. هرچند آاس به تازگی گزارش داده بود وینیسیوس خود مایل است در پایتخت اسپانیا بماند و به همین دلیل احتمال خروج قرضی از برنایئو در ماه ژانویه را رد کرده بود.

از آرسنال و میلان به عنوان دیگر طرفداران وینسیوس یاد شده بود و گزارش شده بود در مذاکرات پیرامون انتقال احتمالی نیمار به رئال مادرید، یکی از خواسته های پاریسن‌ژرمن حضور وینیسوس در جهت مخالف این انتقال به عنوان بازیکن معاوضه ای بوده است.

وینیسیوس که در تابستان 2018 رسما به رئال مادرید ملحق شد، روزهایی خوبی را در فصل اول پشت سر گذاشت و در 31 مسابقه در تمامی رقابت ها (19 بازی ثابت) 4 گل به ثمر رساند. با این حال آغاز فصل جدید و بی اعتمادی زین الدین زیدان به وینیسوس روزهای سختی را برای او به همراه آورده است.

وینیسیوس از آغاز این فصل در 8 بازی لالیگا (4 بازی ثابت) تنها 404 دقیقه به میدان رفته و یک گل و یک پاس گل به نام خود ثبت کرده است. سهم او از لیگ قهرمانان نیز حضوری 45 دقیقه ای در مجموع 3 مسابقه دور رفت کهکشانی ها در مرحله گروهی بوده است. درخشش هموطن 18 ساله وینیسیوس، رودریگو گوئز، غیبت او را بیش از قبل به چشم آورده است.

7712

نظرات کاربران
AZADI
جونیور رئال مادرید اسپانیا...جونیور رئال مادرید ایران:)))
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۰:۴۰
پاسخ
27
24
خسته ام، اما امیدوارم...
این یعنی معاوضه و آمدن امپاپه به مادرید با توافق طرفین.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۸:۰۹
پاسخ
28
15
دانیال
پاریسن ژرمن اگه بدون ستاره هم باشه باز قهرمان فرانسه میشه ولی اگه مسی و رونالدو هم بیان قهرمان لیگ قهرمانان نمیشن
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۵۹
پاسخ
4
33
فقط یوونتوس
با رفتن آلیجناب امپراتور CR700 از اسپانیا لالیگا شده لیگ درج ۴ اروپا از این ب بعد لیگ کوچ نشینان
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۵۴
پاسخ
55
14
حامد نیستلروی
چقد رو دارند این پاریسیها. ام باپه رو به هیچ وجه نمیخواند از دست بدند و گیر دادند به وینیسیوس. بهترین موقع است که رئال بحث معاوضه با ام باپه رو پیش بکشه و بقیشو هرچی قیمتشونه پول بده
۲۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۱:۳۱
پاسخ
11
31