پاریسن ژرمن 4-0 تولوز؛ برد در شب مصدومیت کاوانی و امباپه

پاریسن ژرمن 4-0 تولوز؛ برد در شب مصدومیت کاوانی و امباپه

1580
01:18
04 شهریور 1398
پاریسن ژرمن مقابل تولوز به برتری پرگلی رسید.

به گزارش وبسایت نود، پاریسن ژرمن به روند برد بازگشت.

در هفته سوم لیگ یک فرانسه، پاریسن ژرمن در خانه خود پذیرای تولوز 4 امتیازی بود. پی اس جی که بعد از شکست هفته قبل در فکر کسب برد بود توانست با ارائه یک نمایش برتر نسبت به حریف به پیروزی برسد.

این برد با نتیجه 4-0 رقم خورد و چوپو موتینگ تعویضی دو بار در دقایق 50 و 75 برای پاریس گلزنی کرد، مارکینیوش دقیقه 83 دروازه حریف را باز کرد و همینطور گونچالوز دقیقه 55 به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. دی ماریا هم در دقیقه 71 یک پنالتی را از دست داد.

در این مسابقه توخل سه تعویض اجباری انجام داد، ابتدا دقیقه 14 کاوانی مصدوم شد و چوپو وارد زمین شد. سپس با مصدومیت دیایو، سیلوا به زمین رفت و بدترین خبر هم مصدومیت امباپه در نیمه دوم بود که به دلیل مشکل همسترینگ در دقیقه 66 زمین را ترک کرد.

1878

نظرات کاربران
Alireza
چرا نیمار بازی نمیکنه؟؟
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۸:۰۰
پاسخ
5
3
....
مجبورن مثل رئال که بیل رو بازی میدن نیمارو بازی بدن چون پاریس بدون نیمار نمیتونه نتیجه بگیره
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۸:۴۴
پاسخ
6
2
فقط یوونتوس
توخل تو این بازی از نیمار استفاده نکرد پس این نشون میده نیمار ب یوونتوس بزرگ نزدیک شده اگ پرز و بارسلونا سنگ اندازی نکنن
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳:۵۷
پاسخ
37
4
کامران
تو هم حالت خوش نیست، رونالدو اورجینال سالم رفت ایتالیا دو بار رباط پاره کرد نیمار که از 7 روز هفته 3روزش رو مصدمه بیاد تو فوتبال خشن ایتالیا که چی؟؟؟ دو ال بازی یووه و میلان این فصل رو دیدم رو هم ده تا موقعیت نداشت بازی، یه زمانی میلان دوست داشتنی بازی میکرد الان یووه با دو جین بازیکن در حد دورتموند هم فوتبال بازی نمیکنه. سری آ هم شد لیگ؟؟؟
۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۶:۴۳
4
15