پاری‌سن‌ژرمن در دادگاه به رابیو باخت

پاری‌سن‌ژرمن در دادگاه به رابیو باخت

5030
13:15
20 شهریور 1398
حکم دادگاه به نفع بازیکن جدید یوونتوس صادر شد.

به گزارش سایت نود، آدرین رابیو هافبک تیم فوتبال یوونتوس در نزاع حقوقی با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به خاطر پرداخت نشدن مبلغ 40 هزار یورو از پاداش‌های مربوط به دوران بازیگری‌اش در پارک‌دو‌پرنس پیروز شد.

هافبک سابق PSG تابستان امسال پس از نزدیک به یک سال اختلاف با تیم پایتخت فرانسه که منجر به تبعید او از تیم اصلی باشگاه و فرستاده شدنش به تیم ذخیره‌ها شد، به عنوان بازیکنان آزاد به یوونتوس پیوست. اخراج از تیم اصلی اما تنها مجازاتی نبود که PSG برای هافبک فرانسوی سابق خود در نظر گرفت چرا که به دلیل عدم رضایت وی به تمدید قراردادش، این بازیکن 24 ساله را از «پاداش اخلاقی» که رقم آن به 40 هزار یورو می‌رسد هم محروم کرد.این تصمیم باشگاه پس از آن اتخاذ شد که رابیو یکی از پست‌های صفحه شخصی پاتریس اورا (بازیکن سابق منچستریونایتد) در تمسخر باخت و حذف PSG به دست منچستریونایتد در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را پسندید، اقدامی که به مذاق مدیران پاری‌سن‌ژرمن خوش نیامد. طبق اعلام نشریه اکیپ، کمیته استیناف سازمان لیگ فوتبال فرانسه با بررسی دادخواست رابیو، قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه را به پرداخت بدهی 40 هزار یورویی‌اش به این بازیکن فرانسوی محکوم کرده است. رابیو ماه جولای امسال با یوونتوس قراردادی 4 ساله بست.

1977

نظرات کاربران
فقط یوونتوس
بازیکنی ک بارسای شدیدا منفور۸۰ میلیون خواهانش بود یوونتوس محبوب فقط با یه بشکن جذبش کرده تفاوت دو تیم اینجا معلوم میشه
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۹:۲۵
پاسخ
57
23
Barca_for_ever
داداش واقعا این نظراتو از ته دلت میگی یا داری مسخره میکنی؟! بارسا کجا 80 میلیون میخواست بده به ربیو؟! فقط صحبته 10 میلیون پاداش بود که میخواستن بدن که اونم بارسا نخواستش چون دیانگ خرید
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۱:۳۶
7
44