پاسخ آذری به منتقدان: در باشگاهی با ۳۰ میلیون هوادار چه کرده‌اید؟/ در اهواز هم برای خودم نوشابه باز می‌کنم!

پاسخ آذری به منتقدان: در باشگاهی با ۳۰ میلیون هوادار چه کرده‌اید؟/ در اهواز هم برای خودم نوشابه باز می‌کنم!

10494
00:21
18 شهریور 1398
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به منتقدانش گفت: موفق بودن در تیمی با ۱۰۰ هوادار بهتر از خراب کردن در باشگاهی است که ۳۰ میلیون هوادار دارد.

به گزارش وب‌سایت نود، سعید آذری درباره حضورش در باشگاه فولاد خوزستان به عنوان مدیرعامل اظهار داشت: فولاد باشگاهی است که پتانسیل بسیار بالا و مجموعه کاربلدی دارد. از زمانی که به فولاد آمدم در حال بررسی شیوه کاری و وضعیت باشگاه هستم. با تلاش‌هایی که صورت گرفته در فولاد خیلی از امکانات مهیا است و فقط مقداری خرده کاری وجود دارد که با کمک اعضای باشگاه انجام خواهیم داد.

فولاد احتیاج به زمان دارد

وی درباره وضعیت تیم فوتبال فولاد عنوان کرد: چند جلسه از نزدیک تیم را دیده‌ام. بچه‌ها خیلی با اراده و مصمم تمرین می‌کنند و فکر می‌کنم جواد نکونام با منابع مالی موجود تیم بسیار خوبی بسته است. بدنه تیم متشکل از بازیکنان جوان و با تجربه است, چند بازیکن از رده‌های پایه فولاد اضافه شده‌اند و تیم وضعیت خوبی دارد. این تیم نیاز به زمان دارد و باید تا نیم فصل فضا را مدیریت کنیم تا امتیازات لازم را بگیریم و در ادامه برای نیم فصل دوم با درخواست نکونام تیم را تقویت کنیم.

باید در آکادمی خوب عمل کنیم

مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به وضعیت خوب آکادمی این باشگاه یادآور شد: باید در آکادمی دو هدف را پیگیری کنیم. اول اینکه بتوانیم با تربیت نفرات برای تیم بزرگسالان پشتوانه‌سازی کنیم و دوم به دنبال ایجاد منبع درآمدی برای باشگاه باشیم. با توجه به امکانات خوبی که در باشگاه وجود دارد فکر می‌کنم می‌توانیم در این مورد خوب عمل کنیم.

در فولاد پتانسیل قهرمانی آسیا وجود دارد

آذری درباره اداعایش مبنی بر اینکه فولاد باید به قهرمانی آسیا دست پیدا کند, عنوان کرد: این مهم به یک برنامه‌ریزی میان مدت و چندساله احتیاج دارد. در فولاد خوزستان این پتانسیل وجود دارد و این شدنی است. روز اولی که به ذوب آهن آمدم, این تیم در آستانه سقوط به لیگ دسته اول بود. در آن زمان یک بازیکن مد نظر باشگاه بود و با ایجنتش که صحبت کردیم خواستیم این بازیکن را به ذوب آهن بیاورد,‌ من به این فرد گفتم که اگر این بازیکن به ذوب آهن بیاید دو سال دیگر در لیگ قهرمانان آسیا بازی می‌کند و برایش خوب است اما این ایجنت با خنده گفت شما اول سقوط نکنید و بعد به دنبال حضور در آسیا باشید! دو سال بعد همان ایجنت آمد تا بازیکنش را به ذوب آهن بیاورد اما من به او گفتم تو دو سال پیش به هدف ما خندیدی و ما دیگر بازیکنت را جذب نمی‌کنیم.

ورزشی بودن محمدی باعث امیدواری بیشتر به فولاد است

وی تصریح کرد: فولاد باید در چارچوب یک برنامه دو سه ساله خودش را به لیگ قهرمانان  آسیا برساند, چون در این باشگاه وضعیت پشتیبانی فوق‌العاده از سوی کارخانه و علی محمدی (رئیس شرکت فولاد خوزستان) وجود دارد. محمدی یک فرد ورزشی است که اهمیت ویژه‌ای به باشگاه می‌دهد و این یک عامل خوب برای امیدواری بیشتر به تیم فولاد است. اعضای هیئت مدیره و همه همکاران‌مان در باشگاه این پتانسیل را دارند که تیم را به جاهای خوب برسانند. علاوه بر این فولاد هواداران عاشق فوتبال دارد که در موفقیت این تیم نقش بسیار مهمی را ایفا خواهند کرد.

یک بازیکن دیگر به فولاد اضافه می‌شود

مدیرعامل فولاد خوزستان درباره اینکه آیا باز هم بازیکن جدیدی به این تیم اضافه خواهد شد یا خیر, گفت: اقدامات لازم برای اضافه شدن اناس بنی یاسین مدافع تیم ملی اردن به تیم انجام شده و این بازیکن بعد از دیدار اردن مقابل پاراگوئه به اهواز خواهد آمد. نکونام یک بازیکن دیگر را مد نظر داشت که با توجه به داغ بودن فصل نقل و انتقالات به تیم دیگری ملحق شده است. نکونام در حال بررسی برای جذب یک بازیکن دیگر است و هر زمان که به جمع بندی نهایی برسد, برای جذب اقدام خواهد شد.

موفق بودن در تیمی با 100 هوادار, بهتر از خراب کردن در تیمی با 30 میلیون هوادار است

آذری درباره اینکه یکی از روزنامه‌ها نوشته که سلطانی‌فر در دیدار با پیشکسوتان استقلال با حمایت از فتحی گفته:‌« بعضی‌ها اخیراً برای خودشان خیلی نوشابه باز کردند»، اظهار داشت: این روزنامه در ادامه تحلیل کرده بود «چطور یک مدیر که تیمش 100 هوادار داشته می‌خواهد به تیم بزرگی مثل استقلال بیاید و برای خودش نوشابه باز می‌کند». باید بگویم که ذوب آهن 100 هوادار ندارد و در بازی‌های این تیم چند هزار نفر فقط به ورزشگاه می‌آمدند. شما در تیمی که 100 هوادار دارد خوب کار کنی و کارنامه موفقی داشته باشی بهتر از این است که در تیمی با 30 میلیون هوادار کار را خراب کنی.

در اهواز مشغول نوشابه باز کردن برای خودم هستم؛ در هوای گرم می‌چسبد

آذری در ادامه به تسنیم گفت: ذوب آهن در 5 سال گذشته -به قول این افراد با 100 هوادار- توانسته دو بار قهرمان جام حذفی, یک بار نایب قهرمان لیگ برتر و یک بار قهرمان سوپر لیگ شود و چهار بار به لیگ قهرمانان آسیا برسد, مدیریت یک مدیر فقط به تعداد هواداران تیم نیست.

وی خاطرنشان کرد: علاوه بر این ذوب آهن از لحاظ زیرساخت نیز پیشرفت خوبی داشته و 4 زمین خوب فوتبال دارد اما آقایان با 30 میلیون هوادار چه کار کرده‌اند؟ من می‌گویم این تیم‌ها با این تعداد هوادار نباید اجازه دهند تیمی در آسیا نفس بکشد. موفقیت کاری یک مدیر به تعداد هواداران آن تیم نیست. البته که من الان نیز در فولاد با این همه هوادار باز هم مشغول باز کردن نوشابه برای خودم هستم, مخصوصاً‌ که اینجا هوا گرم است و نوشابه می‌چسبد!

4416

نظرات کاربران
علی
تا سال ۱۴۰۰استقلال روی خوش نمیبینه
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۳:۰۵
پاسخ
292
83
TT
بدون تعصب رنگی حرفاش درسته
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۲۶:۵۰
پاسخ
10
354
وزارت ورزش وپرسپولیس
آقای آذری برای پرسپولیس هم جام اسنپی میبرند و قراره تو جام جهانی کاپ داران اسنپی شرکت کنه. ویترینشون پر میشه!!!!!!!
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۸:۰۹
پاسخ
184
261
s
ای قربون دهنت گل گفتی .مدیر کاربلد و تحصیل کرده.موفق باشی
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۷:۰۸
پاسخ
17
263
فولادمرد
ممنونیم ازت جناب مهندس آذری عزیز در اینکه شما بهترین انتخاب ممکن برای فولاد و هر تیم دیگری هستید شکی نیست اما من چند نقد و سوال دارم اول از همه اینکه بهتر است که زیاد و دم به دقیقه مصاحبه نکنی چون این کار باعث ایجاد حاشیه می‌شود دوم اینکه گفتید که باید بازیکن ها رو بفروشیم تا کسب درآمد کنیم که این امر اصلا درست نیست چراکه فولادی که توانایی ساخت یکی از مجهزترین ورزشگاه های آسیا رو داره و سالیانه شرکت فولاد خوزستان هزاران هزار میلیارد تومان صادرات و فروش شمش فولاد رو داره فکر نکنم محتاج و لنگ فروش بازیکن باشه سوم اینکه در این دو بازی تیم نشان داد در بخش تهاجمی بیشتر مشکل داره و اصلا روان و زیبا و باب میل هواداران بازی نکرد اونوقت شما میخواین دفاع خارجی اضافه کنید و پنج دفاع میانی همزمان در تیم باشن آیا بهتر نیست مهاجم و هافبک هجومی بگیریم بازم تاکید می‌کنم که از حواشی فاصله بگیرید و با قدرت به کار خود ادامه دهید که به امید خدا فولاد بزرگ هم موفق خواهد شد
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۹:۵۲
پاسخ
34
102
خدایا خودت هوای تاج کبیر رو داشته باش
با چه زبونی بگیم فتحی رو نمیخوایم،اگه به فکرعشقتقلال هستی،که نیستی،حاجی فتح اله زاده رو بیار
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۲:۴۴
پاسخ
142
87
فقط یوونتوس
ههههههها همه ادعای ۳۰ میلیونی میکنن حتی شموشک ---> کلا ما ایرانیا آنجوریم
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۵:۱۲
پاسخ
48
163
هادی خورشیدوند
پرسپولیس با جهل میلیون هوادار محبوب ترین تیم ایران استقلال هم حدودا ده میلیون هوادار داره بقیه تیم های لیگ فوقش یک میلیون هوادار داشته باشن
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۶:۴۹
پاسخ
191
234
علی
چند بار نایب قهرمان و سوم لیگ شده ایم. چند بار قهرمان و نایب قهرمان جام حذفی شده ایم. چند بار در جام باشگاه های آسیا حاضر شده ایم. دو برابر اینها قهرمانی را به لطایف الحیل از دستمان گرفته و به تیم های دیگر داده اند. همین.
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۲:۲۵
پاسخ
42
75
سوران
هدف فدراسیون نابودی استقلاله
۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۹:۵۷
پاسخ
167
150