پاسخ تند کلوپ به انتقادات؛ ما پلی استیشن بازی نمی‌کنیم!

پاسخ تند کلوپ به انتقادات؛ ما پلی استیشن بازی نمی‌کنیم!

1345
13:42
13 اسفند 1397
سرمربی لیورپول انتقادات از تاکتیک تیمش را درک نمی کند.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ پس از تساوی بدون گل تیمش در دربی مرسی ساید که منجر به عقب افتادن از منچسترسیتی در کورس قهرمانی لیگ برتر شد از تاکتیک ها و تعویض هایش در این بازی دفاع کرد. 

کلوپ در پاسخ به سوالی انتقاد آمیز از تعویض هایش در بازی با اورتون به نقل از اسکای اسپورت گفته:«واقعا از سوال شما ناامید شدم. ما پلی استیشن بازی نمی کنیم. فکر می کنید به اندازه کافی ریسک نکردیم؟ سوال ناامید کننده ای است چون فکر می کنید همه چیز آسان است. فکر می کنید ما نمی خواستیم در این بازی پیروز شویم؟ فکر می کنید مثل پلی استیشن است که یک مهاجم بیشتر بیاوریم و به گل برسیم؟ ما تیمی هجومی هستیم. فوتبال آنگونه که فکر می کنید عمل نمی کند. منچسترسیتی در بازی روز شنبه خودش ۲۰ شوت زد اما در نهایت با یک گل پیروز شد. ما هجومی هستیم و ریسک هم می کنیم اما هر چیزی جای خودش را دارد. هفته آینده مقابل برنلی بازی می کنیم. اگر فقط بخواهیم حمله کنیم روی ضد حملات آسیب می خوریم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
رائول
محمد صلاح افت وحشاتناکی داشته، و موقعیت های زیادی خراب می کنه، ولی تعویض نمیشه، از اون طرف ژردان شقیری که آماده هست رو اصلا نمی فرسته توی زمین... یورگن کلوپ همین طرز فکر ها رو داره که هرگز جامی نبرده!!!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۵:۰۲
پاسخ
18
15
Mshh
عزیزم اگه به همین سادگی بود که تو فکر میکنی که همه قهرمان بودن.خخخخ . البته یه سرچ بکنی میبینی که جام برده. و این نگاه تو یه نگاه ایرانی هست که یا باید ببره یا بندازنش بیرون
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۱:۱۴
7
16
Mshh
پس بیا اینجا ببین به فوتبال چطوری نگاه میکنن. یه عمر دارن فحش میدن و اخراج میکنن که ‌برد میخوایم ولی هنوز یه جامم نبردن. و جالبیش اینجاس که بدون هیچ تغییری بازم همون آش و همون کاسه و همون آدما و همون تماشاچیا. باز اینا عوض میشن وقتی میبینن راه اشتباهه.ما چی؟؟!!
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۰:۱۱
پاسخ
0
17