پاسخ رییس هیات فوتبال شیراز به سفر پر حاشیه با تیم ملی فوتسال

پاسخ رییس هیات فوتبال شیراز به سفر پر حاشیه با تیم ملی فوتسال

2338
12:30
24 بهمن 1396
رییس هیات فوتبال شیراز می‌گوید با پیشنهاد کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و با هزینه فدراسیون فوتبال به همراه تیم ملی به چین تایپه رفته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس هیات فوتبال شیراز می‌گوید با پیشنهاد کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و با هزینه فدراسیون فوتبال به همراه تیم ملی به چین تایپه رفته است.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، غلامعلی هنرپیشه، رییس هیات فوتبال شیراز به همراه تیم ملی فوتسال راهی چین تایپه شد تا انتقادات زیادی از سفر او صورت بگیرد که حضور او در این کشور با هزینه فدراسیون فوتبال چه لزومی داشته است.

او در بازگشت تیم ملی به ایران در جمع خبرنگاران درباره سفر به چین تایپه گفت: بروید از AFC سوال کنید. من از طرف کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی و از سوی فدراسیون رفتم.

او تاکید کرد: من تنها رییس هیاتی هستم که مدرس فوتسال هستم و فکر نمی‌کنم رفتن من منافاتی داشته باشد.

رییس هیات فوتبال شیراز در واکنش به این که می‌گویند با هزینه AFC به چین تایپه رفته است گفت: من با هزینه فدراسیون فوتبال به این کشور رفتم.

هنرپیشه همچنین درباره این که ناظم الشریعه گفته "فدراسیون خواسته به او حال بدهد"، گفت: این نظر ایشان بوده است. من توضیح دادم. چرا این حرف را زده است؟ دلیل رفتن من عضویت در کمیته فنی فوتسال بود و مدرس فوتسال هستم. به محض اینکه AFC فهمید من در آنجا هستم از من خواست که در گروه آنالیز باشم.

 

2051

نظرات کاربران
سمــیعـی . بوشهـــر
این روزها که همه توی فدراسیون مدیر و مدرس ومحقق و..... هستند شماهم یک کاره ای باش.. خوش بگذرونبدبا پول بی زبون ملت ایران.
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۱:۱۸
پاسخ
0
38
رضا آبی
حالا این همه زد و بند داریم تو فوتبال (مثل اونایی که کریمی دیشب گفت )یه سفر چین تایپه که دیگه این حرفا رو نداره
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۷:۱۶
پاسخ
0
42
محمد ارسنالی
یه سیاحتی بوده دوره هم رفتیم دیگه .... هه
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۶:۱۵
پاسخ
0
36