پاسخ سازمان لیگ به ماشین‌سازی: امکان برگزاری بازی با سایپا در ۲۰ دی‌ وجود ندارد

پاسخ سازمان لیگ به ماشین‌سازی: امکان برگزاری بازی با سایپا در ۲۰ دی‌ وجود ندارد

1205
11:05
06 دی 1395
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که امکان برگزاری دیدار ماشین‌سازی تبریز و سایپا در تاریخ بیستم‌ دی‌ماه وجود ندارد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ اعلام کرد که امکان برگزاری دیدار ماشین‌سازی تبریز و سایپا در تاریخ بیستم‌ دی‌ماه وجود ندارد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، سعید فتاحی در خصوص اینکه مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی اعلام کرده مخالف برگزاری ماشین‌سازی و سایپا در روز پنجشنبه بوده و قصد دارند بیستم دی‌ماه به مصاف این تیم بروند، اظهار داشت: این باشگاه هنوز درخواست کتبی به ما ارائه نکرده است. آنها عنوان کرده‌اند که با من در خصوص برگزاری بازی در تاریخ بیستم توافق کرده‌اند، در صورتی که حرف من این بود که برگزاری بازی در این تاریخ از نظر کمیته مسابقات اشکالی ندارد، اما باید دید آیین‌نامه نقل و انتقالات اجازه می‌دهد یا خیر.

وی افزود: پس از اینکه متوجه شدیم تاریخ درخواست باشگاه ماشین‌سازی در زمان نقل و انتقالات است، به آنها اعلام کردیم امکان برگزاری بازی در تاریخ بیستم دی ماه وجود ندارد. بنابراین هم به باشگاه ماشین‌سازی و هم سایپا گفتیم که بازی روز پنجشنبه برگزار خواهد شد.

دیدار ماشین‌سازی و سایپا در هفته پانزدهم لیگ برتر روز گذشته به علت بارش برف لغو و روز پنجشنبه هفته جاری موکول شد.

 

2051

نظرات کاربران