پاس همدان در آستانه کسر ۶ امتیاز به خاطر یک بازیکن برزیلی

پاس همدان در آستانه کسر ۶ امتیاز به خاطر یک بازیکن برزیلی

1122
16:37
21 بهمن 1394
با شکایت بازیکن برزیلی تا آخر وقت اداری فردا( پنجشنبه) از تیم دسته اولی پاس 6 امتیاز کسر خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - با شکایت بازیکن برزیلی تا آخر وقت اداری فردا( پنجشنبه) از تیم دسته اولی پاس 6 امتیاز کسر خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیاگو فراگا بازیکن برزیلی بود که در پست هافبک دفاعی برای پاس بازی می کرد به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرد و باعث شد تا این باشگاه با جریمه کسر ۶ امتیازی روبرو شود.

این درحالیست که در تاریخ ۱۰ آذر سال ۹۳ سایت رسمی باشگاه پاس همدان اعلام کرده بود که مشکل این باشگاه با تیاگو حل شده است و نماینده این باشگاه توانسته ۵۰۰ میلیون تومان از این بازیکن تخفیف بگیرد اما رایی که به تازگی به ایران ارسال شده گواه این است که باشگاه پاس به وعده خود عمل نکرده و به همین دلیل کمیته انضباطی فیفا این باشگاه را با کسر ۶ امتیاز روبرو کرده است.

با این حال نامه ای از سوی فیفا به باشگاه پاس ارسال شده که در آن قید شده در صورتیکه 50 هزار دلار طلب این بازیکن حداکثر تا فردا( پنجشنبه) پرداخت نشود فیفا 6 امتیاز از باشگاه پاس کسر خواهد کرد.

این نامه در روزهای گذشته به باشگاه پاس همدان ارسال شده بود.

پاس اکنون در لیگ دسته اول حضور دارد و با 24 امتیاز در رده نوزدهم جدول و یکی مانده به آخر است.

 

2051

نظرات کاربران
amin
خب پس سقوطش حتمی شد! فقط این بازکیم کی تو پاس بازی میکرده؟تو لیگ یک که بازیکن خارجی نمیتونه بازی کنه! زمانی که پاس لیگ برتر بوده؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۴۴:۴۹
پاسخ
0
5