پایان آخرین طلسم‌های استراما؛ طعم برد در نیمه دوم

پایان آخرین طلسم‌های استراما؛ طعم برد در نیمه دوم

4716
18:04
14 آذر 1398
برای اولین بار در این فصل استقلال زمانی که نیمه اول را بدون گل به رختکن رفت توانستند برنده میدان شود

به گزارش وب‌سایت نود، استقلال استراماچونی که به بردهای پرگل و مقتدرانه عادت داشت مقابل پدیده اولین برد با یک گل این فصل را به دست آورد. استقلالی‌ها در این چند هفته اخیر عادت نداشتند که برای رسیدن به گل تا دقیقه 70 صبر کنند و این اولین بار است که اینقدر دیر به گل رسیدند. البته این گل یک طلسم را هم برای آبی‌ها شکست.

برای اولین بار در این فصل استقلال زمانی که نیمه اول را بدون گل به رختکن رفت توانستند برنده میدان شود. استقلال پیش از این در 5 بازی موفق نشده بود در نیمه اول گل بزند و در این 5 بازی دو باخت و سه مساوی را تجربه کردند. برد مقابل پدیده اولین تجربه برد آنها در همچین شرایطی بود. باخت مقابل ماشین‌سازی، مساوی مقابل فولاد، باخت مقابل پرسپولیس و مساوی مقابل ذوب‌آهن و سپاهان عملکرد استراماچونی در چنین شرایطی بوده است.

البته سخت‌گل خوردن تیم یحیی مقابل استقلال در آزادی اتفاق عجیبی نبود. آنها تا پیش از این در بازی‌های خارج از خانه یک گل دریافت کرده بودند و مثل بازی استقلال با یک گل مغلوب فولاد شدند. گل دیاباته دومین گلی بود که مهدی رحمتی در خارج از خانه دریافت کرد. در نهایت اما دیاباته بود که سد شهرخودروهایی را سخت‌تر از حریفان قبلی شکست و باعث شد تا تیمش نهمین هفته بدون باخت را هم پشت سر بگذارد. 

30388

نظرات کاربران
محمد
هزار فاکتور نیازه تا تیمی به این شرایط برسه که الان استقلال رسیده. امیدواریم تمام این فاکتورها حفظ بشه که اگر بشه، اخر فصل دستمون پُره. همه چیز برای استقلال عالیه. کادر فنی، بازیکن‌ها، لژیونرها، و فقط دغدغه‌ی من مسائل مالیه... اونم اوکی باشه، استقلال کابوسی میشه که هیچکس نمیخواد باهاش روبرو شه. چه تو لیگ چه تو آسیا...
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۴:۰۸
پاسخ
1
31
بابا پنجعلی
شکر خدا ... نیمه ی دوم یعنی نیمه مربیان تاثیر سرمربی را نشان میدهد ... درک درست از تاکتیک خدایا استراما و شیخ دیاباته را برامون نگه دار ...
۱۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۵:۵۲
پاسخ
7
108