پایان دوری چند روزه مجیدی از صدر؛ فرهاد باز هم رکورددار شد

پایان دوری چند روزه مجیدی از صدر؛ فرهاد باز هم رکورددار شد

3992
20:40
04 اسفند 1398
مجیدی که این روزها تیمش شرایط خوبی دارد و با وجود مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها توانسته مانع از افت استقلال بعد از استراماچونی شود، در یک بازی نه‌چندان آسان خود را به صدر جدول مربیان لیگ بازگرداند. 

به گزارش وب‌سایت نود، برای انتخاب شدن به عنوان بهترین مربی تاریخ لیگ، یک مربی  باید راه طولانی‌ای را طی کند. شاید چندین فصل زمان لازم باشد تا بتوان یک مربی را پیدا کرد که با حفظ یک روند رو به رشد این عنوان را از آن خود کند. در حال حاضر اما دو مربی جوان و تازه‌کار در میان مربیانی با بهترین میانگین امتیازی قرار گرفته‌ و حتی گوی سبقت را از آنها ربوده‌اند. ساکت الهامی و فرهاد مجیدی که هنوز تعداد حضورشان روی نیمکت تیم‌هایشان دو رقمی نشده است. به همین دلیل فعلا و تا اطلاع ثانوی نمی‌توان از لفظ بهترین مربی برای آنها استفاده کرد اما آمار می‌گوید که این دو بالاترین میانگین امتیازی را کسب کرده‌اند و البته فرهاد مجیدی توانسته با عملکردی بهتر در صدر این مربیان قرار بگیرد.

ساکت الهامی که بعد از حضور روی نیمکت تراکتور این تیم را متحول کرد با شکست دادن سایپا توانست از 7 بازی، 16 امتیاز کسب کند. یعنی میانگین 2.28 امتیاز که بیشترین میانگین امتیازی در میان مربیان تاریخ لیگ برتر با بیشتر از 3 بازی است. او با این عملکرد رکورد را از فرهاد مجیدی گرفت. مجیدی  پیش از این با 5 حضور در لیگ برتر 3 برد و دو مساوی را به دست آورده و میانگین 2.2 را ثبت کرده بود. بالانشینی ساکت الهامی اما خیلی طول نکشید و فرهاد مجیدی در عرض چند روز رکورد را از سرمربی تراکتور پس گرفت. برد مقابل ذوب‌آهن میانگین امتیازی فرهاد مجیدی را به عدد 2.33 رساند تا او باز هم بالاتر از ساکت الهامی در رده اول قرار بگیرد. مجیدی که این روزها تیمش شرایط خوبی دارد و با وجود مصدومیت‌ها و محرومیت‌ها توانسته مانع از افت استقلال بعد از استراماچونی شود، در یک بازی نه‌چندان آسان خود را به صدر جدول مربیان بازگرداند. 

با ادامه حضور این دو مربی جوان در تیم‌هایشان احتمالا این انتقال رکورد باز هم ادامه خواهد داشت تا در پایان مشخص شود کدام یک بیشتر می‌توانند روند خوب تیمشان را حفظ کنند و آیا این رکورد با بیشتر شدن تجربه آنها در سال‌های آینده سرمربی‌گری باز هم ادامه خواهد داشت یا نه. مجیدی و الهامی همچنین برای رسیدن به قهرمانی لیگ و همچنین کسب سهمیه هم رقابت سختی با هم دارند. 

30388

نظرات کاربران
آبی دل
امیدوارم تیم که کامل شد موفقیت های بیشتری کسب کنیم
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۲۹:۲۸
پاسخ
9
47
زانیار
این رکورد رو داور زده نه مجیدی
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۰:۲۸
پاسخ
64
12
3-5-2 قلابی
رکورد دار داوری
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۴۹
پاسخ
55
8
حسام
مطمینم فرهاد هر چی با تجربه تر بشه بهتر میشه...
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۸:۰۲
پاسخ
11
71
سینا
هنوز برای قضاوت زوده هم الهامی هم مجیدی مربیای خوبی هستن ولی تا وقتی یه فصل کامل مربیگری نکنن عیارشون مشخص نمیشه
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۶:۴۲
پاسخ
10
34
مثلث ژاپنی علیه پرسپولیس
مجیدی یا داور؟ دلیل تعویض داور بخوبی مشخص شد. دو گل مفت تقدیم به سوگولی همیشگی
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۸:۲۵
پاسخ
84
14
...
حالا انگار پرسپولیس همه بازیهاش رو داره تیکی تاکا بازی میکنه سه تا میزنه ، زمین و زمان و همه اشتباهات هم علیهشه !!
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۶:۲۹
10
32
استقلال
باید بیشتر گل میزدیم . هنوز هم تیم راه نیافتاده . شیخ نباشه تیم جذابیت نداره
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۵۰
پاسخ
18
68
جلال
اونجوری که انتظار میرفت خوب بازی نکردیم شایدم علتش خستگی و مصدومیت مهرهای اصلیمونه امیدوارم شرایط در ادامه به نفع استقلال پیش بره و استقلال به موفقیتی که حقشه برسه
۰۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۶:۳۰
پاسخ
11
57