پایان شکست‌های سریالی یحیی؛ بازگشت گربه سیاه

پایان شکست‌های سریالی یحیی؛ بازگشت گربه سیاه

4794
21:52
12 مهر 1398
با رفتن برانکو اگرچه داستان‌های یحیی با مربی سابقش تمام شده اما هنوز داستان او با پرسپولیس ادامه دارد.

به گزارش وب‌سایت نود، یحیی گل‌محمدی چهره ویژه‌ای برای پرسپولیسی‌هاست. بردها و باخت‌های او مقابل تیم سابقش همیشه قصه‌های زیادی داشته. یا با بردهایش روی سرنوشت پرسپولیس تاثیر گذاشته و یا با باخت‌هایش نامش را در قسمتی از مسیر این تیم حک کرده است. با رفتن برانکو اگرچه داستان‌های یحیی با مربی سابقش تمام شده اما هنوز داستان او با پرسپولیس ادامه دارد. او این بار  با بردن پرسپولیس کالدرون هم یک رکورد ویژه این تیم را شکست و هم سرمربی آرژانتینی را به بحران تا حدودی نزدیک کرد.

پرسپولیس رکورد ویژه‌ای مقابل پدیده سابق و شهرخودروی فعلی داشت. آنها در ده دیداری که با نماینده مشهد برگزار کردند 6 برد و 4 تساوی به دست آوردند و در این بازی شکست‌ناپذیر بودند.تیم یحیی اما توانست با یک گل دیرهنگام این طلسم را بشکند و با سه امتیاز ارزشمند و فاصله‌اش را با رقبا در صدر جدول حفظ کند. 

با رفتن برانکو گویا روزهای بد یحیی هم تمام شده است. سرمربی جوان در لیگ پانزدهم توانست برانکو را ببرد و در بازی برگشت هم مساوی کرد. دو سال پیاپی هم، عامل کنار رفتن پرسپولیس از جام حذفی بود. در لیگ شانزدهم فرصت دیدار با پرسپولیس را نداشت اما بازگشت او به لیگ هفدهم با ناکامی مقابل مربی سابقش همراه بود. او به عنوان مربی تراکتور به پرسپولیس باخت را شکست دهد و در لیگ هجدهم هم دو بازی در لیگ و یک بازی در حذفی به عنوان بازنده میدان را ترک کرد. آمدن کالدرون اما کار را برای یحیی مانند بسیاری از مربیان دیگر راحت‌تر کرده است و او توانست بعد از مدت‌ها باز هم به همان گربه سیاه پرسپولیس تبدیل شود.

30388

نظرات کاربران
حسین
پرسپولیس خیلی ضعیف بود .... فقط شهر خودرو
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۹:۱۵
پاسخ
8
15
حمید از مشهد
میبینم که با شکست های پرسپولیس دیگه خبری از حرفهای مهندسی و وزیر و داور نیست .طبیعی بود موفقیت های پرسپولیس فشار زیادی به همه اورده بود و هر حرفی رو میزدن..کلا طبیعت ماها همینه کارها و موفقیت های بزرگ رو نمیتونیم باور کنیم و مدام میخوایم ربطش بدیم به یک عاملی که البته بخشی ازین به حسادت هم برمیگرده ... انگار با باخت های پرسپولیس خیلی ها دارن کیف میکنن و دیگه داورها و وزیر و غیره هم خوب و بی طرف شدن..
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۲۴:۳۰
پاسخ
15
28
محمد گرگان
برانکو که رفت دیگه باید منتظر برگشتن خیلی از گربه سیاه های پرسپولیس باشیم.هر چند که رقبا با حرفای واهی سعی در زیر سوال بردن اقتدار پرسپولیس با برانکو داشتن و دارن،و فکر میکنن پرسپولیسم مثل تیمای خودشون با کمک داوری و مهندسی شده قهرمان میشد،ولی کسی که فوتبال رو میفهمید اعتراف میکرد که قدرت پرسپولیس باعث موفقیت هاش بود نه چیز دیگه.
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۰:۴۳
پاسخ
44
65
جاوید تاج
خخخخخخخخخخ الان شما سخنگوی عدالت هستی ؟!
۱۳ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵:۱۳
16
13
یک قدم جلو
موقعه قرعه کشی لیگ. با خودم میگفتم فقط تیمای دوم پیروزی. بازی های آخرشون با پیروزی نیفته. آخه وضعیت اون موقعه خیلی فرق میکرد
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۹:۰۳
پاسخ
34
26
تاج
وجود مهره مؤثر رحمتی در تیم شهر خودرو بار روانی مثبتی ایجاد کرد که با توجه به نجابتی که در یحی سراغ داریم او را بر این داشت که علی رغم میل باطنیش تمام تلاشش را جهت پیروزی انجام دهد درود بر مردان نجیب و شریف وطن
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۴:۲۴
پاسخ
7
44
ش پ
عجیب بود. انشالله تارتار هم یاد بگیره
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۰:۱۳
پاسخ
64
102
محمد جواد
گفتم بهتون آقا یحیی فوق العاده با اخلاق و با مرامه درسته توی مصاف های قبلی شکست میخورد اما پس چرا بقیه تیم ها هم شکست میخوردن ؟ یحیی دوست داریم
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰:۱۹
پاسخ
22
70