پایان طلسم 756 دقیقه‌ای گرو؛ خوشحالی نیمه‌کاره

پایان طلسم 756 دقیقه‌ای گرو؛ خوشحالی نیمه‌کاره

10754
20:20
10 آبان 1397
گرو آخرین گل خود را در ماه می سال 2018 در لیگ سوئد به ثمررساند

وبسایت رسمی برنامه نود - اگرچه گرو مقابل سایپا بعد از 756 دقیقه توانست گل بزند اما در کل همان مهاجم همیشگی بود. 

به گزارش وب‌سایت نود، گلزنی فرشید اسماعیلی و بعد از آن گل گرو از روی نقطه پنالتی این تصور را بوجود آورد که دوران بحران خط حمله استقلال قرار است در این بازی به پایان برسد. احتمالا شفر که در این هفته‌ها حسابی از گرو دفاع کرده است بعد از پایان بازی با تعریف و تمجید از بازیکن تیمش می‌خواست بحران‌های قبلی را بدست فراموشی بسپارد. دقایق بعدی بازی استقلال و سایپا اما نشان داد که هیچ اتفاق جدیدی نیفتاده و استقلال و مهاجمانش هیچ تغییری نکرده‌اند. تنها اتفاقی که در این بازی افتاد این بود که گرو یک گل بزند تا طلسم دقایق گل‌نزدنش در آستانه چهاررقمی شدن قرار نگیرد.

گرو آخرین گل خود را در ماه می سال 2018 در لیگ سوئد به ثمررساند. او در لیگ سوئد در دیداری که تیمش با نتیجه 5 بر 2 برنده بازی شد زننده یکی از گل‌ها بود. بعد از آن اما این مهاجم نیجریه‌ای راه دروازه را گم کرد. 353 دقیقه در لیگ سوئد، 90 دقیقه همراه استقلال در آسیا، 222 دقیقه در لیگ برتر ایران و 91 دقیقه در جام حذفی گذشت و گرو نتوانست دروازه حریفان را باز کند. او مجموع 756 دقیقه بدون گل را گذراند تا این که مقابل سایپا روی یک ضربه پنالتی این طلسم را بشکند. البته او همچنان در گل‌زدن در جریان بازی ناکام است.  

با وجود این که گل از روی پنالتی زده شد اما برد استقلال می‌توانست مهاجم مورد علاقه شفر را حتی ستاره بازی کند. این اتفاق اما نیفتاد. سایپا ده‌نفره شد و استقلال بیش از 80 دقیقه در زدن گل به تیم 10 نفره و خسته دایی ناکام بود تا مشخص شود نه خبری از ستاره بودن است و نه پایان بحران. گرو با وجود گلی که زد باز هم همان بازیکن همیشگی بود بدون اندکی تغییر. او دقایقی بعد از گل یک موقعیت بسیار خوب را از دست داد و در بقیه دقایق بازی هم کمکی به تیمش نکرد.

 

30388

نظرات کاربران
فرهاد
جالبه !! تیمی که اینروزها برای ستاره های روی پیراهنش AFC را به چالش کشیده و زمین و زمان را بهم دوخته مقابل تیم ده نفره ، خسته و بی هوادار سایپا ، در مقابل چشمان هوادارانش هم بازی رو واگذار کرد!! بیچاره هوادارها .
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹:۵۲
پاسخ
14
162
بابک
یکی از بدترین خارجی هایی هست که به لیگ اومده! فقط هیکل و قدرت بدنی داره،بیشتر به درد راگبی میخوره تافوتبال
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹:۰۳
پاسخ
8
140
کینگ شوفر
داورکه اصلا خوب نبود زمینم کج بود وزیرم پرسپولیسی بودو ....
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۵:۴۷
پاسخ
17
153
بردیا
دو پنالتی یه اخراج اخرش حذف خنده داره
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۳:۲۱
پاسخ
14
133
سونامی قرمز
چند میلیارد گرفت یه پنالتی شانسی زد. امشب هم با اولین پرواز بای بای.قرار بود اقای گل هم بشه؟!!!!!!!
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۵:۳۳
پاسخ
15
136
على
تيتر فردا استقلال جوان: استقلال تو روز بدش هم يه ركورد ميزنه و بازيكن ميلياردى بالاخره گل ميزنه!!!! اين فصل نشد فصل بعد.... وزير و فدراسيون پرسپوليسى
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۴۹
پاسخ
37
305
وحید
من پرسپولیسیم نمکن به زخم شون نپاش کار درستی نیست استقلال زمانی باخت که همه تقصیر کار شدن با اختلاف بهترین باری کن زمین اذری بود اما تعویض ش کرد باورم نشد گفتم می بازه
۱۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۹:۲۵
19
138