پایان علاقه یوونتوس به پوگبا؛ رئال مادرید بی‌رقیب می‌شود

پایان علاقه یوونتوس به پوگبا؛ رئال مادرید بی‌رقیب می‌شود

4955
16:58
21 تیر 1398
یوونتوس رئال مادرید را در کورس جذب پل پوگبا تنها گذاشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، یوونتوس تصمیم گرفته دیگر تلاشی برای جذب پل پوگبا، هافبک فرانسوی منچستریونایتد انجام ندهد تا به این ترتیب، رئال مادرید اصلی ترین گزینه پوگبا در صورت جدایی از شیاطین سرخ باشد.

قهرمان جام جهانی 2018 به صراحت از تمایل خود برای ترک منچستریونایتد سخن گفته اما بازگشت به یوونتوس، تیمی که در سال های 2012 تا 2016 در آن بازی کرد، امکان پذیر نخواهد بود. پوگبا خود علاقه مند به بازگشت به تورین بود اما پاول ندود، نایب رئیس باشگاه یوونتوس در صحبتی که با مینو رایولا، مدیربرنامه های پوگبا داشته، اعلام کرده که یوونتوس قصد دارد سایر اهداف خود در این بازار تابستانی را دنبال کند.

به این ترتیب، اکنون نام رئال مادرید به عنوان جدی ترین گزینه خواهان پوگبا باقی می‌ماند. البته رئال در صورتی می‌تواند خیال خود را از بابت جذب پوگبا راحت کند که درخواست 150 میلیون پوندی منچستریونایتد و البته درخواست های شخصی بازیکن را برآورده کند.

علیرغم این که به نظر می‌رسید پوگبا برای فشار آوردن به سران منچستریونایتد در تور پیش فصل حضور پیدا نکند، او به همراه شیاطین سرخ به استرالیا سفر کرده و اکنون در شهر پرت، در حال تمرین به همراه دیگر هم تیمی هایش است و خود را برای دو دیدار دوستانه مقابل پرت گلوری و لیدز یونایتد آماده می‌کند. شاگردان اوله گونار سولسشائر در ادامه تور خود به سنگاپور و چین نیز سفر خواهند کرد. 

7712

نظرات کاربران
s
به فکر پول نیاد خخخ عجب بابا هم به خاطر دست مزد و پول میان یووه و پاریس وگرنه حذف شدن تو فینال چه افتخاری داره..نمونش دلیخت که از بارسا هایجکتش کردن
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۵۶
پاسخ
10
10
فقط یوونتوس
با بودن ربیو و امره جان دیگ نیازی نیس ب پوگبا بجای پوگبا یووه بایستی تکلیف مهاجماشو روشن کنه ::: پوگبا بهتره ب مدل موهاش برسه
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۶:۱۳
پاسخ
7
29
ی یوونتوسی2اتیشه
بهتر فقط به فکر پوله نیای بهتره
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۹:۵۵
پاسخ
10
26
محمود
هرجا نظر میدی فقط یوونتوس هم پشت سرت نظر میده نکنه ۲تاتون یکنفر هستین و هربار با یک اسم نظر میدین.خخخخخ
۲۱ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۴:۵۳
1
11