پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا؛ هشت تیم در انتظار قرعه‌کشی

پایان مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا؛ هشت تیم در انتظار قرعه‌کشی

4840
02:09
24 اسفند 1397
دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا، با صعود دو تیم انگلیسی و دو تیم اسپانیایی پایان یافت.

به گزارش وبسایت نود، پنج شنبه شب با انجام هشت مسابقه، دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا پایان یافت و هشت تیم به دور یک چهارم نهایی رسیدند تا روز جمعه منتظر قرعه دور یک چهارم نهایی و نیمه نهایی باشند.

در سه مسابقه ابتدایی پنج شنبه، چلسی، والنسیا و ناپولی موفق به صعود شدند، سپس آرسنال، فرانکفورت و ویارئال صعود خود را به دور بعد قطعی کردند و دو مسابقه نیز به وقت های اضافه کشیده شد که بنفیکا در خانه موفق شد 3-0 دیناموزاگرب را شکست دهد و اسلاویاپراگ در دیدارب جذاب 4-3 از سد سویا گذشت تا در مجموع 6-5 راهی دور بعد شود.

به این ترتیب جمع تیم های حاضر در این مرحله اینگونه تکمیل شد:

آرسنال و چلسی (انگلیس) - ویارئال و والنسیا (اسپانیا)- اسلاویاپراگ جمهوری چک، ناپولی ایتالیا، بنفیکا پرتغال، اینتراخت فرانکفورت آلمان.

قرعه کشی دور یک چهارم نهایی و نیمه نهایی روز جمعه 24 اسفند در سوئیس برگزار می شود. بازی های مرحله یک چهارم نهایی 22 و 29 فروردین برگزار می شود.

1878

نظرات کاربران
من
امسال سال انگلیسه
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۰۷
پاسخ
2
3
مجتبی
آقا یه سوال اگه ارسنال تو لیگ چهارم بشه و سهمیه رو بگیره از این طرفم تو لیگ اروپا قهرمان بشه و سهمیه بگیره کدوم تیم بجاش میاد لیگ قهرمانان؟ تیم پنجم لیگ برتر یا نائب قهرمان لیگ اروپا؟؟؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸:۲۳
پاسخ
0
3
عشقم رحمتی
اونیکه ماسک داره کیه؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۴۱:۰۹
پاسخ
2
5
من
خداییش چرا دیس لایک دادین؟
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۵۶
0
0
طرفدار بارسا و مسی
انگلیس امسال ترکونده شش تا تیم داره از بین شونزده تا یعنی سی و هفت درصد تیم ها انگلیسی هستن تو لیگ اروپا و لیگ قهرمانان و بجاش آلمانا افتضاح بودن و اسپانیا افت کرده امیدوارم همه لیگ ها پیشرفت کنن و قوی بشن تا رقابت های جذاب تر و بهتری را ببینیم
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۹:۰۵
پاسخ
1
2