پایان معمای نیمار-بارسلونا؟/ سینیور: او در پی‌اس‌جی می‌ماند

پایان معمای نیمار-بارسلونا؟/ سینیور: او در پی‌اس‌جی می‌ماند

4696
20:33
19 آبان 1398
پدر نیمار آب سردی بر ادعاهای حضور دوباره فرزندش در بارسلونا ریخته است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از دیلی میل، پدر نیمار که مدیربرنامه های او هم هست بر تمامی احتمالات بازگشت فرزندش به بارسلونا خط بطلان کشیده و عنوان کرده نیمار در بارسلونا خواهد ماند.

سوپراستار 27 ساله برزیلی در تابستان 2017 با عقد قراردادی به ارزش 222 میلیون یورو و شکسته شدن رکورد گران ترین بازیکن تاریخ فوتبال به پاریسن‌ژرمن پیوست اما در دو تابستان اخیر، صحبت هایی مبنی بر حضور دوباره او در نیوکمپ به گوش می‌رسید. بازار شایعات در این خصوص در تابستان 2019 به اوج خود رسید اما نیمار باز هم در پارک دو پرنس ماندنی شد. 

با این حال ESPN برزیل گزارش داده که نیمار سانتوس سینیور عنوان کرده به عنوان مدیربرنامه های پسرش، هرگز برای بازگشت او به بارسلونا با این باشگاه مذاکره نخواهد کرد. 

وقتی از سینیور درباره سفر احتمالی به اسپانیا برای مذاکره با بارسلونا سوال شد، او چنین پاسخی داد:

"نه، چنین موضوعی مطرح نیست، من در برزیل هستم و همین جا خواهم ماند."

علیرغم ثبت آمار 105 گل در 186 مسابقه و کسب 8 جام در 4 فصل، نیمار تصمیم گرفت در سال 2017 به قصد خارج شدن از زیر سایه لیونل مسی به پاریسن‌ژرمن بپیوندد. با این حال دوران حضور او در پاریسن‌ژرمن تحت الشعاع مصدومیت های گوناگون قرار گرفته است.

نیمار که کوپاآمریکا 2019 را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، در فصل جدید تنها 5 بازی برای پاریسن‌ژرمن انجام داده و البته در این بازی ها 4 گل هم به ثمر رسانده است. او در بازی های ملی ماه اکتبر از ناحیه همسترینگ مصدوم شد و انتظار می‌رود در روزهای آینده به تمرینات بازگردد.

7712

نظرات کاربران
ناشناس
نمیدونم ولی ب نظرم خیلی حرفش ربطی نداره به اینکه دیگه نیمار برنمیگرده بارسا منظورم اینه که طبیعاتا الان دارن تلاش میکنن رابطه نیمار رو با هوادارای پی اس جی خوب کنن
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۵۱:۵۵
پاسخ
0
20
عشق برزیل
واااای نه برگرد بارسا
۲۰ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۴۹:۲۵
پاسخ
3
14
مکتب بارساپولیس مکتب آزادگیست
اوه اوه پس پیشرفت روزافزون در پاریس صغیر ادامه خواهد داشت خخ
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۹:۰۰
پاسخ
6
43
کریستوفر نولان
نیمار یه بازیکن سوخته است و تمام
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹:۱۷
پاسخ
11
35
بارسلونا❤
خودش بیشتر ضرر میکنه
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۳۲
پاسخ
4
38
TT فراتر از باشگاه ✔
تو پی اس جی بمونه نصف بازیا مصدومه دکتراشم تایید کردن گفتن پای چپش ضعیفه :)
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۰:۲۸
پاسخ
5
33
عشقممم نیمار
خداشکر :-) خداشکر ک نیمارم دیگ و‌تا اخر عمر فوتبالیش ب تیم بی افتخار بارسلونا نمیاد :-P در ضمن ..از این خبر ..مسی هم خداشکر کرد ..چرا؟؟ چون میدونست با اومدن نیمارم ..میره زیر سایش ..درست زمانی ک نیمارم در بارسلونا بود ک بیشتر بازیارو‌ نیمارم‌ دراورد ..مخصوصا کامبک تاریخی مقابل پاریس :-)
۱۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۴:۲۱
پاسخ
67
5