پایان هفته بیست و دوم سری آ با توقف ناپولی و شکست رم

پایان هفته بیست و دوم سری آ با توقف ناپولی و شکست رم

674
01:25
11 بهمن 1395
هفته بیست و دوم سری آ با توقف خانگی ناپولی و شکست آ اس رم به پایان رسید.

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته بیست و دوم سری آ با توقف خانگی ناپولی و شکست آ اس رم به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود، هفته بیست و دوم سری آ روز یکشنبه با برگزاری 8 بازی به پایان رسید. در آخرین بازی این روز تیم ناپولی از ساعت 23:15 در خانه میزبان پالرمو بود که در نهایت به نتیجه تساوی 1-1 رضایت داد. نستوروفسکی ابتدا در دقیقه 6 تیم پالرمو را پیش انداخت اما مرتنس در دقیقه 66 بازی را به تساوی کشاند. پالرمو با اخراج گولدانیگا در دقیقه 90 بازی را با ده نفره به پایان رساند. تیم مائوریسیو ساری با این نتیجه 45 امتیازی شد تا اختلافش با یوونتوس به 6 امتیاز برسد.

در دیگر بازی های روز یکشنبه که ساعت 17:30 برگزار شد تیم یوونتوس با دو گل موفق شد در خانه ساسولو به پیروزی برسد تا جایگاه خودش در صدر جدول را تثبیت کند. هیگواین و خدیرا گل های بیانکونری را در این بازی بثمر رساندند. در دیگر بازی تیم رم با نتیجه 3-2 مغلوب سمپدوریا شد. پرز در دقیقه 5 رم را پیش انداخت اما پرائت در دقیقه 21 بازی را به تساوی کشاند. ژکو در دقیقه 66 بار دیگر رم را پیش انداخت اما تیم میزبان در دقایق 71 و 73 به گل رسید تا پیروز این دیدار شود. جالوروسی با این نتیجه همان 47 امتیازی باقی ماند تا فاصله اش با یوونتوس صدرنشین به 4 امتیاز افزایش یابد.

تیم میلان هم در ادامه نتایج ضعیف خود در هفته های اخیر با نتیجه 2-1 مقابل اودینزه شکست خورد. بوناونتورا تک گل تیم مونتلا را در این بازی بثمر رساند. روسونری با این نتیجه همان 37 امتیازی باقی ماند و به رده هفتم جدول سقوط کرد. تیم فیورنتینا در یک بازی پرگل به نتیجه تساوی 3-3 در خانه مقابل جنوا رضایت داد و کروتونه هم با نتیجه 4-1 مقابل امپولی پیروز شد.  دیدار تورینو با آتالانتا و کالیاری با بولونیا هم با نتیجه تساوی 1-1 به پایان رسید.

هفته بیست و دوم شب گذشته با شکست لاتزیو و پیروزی اینتر آغاز شده بود.

2031

نظرات کاربران