پخش دیدار برگشت پرسپولیس - کاشیما از تلویزیون‌های شهری

پخش دیدار برگشت پرسپولیس - کاشیما از تلویزیون‌های شهری

7202
14:40
06 آبان 1397
دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا از تلویزیون‌های شهری در میادین و بوستان‌های شهر تهران پخش خواهد شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا از تلویزیون‌های شهری در میادین و بوستان‌های شهر تهران پخش خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی به همراه تعدادی از مسئولان باشگاه از جمله حسین علیپور مشاور امور اداری باشگاه، در نشستی با حجت نظری عضو شورای شهر و رئیس کمیته ورزش این شورا، محمد جواد حق شناس، دیگر عضو شورای شهر و سید علی اسماعیلی مدیر کل حوزه ریاست شهرداری تهران حضور پیدا کردند.

در این ملاقات درباره مسائل گوناگون مربوط به برگزاری فینال لیگ قهرمانان آسیا در ایران که تهران میزبان آن خواهد بود و همچنین دیگر موارد مربوط به باشگاه پرسپولیس همچون ورزشگاه‌های شهید کاظمی و درفشی‌فر، بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

بنابر اعلام مشاور امور فرهنگی باشگاه، حجت نظری در این جلسه اعلام آمادگی کرد، با توجه به اینکه هم حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان یک رویداد ملی به حساب می‌آید و هم شهر تهران میزبان این رویداد مهم فوتبال است، تلویزیون‌های شهری در میادین و به ویژه بوستان‌ها بازی دو تیم در تهران را به طور مستقیم پخش کنند.

در این جلسه همچنین درباره همکاری برای راه‌اندازی دوباره زمین ورزشگاه شهید درفشی‌فر و تجهیز و توسعه مجموعه ورزشی شهید کاظمی که در هر دو از سرمایه‌های شهری هستند تبادل نظر صورت گرفت.

 

2051

نظرات کاربران
نیما
نکنید توروخدا یوقت به استقلالی میخواد نبینه و نشنوه دلش نخواد کجا فرار کنه
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۵۱
پاسخ
1
30
دختر پرسپوليسي
وااااااي خدا چه شود فقط حيف كه فينال صبح زوده ولي مطمعنم ميبريم
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴:۵۷
پاسخ
10
67
حمید از مشهد
اره واقعا برامنم که ظهر بیدار میشم سخته ۹ صبح خواب الود پاشم بازی ببینم..این کار ژاپنی ها از قصد هست ..ماهم باید بازی برگشت تهران رو یجور برنامه ریزی کنیم به وقت ژاپن ۳ و ۴ صبح بیفته ..
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۵:۲۹
6
29
کسی که رفته دسته سه حق اظهار نظر نداره
کار خوبیه ممنون از مسئولین سینماهارو هم اوکی کنین چون جمعیت زیادی از این باز استقبال میکنن پس دور هم دیدنش یه لذت دیگه ای داره
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸:۲۴
پاسخ
7
70
11
الان استقلاليا ميان ميگن برا ما شهرداريه پرسپوليسى از اينكارا نميكرد بعد يادش ميفته اصلا تا حالا فينال نرفته تيمش طبق امار فيفا
۰۶ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۸:۴۲
پاسخ
11
86