پدیده دو - فولاد دو / تقسیم امتیاز بالانشیان در مشهد

پدیده دو - فولاد دو / تقسیم امتیاز بالانشیان در مشهد

848
16:47
09 آبان 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، با تساوی تیم‌های پدیده و فولاد آغاز شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال، با تساوی تیم‌های پدیده و فولاد آغاز شد.

به گزارش وبسایت نود ، هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال امروز (سه‌شنبه) با برگزاری دیدار تیم‌های پدیده خراسان و فولاد خوزستان از ساعت 14:45 در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد آغاز شد که این دیدار با نتیجه تساوی 2 - 2 به پایان رسید.

امین قاسمی‌نژاد در دقیقه 44 و محمدرضا خلعتبری در دقیقه 50 برای پدیده و سینا مریدی در دقیقه یک و علی اصغر عاشوری در دقیقه 77 برای تیم فولاد در این دیدار گلزنی کردند.

جواد رحیم‌زاده قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. او به امین قاسمی‌نژاد از تیم پدیده و یوسف وکیا  و عبدالله ناصری از تیم فولاد کارت زرد نشان داد. رضا مهاجری سرمربی پدیده در دقیقه 77 به دلیل اعتراض شدید به داوری از کنار زمین اخراج شد و نمی‌تواند در بازی آینده برابر پرسپولیس (29 آبان) روی نیمکت حضور داشته باشد.

با این تساوی، هر دو تیم 17 امتیازی شدند و همچنان در رده چهارم و پنجم جدول رده‌بندی باقی ماندند.

 

پدیده مشهد:سعید جلالی، عبدالله حسینی، مهدی مهدی‌خانی، مرتضی منصوری، رضا ناصحی، اکبر صادقی، اکبر ایمانی، معین عباسیان، امین قاسمی‌نژاد، محمدرضا خلعتبری و محمد قاضی.

فولاد خوزستان : احسان مرادیان، عبدالله کرمی، ایوب والی، فرزاد جعفری، یوسف وکیا، احمد عبدالله زاده، نوید عاشوری، سینا مریدی، فرشاد جانفزا،عبدالله ناصری، امیر ذلیکانی

دقایق حساس

دقیقه 1 : در ابتدای مسابقه سینا مریدی بازیکن تیم فوتبال فولاد گل اول مسابقه را به ثمر رساند ، ضربه کرنر روی سر بازیکن فولاد ننشست و مریدی با فرصت طلبی قفل دروازه را گشود.

دقیقه 12: شوت از راه دور امین قاسمی نژاد را مرادیان با جایگیری مناسب مهار کرد.

دقیقه 18: شوت از راه دور محمد قاضی را دروازه بان فولاد به سختی و با یک واکنش عالی دفع کرد.

دقیقه 45 ( گل اول پدیده - قاسمی نژاد ) : سانتر دقیق مرتضی منصوری از سمت راست با ضربه سر دقیق امین قاسمی نژاد همراه شد و گل اول پدیده به ثمر رسید.

دقیقه 52 ( گل دوم پدیده - خلعتبری ) : توپ داخل محوطه جریمه به خلعتبری رسید و این بازیکن با یک ضربه روی پا و محکم گل دوم پدیده را به ثمر رساند.

دقیقه 77 ( گل دوم فولاد - عاشوری ) : ضربه پنالتی که به سود فولاد اعلام شده بود را دروازه بان پدیده در مرحله اول مهار کرد و در برگشت عاشوری این توپ را به گل تبدیل کرد.

دقیقه 80 : آرش افشین در فرصت تک به تک ضربه خوبی را به توپ زد که از کنار دروازه بان پدیده عبور کرد و به تیرک دروازه برخورد کرد و این فرصت طلایی از دست رفت.

دقیقه 91 : ضربه آزاد معین عباسیان ار فاصله بسیار دور به قصد پاس ارسال شد اما در بین راه به هیچکس برخورد نکرد و به شکلی فوق العاده خطرناک از کنار دروازه فولاد به بیرون رفت.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

 

 

 2020

نظرات کاربران