پدیده مشهد 0-  0 تراکتورسازی تبریز/ اولین تساوی پدیده در لیگ برتر

پدیده مشهد 0- 0 تراکتورسازی تبریز/ اولین تساوی پدیده در لیگ برتر

3910
20:58
01 مهر 1397
تیم های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز در هفته هفتم رقابت های لیگ برتر به نتیجه تساوی بدون گل رضایت دادند. 

به گزارش وبسایت نود، تیم های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز در سری رقابت های هفته هفتم لیگ برتر از ساعت 19 امروز در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف یک دیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید. 

داور وسط: محمدحسین زاهدی‌فرد کمک‌ها: سعید قاسمی، مهدی شفیعی و علی بای

ترکیب دو تیم:

پدیده مشهد

یوسف بهزادی، علی نعمتی، محمد حسین مرادمند، مسعود ریگی، مرتضی منصوری، امیر منصوریان، اکبر صادقی، سعید صادقی، محمدرضا خلعتبری( از دقیقه 76- محمدرضا قاسمی‌نژاد)، امین قاسمی‌نژاد ( از دقیقه 90- محمدمهدی مهدی‌خانی) و حسین مهربان( از دقیقه 71- یونس شاکری)

سرمربی: یحیی گل محمدی

تراکتورسازی تبریز

محسن فروزان ، محمد طیبی ، محمدرضا مهدی‌زاده ، احسان حاج صفی ، دانیال اسماعیلی فر ، علی‌رضا نقی‌زاده، ایمان سلیمی (از دقیقه 53 - مهدی مهدی پور) ، مسعود شجاعی ، اشکان دژاگه ، یوکیا سوگیتا ( از دقیقه 78 - احسان پهلوان) و آنتونی استوکس

سرمربی: محمد تقوی

 

 

دقایق حساس: 

دقیقه 10: امین قاسمی نژاد از پشت محوطه جریمه شوت زمینی به سمت دروازه محسن فروزان زد که توپ از کنار دروازه تیم میهمان راهی بیرون شد.

دقیقه 15: توپ با شوت پرقدرت و ناگهانی اکبر صادقی از فاصله 25 متری نسبت به دروازه محسن فروزان با فاصله کمی راهی بیرون شد.

دقیقه21: توپ با شوت آنتونی استوکس از طریق ضربه آزاد راه دور از بالای دروازه یوسف بهزادی راهی اوت شد.

دقیقه 27: اشکان دژاگه توپ را از طریق کرنر ارسال کرد که نعمتی توپ را با ضربه سر دفع کرد. در ادامه احسان حاج صفی پا به توپ شد که شوت محکم این بازیکن از پشت محوطه جریمه به سر محمدحسین مرادمند برخورد کرد تا این بازیکن دچار مصدومیت شود. 

دقیقه 44: آنتونی استوکس در داخل محوطه جریمه با پاس هم تیمی خود صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ با شوت این بازیکن در اختیار دروازه بان پدیده مشهد قرار گرفت.

دقیقه2+45: بازیکنان پدیده مشهد پس از پاس های متعدد، توپ را در داخل موطه جریمه به حسین مهربان رساندند که توپ با شوت این بازیکن از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 46: محسن فروزان در دفع توپ عملکرد ناموفقی داشت که موقعیت حساسی را برای تیم پدیده ایجاد کرد ولی در نهایت داور مسابقه خطای محمدرضا خلعتبری روی دروازه بان تراکتورسازی اعلام کرد. 

دقیقه 53: امین قاسمی نژاد پاس زیبایی به حسین مهربان در داخل محوطه جریمه تیم میهمان داده و توپ با شوت پر قدرت و از زوایه بسته این بازیکن با فاصله کمی از کنار دروازه تیم میهمان راهی اوت شد. 

دقیقه 55: سوگیتا صاحب موقعیت حساس شده بود که توپ با ضربه زمینی این بازیکن را دروازه بان پدیده جمع کرد. 

دقیقه59: شوت ناگهانی و پرقدرت محمدرضا خلعتبری از پشت محوطه جریمه تراکتور سازی از کنار دروازه محسن فروزان به صورت خطرناکی به بیرون رفت. 

دقیقه 68: کارت زرد داور به مسعود شجاعی

دقیقه 72: کارت زرد داور به محمدرضا خلعتبری

دقیقه 85: اشکان دژاگه داخل محوطه جریمه تیم پدیده مشهد صاحب موقعیت حساس شد که توپ با شوت این بازیکن به شکل خطرناکی از کنار دروازه یوسف بهزادی راهی بیرون شد.

اتفاق ویژه:

حدود 14 هزار نفر از این دیدار استقبال کرده بودند. 

این دیدار به احترام شهادت تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز با یک دقیقه سکوت آغاز شد.

گفتنی است، تیم های پدیده مشهد و تراکتورسازی تبریز با این تساوی به ترتیب 16 و 10 امتیازی شدند. 

20441

نظرات کاربران
خلیج پارس ایران پرسپولیس قهرمان
مثل روز برام روشنه که این تراکتور استیل آذین دوم میشه و حتی سهمیه هم نمیتونه بگیره این خط این نشون
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۴:۲۲
پاسخ
50
28
محمودی
کاش اقای کیروش این بازی ببینه و بدونه کاپیتانای تیم ملی درحد لیگ ایرانم نیستن مخصوصا مسعود شجاعی که توشاک بعد از هربازی میگفت نباید بهش اعتماد میکردم تا دیگه دعوت نشن
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶:۱۰
پاسخ
58
55
حمید تیرختورچی
اخه چرا حرف خنده دار میزنی مسعود شجاعی و اشکان دزاگه جزو بهترین بازیکنهای فوتبال اسیا هستن در سطح اول فوتبال انگلستان و اسبانیا و المان بازی کردن رو هم تو 5 دوره تو جام جهانی بازی کردن لابد انتظار داری اینها با این رزومه بزرگ برن بیرون بازیکنی مثل ترابی که تو تیم محلاتی سایبا هم فیکس نیست یا سروش رفیعی دیبورت شده لیگ ضعیف قطر بیان به جای اینها جالب اینجاست که سروش رفیعی در فولاد خوزستان هم فیکس نیست زنده باد اشکان و مسعود که هردو بهترینهای فوتبال اسیا هستند
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۲:۵۸
41
43
یونس
تیراختور بهترین تبم ایران هست
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۲:۳۳
پاسخ
62
53
تهران تراختورچیلاری
عجب ترکیب هجومی...توکل بخدا...
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۳۰
پاسخ
41
41
تیراختور
میبریم
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۶:۲۰
پاسخ
52
50
ناصر
به امید برد تیم محبوبم یاشاسین تراختور 2/1 میزنیم ایشالا
۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۴:۳۳
پاسخ
59
57
یک پرسپولیس مازنی...
همین که نوار پیروزی های پدیده پاره شد .هم خوبه ... در کل تراکتور اگر یک مربی کاربلد و اشنا با تمام مشکلات فوتبال ما را بیاره .خیلی موفقتر میتونه باشه ...خط هافبک خوبی داره...
۰۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۱:۴۵
10
57