پدیده نوجوانان ایران به گالاتاسرای پیوست

پدیده نوجوانان ایران به گالاتاسرای پیوست

7137
11:47
21 آذر 1396
الله‌یار صیادمنش با گالاتاسرای ترکیه به توافق رسید و قرار است به زودی قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - الله‌یار صیادمنش با گالاتاسرای ترکیه به توافق رسید و قرار است به زودی قرارداد خود را با این تیم امضا کند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از CNN ترکیه، الله‌یار صیادمنش، پدیده تیم‌ ‌ملی فوتبال نوجوانان ایران با تیم گالاتاسرای ترکیه به توافق رسید و استعدادیاب‌های این باشگاه بازیکنان ایرانی را جذب کردند تا صیادمنش به لیگ ترکیه برود.

البته هنوز قرارداد رسمی این بازیکن امضا نشده است ولی رسانه‌های ترک از توافق قطعی گالاتاسرای با این بازیکن خبر دادند.

 

2051

نظرات کاربران
علی
انشالله خودشو وفق بده پیشرفت کنه نه اینکه سال دیگه برگرده
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۲:۰۰
پاسخ
0
15
ناصر T T
به امید موفیقیت شیرمرد کوچک چند سال دیگه تو رده های بالاتر ببینیم انشاا...
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳:۱۳
پاسخ
1
67
کیروش یه دنیاست
مبارکه. مبارکه. من این موفقیت را به جامعه فوتبال ایران تبریک میگم. من تمام بازیهای ایران رو دیدم و بدون هیچ اغراقی میخوام بگم 90 درصد تیم باید لژیونر شوند. اونا خیلی باکیفیت بازی کردند. حقشون نیست که در لیگ ایران بازی کنند. امیدوارم رئیس فدراسیون ، مربیان و مدیران برنامه همه دست به دست هم دهند و با ارتباطات خود آنها را به اروپا ببرند چون آنها لایق بیشتر از اینها هستند. بازی تمام بچه ها در آن مسابقات عالی بود علی الخصوص بازی صیاد منش، دلفی و اون دفاع قد بلندی که موهای بلوند داشت. اهالی فوتبال ایران همه کمک کنید تا این سرمایه های فوتبال ما در مسیر درستی قرار بگیرند و آنها را به هر قیمتی که شده راهی اروپا کنید.
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۳:۰۳
پاسخ
4
61
mahdi
طاها شریعتی دفاع اصلی سایپا در لیگ برتره
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹:۴۵
0
14
محمدپارسا
موفق باشی
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱:۵۷
پاسخ
0
59
محمد غیر سرخابی فقط نساجی
با اینکه فکر میکردم تیم بهتری بره ولی بازم از امید کازان ک شکاری رفت بهتر حداقل مطمئنیم دیگ درگیر حاشیه نمیشه امیدوارم حرفه ای باشه مثله کرملاچعب نباشه ک منتظر نموند ب تیم اصلی برسه بای پیشنهاد از پرسپولیس سریع از پرتغال برگشت الان رفته استقلال خوزستان بعداً معلوم نیس تو کدوم تیم باشه
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷:۴۲
پاسخ
6
70
babak
بهتر از گالاتاسرای دیگه نمیشه یشنهادی دریافت کرد اونم برای نوجوان شانزده ساله.بزگتر از گالاتاسرای میشه رئال مادرید و بارسلونا که اینها برای یک بازیکن ایرانی فعلا غیر قابل دسترسه.پس بهتره بجای رفتن به تیمهای درجه چندم المان و هلند در شناخته ترین و تاپترین تیم ترکیه بازی کنه.در المان فقط بایرن تیم بزرگتر از گالاتاسرای هست بقیه شون عادی هستن
۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۴۸:۵۶
0
2
میثم
موفق باشی جوون،فقط خودتو درگیر حواشی نکن
۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۱:۲۲
پاسخ
0
118
من
چه عجب کسی به این کامنت دیس لایک نداده
۲۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱:۱۵
0
0