پدیده 2-2 ماشین سازی/ صعود شاگردان گل محمدی به صدر جدول با تساوی در بازی دیدنی

پدیده 2-2 ماشین سازی/ صعود شاگردان گل محمدی به صدر جدول با تساوی در بازی دیدنی

2922
18:59
16 آذر 1397
شاگردان محمدرضا مهاجری و یحیی گل محمدی در سری رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر به نتیجه تساوی رضایت دادند.

به گزارش وبسایت نود، تیم های ماشین سازی تبریز و پدیده مشهد در سری رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر از ساعت 17 امروز در ورزشگاه امام رضا ( ع) مشهد به مصاف یکدیگر رفته بودند که این دیدار با نتیجه تساوی دو بر دو به پایان رسید. 

گل های این دیدار توسط امین قاسمی نژاد (دقیقه 3) و حسین مهربان(دقیقه 39) برای تیم پدیده مشهد و پیمان بابایی (دقیقه 33) و محمدحسین کنعانی زادگان (دقیقه 52) به ثمر رسید. 

داور: موعود بنیادی فر - کمک ها: حسن یوسفی و رضا قیم

ترکیب دو تیم:

پدیده مشهد

یوسف بهزادی، محمدحسین مرادمند، علی نعمتی، اکبر صادقی، مرتضی منصوری، رضا ناصحی، مسعود ریگی، سعید صادقی( از دقیقه 68 - یونس شاکری)، محمد قاسمی‌نژاد، امین قاسمی‌نژاد و حسین مهربان( از دقیقه 77 - محمدرضا خلعتبری)

سرمربی: یحیی گل محمدی

ماشین سازی تبریز

فرناندو دخسوس، محمد اهل‌شاخه، سید احمد موسوی، عزیز معبودی، احمدرضا زنده‌روح، محمدحسین کنعانی‌زادگان، سعید مهری، سید محمد خرم الحسینی( از دقیقه 59 - سیداحمد مهدی زاده)، فرید بهزادی‌کریمی، پیمان بابایی و رضا خالقی‌فر( از دقیقه 86 - عرفان افراز)

سرمربی: محمدرضا مهاجری

دقایق حساس:

دقیقه 3: (گل اول تیم پدیده مشهد) امین قاسمی نژاد دروازه تیم میهمان را با شوت پرقدرت از پشت محوطه جریمه باز کرد تا اول گل این دیدار شکل بگیرد. 

دقیقه 5: سعید صادقی با حمله هم تیمی های خود در داخل محوطه جریمه تیم میهمان صاحب موقعیت حساس شد که شوت این بازیکن با فاصله زیاد از بالای دروازه فرناندو دخسوس به بیرون رفت. 

دقیقه 11: امین قاسمی نژاد با استفاده از حرکت تاکتیکی تیمش در داخل محوطه جریمه صاحب توپ شد که بلافاصله به مقابل دروازه ارسال کرد ولی بازیکن تیم پدیده مشهد نتوانست از این موقعیت استفاده کند تا توپ از محوطه جریمه دور شود. 

دقیقه 24: محمد قاسمی نژاد در پشت محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز صاحب توپ شد که شوت پرقدرت این بازیکن از کنار دروازه فرناندو دخسوس راهی بیرون شد. 

دقیقه 29: مسعود ریگی در پی حمله هم تیمی های خود صاحب موقعیت حساس در داخل محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز شد که شوت پرقدرت این بازیکن از بین مدافعان تیم میهمان رد شده و فرناندو دخسوس با جای گیری مناسب توانست توپ را برگشت بزند. 

دقیقه 33: (گل اول تیم ماشین سازی) سیداحمد موسوی توپ را از طریق کرنر به سمت دروازه پدیده ارسال کرد که پیمان بابایی با جای گیری مناسب در تیر اول دروازه توانست با ضربه سر گل تساوی تیمش را وارد دروازه کند. 

دقیقه 30: (گل دوم تیم پدیده مشهد) بازیکن تیم پدیده مشهد از سمت چپ زمین مسابقه توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که حسین مهربان در حالی که دو بازیکن ماشین سازی را در کنار خود می دید، به خوبی با ضربه سر توپ را به سمت دروازه تیم میهمان ارسال کرد که در غفلت فرناندو دخسوس توپ به زیبایی وارد دروازه شد. 

دقیقه 53: ( گل دوم تیم ماشین سازی تبریز) بازیکن تیم ماشین سازی از طریق کرنر توپ را به داخل محوطه جریمه ارسال کرد که یوسف بهزادی توانست توپ را از منطقه شش قدم دور کند. در ادامه توپ به فرید بهزادی کریمی رسیده و با پاس بلند محمدحسین کنعانی زادگان را در شلوغی مقابل دروازه صاحب موقعیت حساس کرد که توپ با ضربه سر دیدنی این بازیکن با تیرک افقی برخورد کرده و وارد دروازه  تیم میزبان شد. 

دقیقه 67: کارت زرد داور به علی نعمتی از تیم پدیده مشهد

دقیقه 82: رضا ناصحی از سمت چپ زمین مسابقه توپ را با ارسال بلند به داخل محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز ارسال کرد که بازیکن تیم پدیده مشهد با ضربه سر قصد گلزنی داشت که فرناندو دخسوس توانست توپ را با واکنش خوبی راهی کرنر کرد. 

دقیقه 87: اکبر صادقی در پشت محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت این بازیکن با فاصله از بالای دروازه فرناندو دخسوس به بیرون رفت. 

دقیقه 90: کارت زرد داور به محمد اهل شاخه از تیم ماشین سازی تبریز

دقیقه 1+90:  بازیکن تیم میزبان از طریق کرنر توپ را به داخل محوطه جریمه تیم ماشین سازی تبریز ارسال کرد که یونس شاکری با ضربه سر توپ را به گوشه دروازه ارسال کرد که فرناندو دخسوس به زیبایی توپ را راهی کرنر کرد. 

دقیقه 95: کارت زرد داور به فرناندو دخسوس از تیم ماشین سازی تبریز

پس از پایان بازی: کارت زرد داور به محمدرضا ناصحی از تیم پدیده مشهد 

اتفاق ویژه:

برای اولین بار در مدت زمان این فصل بود که حدود به بیست هزار هوادار مشهدی از ابتدا، بازی‌ را در ورزشگاه از نزدیک دیدند. 

در ابتدای این بازی تقدیر ویژه‌ای نیز از رضا مهاجری سرمربی مشهدی و سابق تیم پدیده مشهد به عمل آمد. همچنین همه بازیکنان پدیده به سوی نیمکت ماشین سازی و مهاجری رفتند و از وی استقبال کردند.

هواداران تیم پدیده با خود بلندگو به ورزشگاه آورده بودند که به دستور داود رفعتی این بلندگو جمع‌آوری شد.

گفتنی است، تیم های پدیده مشهد و ماشین سازی تبریز با این تساوی در جدول رده بندی به ترتیب 30 و 14 امتیازی شده و شاگردان یحیی گل محمدی به صدر جدول صعود کردند. 

نظرات کاربران
بهرام
ماشین در حال حاضر یکی از بهترین تیم های لیگ است آن ها مقابل پرسپولیس تیم برتر میدان بودند و با ناداوری و بدشانسی بازنده شدند اگر داور پنالتی مسلم آن ها را می گرفت مسلما پرسپولیس بازنده بازی بود
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰:۵۰
پاسخ
38
60
پدرام
من پیشنهاد میکنم برنامه ریزان لیگهای کشورهای اروپائی رو به ایران دعوت کنین تا برنامه ریزی رو از سازمان لیگ ما یاد بگیرن!! ببینن چطور تو یه هفته (هفته ۱۵) از ۱۵ تا ۲۴ ام ۱۰ بازی رو برگزار میکنن تا بعضی تیمها مجبور بشن تو ده روز دوبار به میدون برن و کلی زخمی و مصدوم و محروم رو دستشون بمونه!! بیخود نیس فدراسیونمون ۵ ستاره س!! .
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۰:۱۰
پاسخ
11
22
سجاد بارسایی
بهترین نتیجه برای پدیده اینه که پرسپولیس سپاهانو بزنه یا مساوی کنن
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۷:۱۶
پاسخ
13
25
تراختور
ان شاالله تیم سپاهان برنده میشه و پرسپولیس را شکست میدهد....
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۱۷
8
8
سجاد بارسایی
سلام خدمت همه ورزشگاه بودم چه جوی بود ولی حیف که مساوی شده بود.پدیده اومده بود برای برد با گلای بالا ولی متاسفانه گلای مفتی خوردن که یکیش روی اشتباه یار گرفتن رو ضربه کرنر بود و یکی دیگه دروازهبان دیوانه الکی اومد جلو
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۳۷
پاسخ
8
25
مهدی
ماشین با کلی مصدوم به مصاف آماده ترین تیم لیگ رفت اما مثل پرسپولیس هوچی گری نکرد مردانه جنگید
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۹:۰۷
پاسخ
51
81
زانیار
ماشین بازی کرد ولی استقلال فرار کرد
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۷:۰۷
13
30
دبل.۶::::::۶+۶
بسوز که سوختن شما برای ما لذت بخشتر هست ...پرسپولیس تنها تیمی بود که با این محرومیت به نتیجه رسید ....میدونی چیه ...یا نمی خواهی بدونی ....
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۵:۱۶
58
38
بنده خدا
هر دوتا تیم عالی بودن ، واقعا دم یحیی و مهاجری گرم با این تیمای خوب و دوست داشتنی
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۴۶
پاسخ
3
83
نقش جهان
یاشاسین سپاهان،یاشاسین تراکتور. عالی شد.هدیه ماشین‌سازی به برادران فوتبال ایران. دمتون گرم بچه‌های ماشین.
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۰:۵۳
پاسخ
60
70
آزاد
جناب اقای "جالبه" لیگ ما چندین تیم با نام نفت داشته و داره که بجز نفت تهران همشون مالکیتشون برا وزارت نفت هست. تیمهای پیکان، سایپا، فولاد، ذوب آهن و سپاهان هم یک مالک مشترک دارند که وازارت صنعت،معدن و تجارت هست. تیم های استقلال و پیروزی تهران هم هر دو زیر مجموعه وزارت ورزش هستند که درکمال جالبیت فدراسیون فوتبال و تمام کمیته هاش هم زیر نظر همان نهاد دولتی (یعنی وزارت ورزش) هستند. اینا رو به فیفا اطلاع بدی که کل فوتبال ایران روی هواست که!!! و فیفا تمام قهرمانی های همه تیم ها در ادوار مختلف لیگ هم اعتبارشون رو ملغی میکنه از جمله اون تیمی که قرمز میپوشه و شما هوادارشی احتمالا. این حرفایی هم که میزنی یا از سر بی اطلاعی هست یا از شدت سوزش
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳:۱۴
4
4
جالبه
دو باشگاه یک مالک باید به فیفا اطلاع داد
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۵۰
31
20
شاهین
تنها تیمی که در این فصل واقعا" چشمنواز و مدرن و حرفه ای بازی میکنه < پدیده > است .. به همین دلیل امیدوارم هرچه زودتر فرار امتیازی چشمگیری را شروع کنند تا مزد فوتبال زیبا و حرفه ای خودشان را بگیرند پاینده و پیروز باشید
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۹:۵۶
پاسخ
41
63
سجاد بارسایی
آفرین شاهین جان گل گفتی
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۴:۰۳
9
14
جاوید
ماشاالله ماشین
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۷:۵۵
پاسخ
27
55
عشقممم نیمار
خداشکر ک مساوی شد...:-) حالا استقلال با برد مستقیم‌ برابره پدیده.. میتونه کاملا در کورس قهرمانی قرار بگیره:-)
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۰۵
پاسخ
75
18
مهدی
در بازی تیم پدیده و استقلال حق تیم شهرستانی پایمال شد الکی بازی رو برگزار نکردند تا تیم دولتی از بحران خارج بشه .عالانه نیست هر چند استقلال نسبت به پرسپولیس نتایج سالمتری کسب کرده تا اینجا
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۳:۱۶
31
61
یلدا
امیدوارم استقلال بتونه یه مساوی از پدیده بگیره میگم مساوی چون اطمینان دارم که استقلال عرضه ی بردن پدیده رو نداره استقلال غول تیم های بحران زده و پایین جدولیه البته بهترین تیم سوم لیگ ایران هم هست خخخخخخخخ
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۱۴
پاسخ
25
46
علیش
ماشین نشون داد پرسپولیسی که هفته پیش بش باخت فقط یه امتیاز بیشتر داشت اونم داوری والا هزار سال نمیباخت به پرسپولیس. تو مشهد به پدیده دوتا گل بزنی و ازش امتیاز بگیری یعنی خیلی تیم قدری هستی
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۱:۳۰
پاسخ
29
78
امیر
سوختن اینچنینی برای چیست؟ بازی هارو نگاه می کنید یا رو هوا نظر می دید؟
۱۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۰:۱۰
30
13
مهران
چقدر این پدیده زیبا بازی می‌کنه! واقعا دست یحیی درد نکنه با تیمی که درست کرده!
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۸:۳۷
پاسخ
31
93