پذیرش استعفای طاهری تکذیب شد

پذیرش استعفای طاهری تکذیب شد

4002
19:06
27 آبان 1396
پس از جلسه مشترک مدیران سه باشگاه استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی با وزیر ورزش و جوانان خبر پذیرش استعفای مدیرعامل پرسپولیس تکذیب شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پس از جلسه مشترک مدیران سه باشگاه استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی با وزیر ورزش و جوانان خبر پذیرش استعفای مدیرعامل پرسپولیس تکذیب شد.

به گزارش وبسایت نود وبه نقل از فارس ، پس از جلسه مشترک مدیران سه باشگاه استقلال ، پرسپولیس و تراکتور سازی با وزیر ورزش و جوانان خبر پذیرش استعفای مدیرعامل پرسپولیس تکذیب شد.

امروز و پس از جلسه وزیر ورزش با مدیران سه باشگاه و رئیس فدراسیون فوتبال، که به دلیل رسیدگی به مشکلات این باشگاه‌ها تشکیل شد هیچ توافقی مبنی بر استعفای طاهری صورت نگرفت و به گفته وزیرر ورزش رسیدگی به این موضوع به جلسه مجمع موکول شد.

علی اکبر طاهری مدیرعامل باشگاه پرسپولیس پیش از حضور در کربلای معلا در روز اربعین از سمت خود استعفا کرده بود.

البته مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جلسه امروز با وزیر ورزش غایب بود.همچنین با حضور طاهری در سفر اربعین گرشاسبی به عنوان سرپرست موقت امور باشگاه را در دست داشت.

 

1004

نظرات کاربران
حتی قهرمانی جهان را نمیخوایم اگه قرار باشه بریم دسته سوم
انشالا کسانی که نمیذارن پرسپولیس روند خوبشوادامه بده از خدا بترسن
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۰۷:۳۴
پاسخ
5
36
زنده باد ایران
تئوری توطئه???
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۴۱:۵۴
3
2
مجتبی00
وقتی تمایلی برای ماندن نداره بهتره بره. به نظرم رسیدن به نیمه نهایی دلیل استعفاست. با این وضعیت و مشکلات و پنجره نقل و انتقالات و طارمی و بازی تو زمین بیطرف سخته نیمه نهایی رو تکرار کنه. اگه نیمه نهایی نرسه همه کاسه کوزه ها رو سر طاهری میشکنن. ولی خونه نشینی طاهری به ضلاح نیست. امیدوارم هرچه سریعتر جای خوبی تو فدراسیون یا وزارت یا کمیته المپیک بهش بدن. برای پرسپولیس هم کسی بیاد که انگیزه بالا و سابقه مدیریت خوبی داشته باشه.
۲۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۰:۴۸
پاسخ
63
15
اهواز سرخ
هیچ مدیری واسه پرسپولیس بهترازطاهری نیست مطمئناوزیرورزش جرات برکناری طاهری رونداره چون میدونه ۴۰میلیون هوادارپشت ایشونه هوادارباهوش پرسپولیس گول بازی بااسم اشخاص بزرگ رونمیخوره #طاهری بایدبمونه
۲۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۷:۴۱
10
48