پرتغال 1 - 0 مراکش؛ رونالدو، رقم زننده تفاوت ها؛ مراکش حذف‌شده بدشانس

پرتغال 1 - 0 مراکش؛ رونالدو، رقم زننده تفاوت ها؛ مراکش حذف‌شده بدشانس

15419
18:24
30 خرداد 1397
از ساعت 16:30 به وقت تهران دو تیم پرتغال و مراکش از گروه B رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، دور دوم بازی های گروهی را در مقابل 78,011 تماشاگر ورزشگاه لوژنیکی برگزار کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - از ساعت 16:30 به وقت تهران دو تیم پرتغال و مراکش از گروه B رقابت های جام جهانی 2018 روسیه، دور دوم بازی های گروهی را در مقابل 78,011 تماشاگر ورزشگاه لوژنیکی برگزار کردند.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، تیم ملی پرتغال در دومین دیدار خود از مرحله گروهی جام جهانی 2018 روسیه، موفق شد با تک گل کاپیتان کریستیانو رونالدو، با نتیجه 1-0 از سد مراکش عبور کرده و با 4 امتیاز در صدر جدول گروه B قرار بگیرد.

دقیقه '4 (1-0)(کریستیانو رونالدو): اعجوبه پرتغالی خیلی زود چهارمین گل خود در این تورنمنت را به ثمر رساند؛ کرنر ارسالی موتینیو از سمت راست با ضربه سر شیرجه ای کاپیتان به زیر طاق دروازه مراکش راه پیدا کرد.

 دقیقه '9: یک موقعیت خوب دیگر برای پرتغالی ها که روی پاس گریرو به رونالدو و چرخش استادانه این بازیکن به دست آمد که ضربه نهایی با اختلاف کم از کنار دروازه ال خاجویی به بیرون رفت.

 دقیقه '39: در شرایطی که بازی متعادل و آرام دنبال می شد، روی پاس در عمق رونالدو، گدس داخل محوطه صاحب موقعیت خوبی شد اما ضربه او با روی پای راست را دروازه بان با یک دست برگشت داد و سپس توسط مدافعان این توپ دور شد.

 نیمه اول این مسابقه با پیروزی 1-0 شاگردان فرناندو سانتوس پایان یافت تا کریستیانو رونالدو با ثبت 85 گل ملی، به تنهایی دومین گلزن برتر تاریخ بازی های ملی لقب گیرد و فاصله اش با علی دایی را به 24 گل برساند.

 دقیقه '55: مراکش با وجود اینکه شوت های بیشتری نسبت به حریف خود داشت، اما از دقت و زهر کافی برخوردار نبود و این بار شوت خوب بلهاندا از پشت محوطه جریمه به راحتی در اختیار پاتریسیو قرار گرفت.

دقیقه '57: این بار خطرناک ترین موقعیت مراکشی ها را پاتریسیو دفع کرد؛ ضربه سر خطرناک و چکشی بلهندا با واکنش عالی دروازه بان راهی کرنر شد.

 

نمایش نه چندان دلچسب و ضعیف پرتغالی ها در نیمه دوم این فرصت را در اختیار مراکش قرار داد که برای رسیدن به گل تساوی نزدیک تر شود اما در نهایت به هر نحوی که بود شاگردان سانتوس از تک گل خود محافظت کرده و شمار امتیازات خود در این گروه را به 4 امتیاز رساندند تا موقتاً به صدر جدول صعود کنند.

 

1771

نظرات کاربران
ahmadreza
واقعا مراکش تیم قلدریه حداقل نتیجه و انصاف مساوی بود لذت بردم از بازی مراکش ! نشون داد واقعا ما شانس برد پرتغال داریم و دور از دسترس نیست....
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۱:۱۸
پاسخ
1
14
بارسا دوگانه 2018
حق پرتغال برد نبود رونالدو 25 درصد توپاش تو چار چوبه یه گل میزنه مسی 33 درصد توپاش تو چارچوبه گل نمیزنه دلیلش معلوم شانس پنالدو پرتغال دفاع قوی داره ولی ارژانتین فاجعه هست اوتامندی فقط اسم داره عیارش تو بازی با اسپانیا مشخص شد روخو هم که بد نیست ارژانتین باید گل بزنه دفاع کنه ودر اخر اینم از ضربه ازاد های رونالدو بازی با اسپانیا شانسی گل کرد دیگه رفت تا 1سال دیگه یه ضربه ازاد بزنه ادمین لطفا بچاپ اینطوری که من میبینم پرتغال با قرعه ی اسون گروه یک اگه اسپانیا بالا نیاد تا نیمه نهایی میره او نجا یا میخوره فرانسه یا ارژانتین
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۳:۱۰
پاسخ
27
9
کورش کبیر
خیلی دوس دارم پرتغال و آرژانتین بخورن به هم تا تفاوت معلوم بشه
۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۹:۱۰
4
10
CR 6+4 FCP
بعضی دوستان خیلی سوزش داشتند ولی ... خدایا سلطان کریس رو از ما و فوتبال جدا نکن.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۴۰
پاسخ
27
18
سعید/دهلران
خیلی ناراحت شدم چون برد پرتغال به ضرر ماست، مراکش خوب بازی کرد و اشتباهشون مهار نکردن رونالدو بود رونالدو کار خاصی نکرد روبرو دروازه و یه ضربه سر در یک متری دروازه...
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۷:۳۷
پاسخ
5
17
مهدی
اره اگر از ویدیو چک استفاده می کردن الان مهدی بن عطیه اخراج شده بود آمرابات هم که دیدن چه چنگی به بازیکن پرتغال انداخته بود اینم در ویدیو چک باید اخراج می شد حرکتش منو یاد سوارز انداخت
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۲:۵۳
پاسخ
19
8
فتح آبادی
ویدئو چک هم برای این آوردن توفوتبال تاحق تیم های قوی خورده نشه ! به درد تیم های ضعیف نمی خوره !مثل بازی استرالیا ،فرانسه که اگه ویدئوچک نبوداسترالیایک هیچ برنده بود ولی تواین بازی ویدئوچک به دردمراکش نخورد.
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۷:۴۸
پاسخ
4
33
فتح آبادی
بابا خیلی نامردیه فوتبال یک بازی تیمیه نه انفرادی ! ولی پرتغال تنهاتیم انفرادی دنیاست!
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۰۴:۱۹
پاسخ
8
36
مهرگان
مراکش باید میبرد..شانس اورد پرتقال...رونالدو چقدر موقعیت هدر داد
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۹:۱۲
پاسخ
7
23
Asad
خب ما و پرتغال مراکشو بردیم فقط با یه تفاوت ، رونالدو!
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۷:۵۹
پاسخ
5
18
سجاد پرسپولیسی ۶در۴
پرتغال دو حمله مراکش سی حمله نتیجع یک صفر به سود تیم شانس دار زمین واییییییی چه قدر خوش شانسه چه قدر حرص خوردممم بیچاره ها صد تا توپ زدن یه گل نشد یه حمله یه دونه گل یورو با سه تا مساوی یه دونه ضربات پنالتیو یه دونه وقت اضافه قهرمان شدن این سانتوس سرمربی پرتغاللل طلسم دارههعههههههههه
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۴۶
پاسخ
13
32
✔✰✰سجاد✰✰✔
صعود سخت شد حالا با این نتیجه.... اگه امشب مساوی کنیم خوبه
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۶:۳۹
پاسخ
1
23
امیر
کاری ندارم ایران برد نوش جونش ولی حق مراکش نه در بازی با ما نه در این بازی باخت نبود
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۵:۵۴
پاسخ
4
34
مهدی پرسپولیس*
حقش برد نبود بی تعصب میگم
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۵۴:۴۷
پاسخ
4
32
parsa
خداییش تیم مراکش اصلا حقش باخت نبوده تا اینجا... خیلی خوب بازی میکنن
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۱۷:۳۰
پاسخ
2
52
ایمون زاید
حالا شما هرچقدر میخوای بنویش این رونالدوی مهار ناپذیر الان حمید مسی میاد می نویسه دفاع حریف با رونالدو تبانی کرد گل بزنه رونالدو
۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۲:۴۵
پاسخ
36
43