پرداخت طلب ۲ بازیکن پیشین پرسپولیس

پرداخت طلب ۲ بازیکن پیشین پرسپولیس

5144
15:16
20 شهریور 1398
مطالبات دو بازیکن سابق پرسپولیس که حکم قطعی داشتند، پرداخت شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یکی از دغدغه‌ها و اولویت‌های اصلی محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس اخذ مجوز حرفه‌ای و جلوگیری از خطر حذف سرخپوشان از لیگ قهرمانان آسیاست. به همین منظور جلسات زیادی با معاونان باشگاه از جمله معاونت امور مالی، بین‌الملل و معاونت حقوقی و دیگر بخش‌ها برگزار شد.

همچنین جلساتی با سهیل مهدی، رئیس کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال، جمشید نورشرق، رئیس کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال و حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ و دیگر مسئولان مربوطه برگزار شده است تا تمام مدارک لازم برای اخذ مجوز حرفه‌ای از سوی باشگاه پرسپولیس ارائه و مشکلی برای اخذ مجوز به وجود نیاید.

تهیه گزارش حسابرسی و مالی یکی از امورات مهمی است که مسئولان مالی باشگاه دست در دست هم دادند تا این گزارش را در موعد مقرر ارائه کنند و به طور ویژه در حال تلاش هستند تا این گزارش تهیه شود.

مسعود همامی که حکم قطعی داشته و طی دو سه سال گذشته با مسئولان باشگاه به توافق نرسیده بود، امروز طلب خود را دریافت کرد. همچنین علیرضا محمد، بازیکن سابق پرسپولیس هم مبلغی را طلب داشت که مطالبات او هم پرداخت شد. یک بازیکن از پایه‌های باشگاه نیز مطالباتی داشت که با او هم تسویه حساب لازم انجام شد. انصاری‌فرد طی جلساتی که با طلبکاران داشت با آنها به توافقات نهایی رسید.

باشگاه پرسپولیس برای تسویه حساب با تمام طلبکارانی که حکم قطعی دارند، یکی دو جلسه دیگر هم برگزار خواهد کرد تا دغدغه‌ای در این خصوص وجود نداشته باشد.

2051

سایت باشگاه پرسپولیس
نظرات کاربران
قرمز رنگ عشق
حلالت باشه انصاری فرد که گره از مشکلات تیم باز میکنی.
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۰:۱۲
پاسخ
6
31
اصغر مازانی
باز بیت المال خوری تیم پیروزی شروع شد.از بودجه تیم های شهرستانی برای تیم سوگلی پایتخت خرج میکنند ...واقعا که
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۱:۳۸
پاسخ
113
22
دو ستاره ای که فقط لگو لباستان است
قطعا اگه این جمله رو نمیگفتی امتیاز این مرحله رو از دست میدادی و نمیتونستی به مراحل بالاتر صعود کنی
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۷:۰۹
9
33
ابی به رنگ اسمان
با کدوم پول؟؟ اینا خو میگفتن هیچ پولی نداریم به اسپانسرم بدهکارن
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۱۱
پاسخ
72
54
**
آخی اصلا هم پرسپولیس پول نداره و حمایت نمیشه
۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۴۶:۰۸
پاسخ
78
64